Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~madame
    (2014-09-04 11:41)
    To kłamstwo! Kaczyńskiemu NIE BĘDZIE TRUDNO atakować panią Kopacz! On już to robi! Wystarczy przeczytać te komentarze pod artykułem. Przecież już wypuścił swoje wściekłe, zakompleksione pieski i one to robią w jego i jego kamaryli imieniu. I tu właśnie widać tę pożal się Boże inteligencję żoliborską. Biedny Żoliborz. Ale mu się trafiło indywiduum!
  • ~obywatel
    (2014-09-04 11:41)
    Prawdziwego polityka poznaje się w chwilach trudny, Michał Kamiński popełnił błąd - źle ocenił sytuację, doszedł do wniosku, że PiS tonie i postanowił uciekać z tonącego okrętu. Projekt PJN nie wyszedł - nie udało się dobić PiS-u i zostać koncesjonowaną prawicową opozycją. Ale dzięki uporowi i konsekwencji udało mu się przekonać decydentów z PO, aby przyjęli wprost do swojego środowiska, wystawili go wyborach do Europarlamentu - cóż nie wyszło. Teraz popiera Kopacz bo ona przejmie kontrolę nad partią i ona będzie decydowała o listach a że przegra wybory ... ważne, że Michał Kamiński będzie miał mandat. Kilkanaście tysięcy w polskim parlamencie to znacznie mniej niż kilkadziesiąt w Europarlamencie, ale lepsze to niż nic. Podsumowując - Michał wielki jest
  • ~007
    (2014-09-04 11:42)
    Ciekawe jak grube jelito grube ma M. Kamiński?
  • ~miłośnik PO24
    (2014-09-04 11:44)
    W nagrodę Kopaczowej proponuję wręczyć łopatę aby jeszcze raz mogła udać się do Smoleńska i porządnie przekopać teren katastrofy.Bo ostatnio jak tam łopatowała z kolegami ruskimi to coś jej to nie wyszło.
  • ~kingA
    (2014-09-04 11:45)
    BRAWO 'Saper' - SWIETNY WPIS - NIC DODAC, NIC UJAC!

    uklony
  • ~starzec
    (2014-09-04 11:46)
    Kamiński wie o tym, że jest skończony. Takimi jak on tylko się GARDZI. Próbuje jeszcze jakoś funkcjonować ale się po prostu nie da. Bo jest obrzydliwy. Pod każdym względem.
  • ~ja, znowu ja...
    (2014-09-04 11:46)
    Misiek-no-vaseline-Kamiński... numero uno w kategorii bycia padalcem... jeszcze niech Ludek- bez - miziania - Dorn coś dorzuci, będzie ciekawie...
  • ~adelaide
    (2014-09-04 11:51)
    TO BYŁABY FATALNA WIADOMOŚĆ, POLICZEK I OBRAZA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW.

    Apage satanas.


    Namaszczona przez cysorza Donalda na urząd Prezesa Rady Ministrów RP nie tylko wygląd wygląd ma jak belfegor.


    DESYGNOWANIE JEJ NA PREZESA RADY MINISTRÓW RZĄDU RP BYŁOBY OBRAZĄ I POLICZKIEM DLA POLAKÓW A SZCZEGÓLNIE DLA CZŁONKÓW RODZIN OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ.

    PAMIĘTAMY WSZYSCY !!! POLACY NIE ZAPOMNIELI, POLACY PAMIĘTAJĄ, TUSKOWĄ, SŁAWETNĄ, PIERUŃSKĄ, KOPACZKĘ, KTÓRA JAK ŻADNA INNA , DOTYCHCZAS W ŚWIECIE, PODOBNO, STEROWANA PRZEZ PUTINA I TUSKA, broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy ... A przecie wiemy już jaka to była "dokładność" ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!

    Ewa Kopacz, dzisiaj marszałek Sejmu; druga osoba w państwie polskim, kandydat na premiera, ponoć "namaszczona" na to stanowisko, przez samego Donalda Tuska, to żywy przykład tego iż w państwie rządzonym przez Donalda Tuska, dla Donalda Tuska największą zaletą jest umieć bezczelnie, bez mrugnięcia okiem publicznie kłamać, manipulować i okłamywać Polaków. Pani Minister Ewa Kopacz, która sama jest lekarzem, bezczelnie kłamała! Powinna sobie, strzelić w łeb, ze wstydu, z hańby, jaką przyniosła swojej rodzinie i kolegom lekarzom! polskiemu Sejmowi!


