Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~WSZYSCY WON
    (2014-09-04 10:55)
    EWA SROPACZ
    JAK DOBRZE ZE TUSK SPRZEDAŁ POLSKE I NASTANIE KONIEC TEGO UGRUPOWANIA
    ZOSTALY JESZCZE PIS, PSL, I RESZTA GNIOTÓW
  • ~Saper
    (2014-09-04 10:57)
    "...że prezydent Unii Europejskiej to też jest stanowisko .." Cały dowcip polega na tym, że póki co nie było i nie ma takiego stanowiska. Może pan Kamiński mianuje Tuska Imperatorem, brzmi jeszcze lepiej...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-04 10:58)
    Tylko nie Prezydent Unii> jeszcze Unia nie jest Stanami Zjednoczonymi, czy landami.. Kamiński dla pozostania w polityce nawet nie ważne gdzie zniży się do poziomu korzenia w ziemi. Jak bedzie potrzeba to wstąpi do Korwin-Mikkego. Gruby facet bez jaj.
  • ~laki
    (2014-09-04 11:06)
    Tusk nie został prezydentem tylko przewodniczącym Rady Europejskiej. W Europie będzie tak sławny jak Van Rompuy o którym 95% Europejczyków nie słyszało.
  • ~Teresa
    (2014-09-04 11:09)
    Panie Kaminski ! Pana sumienie jest tak brudne, jak woda w klozecie - niech pan to w końcu spłucze, bo ludziom się zbiera na wymioty.
  • ~pytanie
    (2014-09-04 11:12)
    a brutalni i chamskie ataki Niesiołowskiego sa dla Kminiskkiego akceptowalne?
  • ~maxy
    (2014-09-04 11:15)
    Czyli ten DINOZAUR nie chce sie zamknac. A p. Skopac bedzie nedznym premierem
  • ~Lemingoza To Choroba
    (2014-09-04 11:16)
    Lemingi, cieszycie się, że Polską rządzą chamy, które myślą wyłącznie o napychaniu swoich kieszeni?
  • ~ja,śko
    (2014-09-04 11:19)
    lizać czeba umieć spec kamiński i dużo jemu podobnych dla szmalu tylko
  • ~iza
    (2014-09-04 11:20)
    kaczyński powinien jest przysłać łopatę
  • ~ona nic nie UMIE POLSKO !
    (2014-09-04 11:20)
    ...POzim POlitykow zniszczy polske
  • ~Elena
    (2014-09-04 11:20)
    Panie Kamiński, wiadoma za kasę to nawet da się ogolić ... ale żeby tak się skundlić.
  • ~iustus
    (2014-09-04 11:22)
    Kaminski niej az tak glupi na jakiego wyglada jego paskudnaa geba.

    On wie dobrze ze Kopacz pogrzebie PO, ale zaklina rzeczywistosc aby lemingi nie przestaly glosowac na PO, a sam zas juz kombinuje jak tu zaczepic sie do gabinetu Tuska w Brukseli i mieckasa i wszystko w d...
  • ~ja, znowu ja...
    (2014-09-04 11:22)
    a to dlaczego: zablokowana?
    pzdr,
  • ~Janusz P.
    (2014-09-04 11:23)
    Przekaz dnia nr 2014 / 09 / 04 - 002

    Dzisiejszy przekaz dnia:

    Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy dziennikarze zaczynają wymykać się spod naszej kontroli, co bardzo utrudnia nam pracę nad urabianiem opinii publicznej za pomocą mediów. Staramy się w tej sprawie coś robić.

    Prawdziwe sondaże pokazują, że coraz mniej ludzi chce na nas głosować (13,5 %) oraz, że rośnie liczba niezdecydowanych, którzy rozważają głosowanie na PiS.

    Prawdziwe sondaże także pokazują, że w wyborach prezydenckich coraz więcej Polaków zagłosowałoby na Profesora Glińskiego zamiast na naszego kandydata Bronisława Komorowskiego, który niestety ma spore braki intelektualne. Pracujemy nad tym.

    W tej krytycznej sytuacji trzeba maksymalnie forować "prawicowe" partie Korwina Mikke oraz Gowina jako "alternatywy" dla PiS !!!

    RZECZ JASNA, NIE REAGOWAĆ NA UPOZOROWANĄ KRYTYKĘ ZE STRONY RUCHU (POD RÓŻNYMI NAZWAMI) PALIKOTA CZY RUCHU KORWINA LUB GOWINA! W ważnych sprawach te partie zawsze będą głosować razem z nami.

    JEDYNYM NASZYM PRZECIWNIKIEM JEST PiS.

    UWAGA: w mediach nie wolno atakować SLD, bo to nasz cichy sojusznik. Rozmowy idą w dobrym kierunku. To samo dotyczy Solidarnej Polski, PJN, Nowej Prawicy itp. Firma jest przecież dokładnie ta sama. Pamiętajcie: to nasza wspólna szalupa ratunkowa, czyli nowa Platforma przyszłości!

    Pamiętajcie: ewentualny przyszły rząd pisowski z całą pewnością nie tylko zreaktywizuje, ale i wzmocni CBA -- i wtedy już nie będzie tak łatwo robić interesy.

    Zróbcie coś, mobilizujcie wszystkie media, piszcie na wszystkich forach, bo TONIEMY, a razem z nami mogą zatonąć WASZE interesy! Wszystkie chwyty dozwolone.

    Powtarzać w kółko, że według wszystkich sondaży PiS nie ma szans, ponieważ prawie połowa ankietowanych chce głosować na nas lub na Gowina / Palikota.

    Dalej na forach wyśmiewać na wszelkie sposoby wszystkie wrogie media, w szczególności "Gazetę Polską", Radio Maryja, TV Trwam, "Nasz Dziennik", "W Sieci" oraz "Do Rzeczy". Wszystkie chwyty dozwolone.

    Unikać tematu długu publicznego! To samo dotyczy podatków. Te tematy są na przyszły rok, ponieważ to jest nasz najsłabszy punkt. W żadnym wypadku nie posługiwać się określeniem "terapii szokowej"! Niestety Vincent trochę się wygadał w Brukseli, co nam tylko utrudnia zadanie.

    Rozmawiając o gazie łupkowym, starannie unikać tematu ustawy o koncesjach. Niestety to było nasze niedopatrzenie. W miarę możliwości nie dopuszczać ekspertów PiSu do głosu w tej sprawie.

    We wszystkich mediach publicznych i prywatnych bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2008 r. Donald Tusk nie zawetował zmiany w pakiecie klimatycznym polegającej na przyjęciu innego roku bazowego. To był rzeczywiście straszny błąd, ale teraz nie możemy się do niego przyznawać. Trzeba ludziom wmawiać, że to wina nie nasza, lecz Lecha Kaczyńskiego.

    Także bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2012 r. razem z SLD oraz PSL głosowaliśmy przeciwko wnioskowi PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego.

    Wmawiać ludziom, że klapa autostradowa, klapa stadionowa, klapa służby zdrowia oraz drożyzna są skutkami celowych działań i zaniedbań opozycji, czyli PISu.

    W tej chwili koniecznie trzeba zwalczać PIS. Wyśmiewać na wszelkie sposoby, korzystając z naszych ludzi w mediach publicznych oraz w zaprzyjaźnionych mediach prywatnych. Słyszałem dzisiejsze wiadomości o 9-tej rano w Trójce -- dobra robota!
  • ~Urban
    (2014-09-04 11:28)
    Co tak mało ubeckich komentarzy na tym forum?

    Gdzie jest dzisiejszy SONDAŻ wykazujący kolejny wzrost PO-parcia dla PO?

    Gdzie są komentarze wyśmiewajace Kaczyńskiego?

    Gdzie są komentarze wychwalające Korwina / Millera / Palikota / Gowina / Komorowskiego jako przyszłego zbawcę narodu?

    Gdzie są ataki na Radio Maryja i TV Trwam?

    Gdzie są komentrze w stylu "Polacy, nic się nie stało!"?

    Gdzie są hasła w stylu "Załóż pan firmę"?

    Gdzie są komentarze popierające zajęcie Krymu przez Putina?

    Gdzie są komentarze odradzające nałożenia sankcji na Rosję?

    Czyżby towarzysze się obijali?

    Za co wam płacimy?

    Na PO-sterunek marsz!
  • ~esteta
    (2014-09-04 11:28)
    Przecież tak wyglądała jak natej fotce Pani Kopacz 50 lat temu
  • ~Klex
    (2014-09-04 11:30)
    Kamiński po wyborach jest spalony (przegrany) - wszyscy (Lemingi też) mają w czterech literach to co on mówi.
  • ~Ekolog
    (2014-09-04 11:34)
    PAMIĘTAJMY O ŚMIECIACH.

    ŚMIECI TERAZ TRZEBA SEGREGOWAĆ.

    MAFIA PO-Palikot-PSL-SLD ...

    ... DO KUBŁA !!!
  • ~niePOprawny politycznie
    (2014-09-04 11:36)
    ~ona nic nie UMIE POLSKO !2014-09-04 11:20
    "...POzim POlitykow zniszczy polske" - widać że pisał to prawdziwy patriota. Każde "PO" wielkimi literami, tylko ojczyznę swoją ukochaną z małej litery napisał... Już mi nawet nie żal takich idiotów/pieniaczy. Takich należy tępić.