    EWA KOPACZ NIE MA MORALNEGO PRAWA DO POUCZANIA CZY OCENIANIA KOGOKOLWIEK ANI DO PEŁNIENIA JAKIEJKOLWIEK FUNKCJI PUBLICZNEJ W POLSCE...!


    EWA KOPACZ UTRACIŁA NIE TYLKO ZAUFANIE WIELU POSŁÓW ALE I MILIONÓW POLAKÓW A W SZCZEGÓLNOŚCI, RODZIN OFIAR, KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, W WYNIKU JEJ KŁAMSTW DOT. TEJ NARODOWEJ TRAGEDII.


    Ewa Kopacz za kłamstwa, za to że broniła bez względu na ewentualne konsekwencje 4 liter Donalda Tuska, została jego staraniem, w nagrodę, awansowana na marszałka Sejmu, na drugą osobę w Polsce!


    Oto cytat, z wystąpienia sejmowego, wówczas minister Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    "Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić"

    Z udawanym, wielkim, przejęciem, i łzami niemal, opowiadała jak to, drobiazgowo, przekopywano ziemię na 1 m głęboko
    i przesiewano szukając szczatków ofiar. To też kłamstwo! Zwłoki ofiar, w niekompletnym stanie, nieumyte, okazywano, członkom rodzin do identyfikacji. później, nieumyte, nieubrane, w foliowych workach, wrzucono do trumien, i tak pochowano w Polsce.

    Po pogrzebach, do Polski przywieziono, ponad 200 kg, szczątków i osobno pochowano. Ubrania ofiar, w większości spalono, niektórych znalezionych przedmiotów, do dzisiaj, rodzinom nie oddano! Że Pani Minister Kopacz, Boga się nie bała tak zmyślać? Sama pewnie tego nie wymyśliła, musiała tak mówić na polecenie premiera Tuska!


    2010-11-03 w "Kropce nad i" w TVN24, ogłosiła osobiste dementi, swojego cytowanego wyżej wystąpienia w Sejmie.

    A więc, prawdziwa, prawda, bo w praktyce Donalda Tuska oraz kolesi z PO i PSL, są różne, oczywiste prawdy, w tych samych sprawach, w zależności od okoliczności, otóż rzeczywista prawda, najprawdziwsza prawda, jest taka, że polscy prokuratorzy ani żaden polski lekarz-patomorfolog w ogóle, nie brali udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, w Moskwie, a nikt z przedstawicieli państwa polskiego nie wspierał należycie członków rodzin ofiar, którzy identyfikowali szczątki. Doznali przy tym szoku. Bez nijakiego poszanowania szczątki ofiar były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Jest to niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że w Polsce pochowano ofiary bez sekcji, przy której byliby polscy lekarze i prokuratorzy. To przestępstwo. Jest to hańba, jest to profanacja.


    Kłamstwo wyjątkowo łatwo przychodzi ministrom rządu Donalda Tuska i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Można sie obawiać, że rząd Donalda Tuska nie liczacy się przecież z nikim i z niczym, mający większość w polskim parlamencie, wprowadzi jako obowiązujące w Polsce inne barbarzyńskie, zwyczaje i prawa moskiewskie ... Oto w jakim państwie my żyjemy ...!



    ... Ewa Kopacz będąc ministrem rządu Rzeczypospolitej Polskiej, dopuściła się publicznego, haniebnego okłamywania Polaków w bardzo ważnej sprawie i czynem tym dowiodła iż nie zasługuje na zaufanie Polaków. Pani marszałek Ewa Kopacz w dniu wyboru na marszałka Sejmu, zachowała się w Sejmie haniebnie! nie odpowiedziała w ogóle na zapytania poselskie w tej sprawie ani jako poseł ani już jako marszałek Sejmu, nie przeprosiła rodzin ofiar ani milionów Polaków, których okłamywała! Nie czekajac na konferencję prasową, pani marszałek Sejmu Ewa Kopacz, czmychnęła cichcem, uciekając z Sejmu przed dziennikarzami a za nią uciekł cichcem przed dziennikarzami, jej promotor Donald Tusk, aktualny premier rządu polskiego!

    To hańba dla polskiego Sejmu, dla polskiego parlamentaryzmu, to hańba dla polskiej demokracji, to hańba i obraza dla Polaków! że taka kłamczucha została Marszałkiem Sejmu RP! Pani Ewa Kopacz jest osobą, która bezczelnie bez mrugnięcia okiem publicznie okłamała Polaków.


    Polacy wiedzą, że Ewa Kopacz bezczelnie ich okłamywała w żywe oczy.

    Polacy przecież wiedzą jak było i jak jest.

    Wiemy, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, co jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem.

    Wiemy, jaka była "dokładność" przeszukiwania miejsca katastrofy ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!


    To Ewa Kopacz jest winna tego, że bez nijakiego poszanowania, niekompletne, pokrwawione, nieumyte, gołe, nieubrane, szczątki ofiar katastrofy smoleńskiej były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Kto chce dowodów niech obejrzy dokumentalny, film pt. „Pogarda” Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej oraz filmy Anity Gargas, np."Anatomia upadku" a będzie mógł skonfrontować prawdę, to co opowiadają, członkowie rodzin ofiar, katastrofy smoleńskiej, z tym tym co mówią polskie władze i kolejny raz obserwować jak premier rzadu polskiego, Donald Tusk umyka przed dziennikarzami a jego rzecznik nie dopouszcza ich do zadawania pytań !!! Oto Tuskowe rządy miłości, oto Tuskowa demokracja !!!


    Po napaści putinowskiej Rosji na Ukrainę, po aneksji Krymu, cały świat i Polacy, także Ci młodzi, nie znający czasów prl-owskich, nie znający okupacji sowieckiej, na ziemiach polskich, przekonali się co to jest sowietyzm, kim jest Putin a także co wart jest Donald Tusk i jego koalicyjny rząd POWSI-PSL.

    W ciągu kilku dni po tej strasznej tragedii, z zestrzeleniem Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie, Polacy przekonali się, co wart jest Putin, co warta jest putinowska hołota, która obrabowała ofiary katastrofy Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines, tak samo jak polskie ofiary katastrofy smoleńskiej, tym bardziej upewnili się, że Putin
    i Donald Tusk oraz jego rząd z PO i PSL bezczelnie okłamywali Polaków i świat w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    Teraz, konsekwentnie działający Holendrzy, Australijczycy, udowodnili, że gdy rząd państwa, którego obywatele zginęli w katastrofie, działa profesjonalnie, suwerennie i konsekwentnie, to na zasadzie tych samych przepisów i porozumień międzynarodowych, niekoniecznie gospodarz, musi prowadzić badania przyczyn katastrofy, można to czynić
    z pomocą innych państw, instytucji i organizacji międzynarodowych, że państwo, którego Obywatele zginęli może bez problemu wysłać na miejsce katastrofy swoich przedstawicieli, specjalistów, wojsko, policjantów a nawet członków rodzin ofiar
    i nikt nie może tego zabronić tłumacząc, że zabraniają tego jakieś przepisy czy porozumienia międzynarodowe, nikt nie może zakazywać otwarcia trumien i czegokolwiek.


    W odróżnieniu od rządu polskiego, rząd holenderski potrafił zadziałać suwerennie
    i efektywnie, uzyskać wszystko co zamierzył, chociaż znalazł się w trudniejszej sytuacji bo za adwersarza miał nie tylko legalny, cywilizowany rząd Ukrainy ale i barbarzyńskich, rosyjskich bandziorów, putinowskie służby specjalne, terrorystów, silnie wspieranych przez putinowską FR i samego Putina oraz jego machinę wojenną.


    Polacy mają już dowody, na brak, poczucia obowiązku, suwerenności, kompetencji i zdeterminowania polskiego rzadu, mają dowód na to, że oszukał ich, i wciskał im ciemnotę, ich własny rząd i premier tego rządu, Donald Tusk, oraz jego pomagierzy, włącznie ze słynną, pełniącą dziś drugą najważniejszą, funkcję w Państwie Polskim, funkcję Marszałka Sejmu, Rzeczypospolitej Polskiej, "słynną" na cały świat, kopaczką, która broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy ... A przecie wiemy już jaka to była "dokładność" ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!
    W odróżnieniu od holenderskiego, polski rząd nie potrafił, co należy chyba rozumieć, nie chciał odzyskać "czarnych skrzynek" samolotu, do dzisiaj, mimo upływu ponad 4 lat ...!!!


    Teraz coraz bardziej zasadne wydaje się podejrzenie iż nie była to katastrofa lotnicza ale zbrodnia. Także kolaboracja Donalda Tuska i jego rządu, z Putinem, przed i w sprawie katastrofy smoleńskiej wydaje się całkowicie prawdopodobna ...!!!
  • ~kronikarz
    (2014-09-04 11:52)
    No to jednak - przykro stwierdzić - Misiowi "strzeliło pod deklem".
    Kaczyński "brutalnie" atakował Tuska ? Może umówił się z kimś, by Tuskowi "sprzątnąć" brata i chronił mordercę przed osądem ? Może wyśmiewał jego wzrost (różnica wzrostu między oboma jest 6 cm, JK - 168 cm, DT - 174 cm). UWAGA: JK jest WYŻSZY od Putina, a od Miedwiediewa - całe 6 cm WYZSZY !!!) To info dla lizodupów, by uważali gdy kpią ze wzrostu JK.
    Kaczyński przez 2 lata rządów nie mając ANI DNIA większości w Sejmie zrobił dla Polski więcej, niż Tusk przez 7 lat, cąły czas mając większość. 1 300 000 nowych miejsc pracy. 4 razy mniej podsłuchów niż dziś. A przede wszystkim - podsłuchiwano PRZESTĘPCÓW a nie przeciwników politycznych.
    A Tusk jest jednym z najbardziej zasłużonych budowniczych POMUNIZMU.
  • ~qwr
    (2014-09-04 11:56)
    Podly wazeliniarz, mial kaczor nosa ze go wywalil.z tego co ona robila jako minister zdrowia swiadczy o tym ze bedzie jeszcze gorszym premierm niz Tusk, wyjatkowo paskudne babsko..Kaminski to wyjatkowa szmata.
  • ~jasia
    (2014-09-04 11:56)
    michal kaminski sliski oblesny maly klamca i maly zdrajca .Jego opinie sa dla mnie tyle wazne co mojego owczarka
  • ~halinka
    (2014-09-04 12:02)
    Co by sie nie dzialo kurdupel ma przechlapane. i bedzie przegranym.On sie w tej chwili powinien skoncentrowac na kocie i opanowaniu kilku nowych slow typu "trawestyci " bo ma z tym wyrazne klopoty.Swiat pisuarski byl i jest dziwny i takim zostanie.Nie oczekujmy wiec normalnosci bo to zwykla banda debili, zyjaca w 19 wieku.A Tusk pokazal tej cholocie gdzie jej miejsce .
  • ~łowca PISuarskich debili i tłuków
    (2014-09-04 12:05)
    Ty adelajde,- PISdzilcu. Nadstaw dobrze policzek, a właściwie morde ,- jak dostaniesz w nia gdy Kopacz zostanie premierem...
    P.S. Postaw tez nocnik pod łózmiek abys miał gdzie wsadzić swoja PISuarską ..raczkę...tłuki !
  • ~wyborca PO
    (2014-09-04 12:06)
    kamiński :gruby spocony obleśny sprzedawczyk
  • ~errata
    (2014-09-04 12:06)
    Re~łowca PISuarskich debili i tłuków2014-09-04 12:05
    ...P.S. Postaw tez nocnik pod łóżkiem abys miał gdzie wsadzić swoja PISuarską ..raczkę...tłuki !.
  • ~łowca PISuarskich debili i tłuków
    (2014-09-04 12:08)
    Z nienawiści do Polaków aż POpuściłem. Teraz muszę to zakopać - "metr w głąb".
  • ~PISuarski PISdzilec
    (2014-09-04 12:09)
    ~Re wyborca PO2014-09-04 12:06
    U was w PISie to tylko same spocone obleśne sprzedawczyki...kurski, jurek, zioberko, klempa, itp...itd...
    Lista tak długa jak Wisła...
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-09-04 12:11)
    Zabawne - atakować brutalnie pacynkę marionetki? A po co? Sama się ośmieszy, podobnie jak "ministrowaniem" w służbie zdrowia.
  • ~rwetg
    (2014-09-04 12:12)
    Misiek to kupa Gw-na i nic poza tym
  • ~Kielczanin
    (2014-09-04 12:19)
    Nominacja Kopaczowej to wynik układu sił w PO. Wynik niekorzystny równiez dla samego Po, bo Kopaczowa jest osobą wielokrotnie skompromitowaną, która dawno powinna odejśc z polityki. Jest jak ci starzy działacze PZPR, których monopartia cioągle wysuwała na eksponowane stanowiska jako "wybróbowanych towarzyszy".
    Walki frakcyjne nie pozwalają PO na wykorzystanie szansy, jaka dało jej odejście Tuska. Kopaczowa nie tylko nie dokona przełomu czy "nowego otwarcia", ale nawet medialnie nie będzie z tym kojarzona.
    Jest silnie związań z układem, korupcją i osyjskimi słuzbami specjalnymi.

    Zła wiadomośc dla Polski, ale w dłuższej perspektywie, biorąc pod uwage zbliżające się wybory - może to wyjść na dobre.