Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~hahaha
    (2014-09-04 12:20)
    ~PISuarski PISdzilec2014-09-04 12:09

    ~Re wyborca PO2014-09-04 12:06
    U was w PISie to tylko same spocone obleśne sprzedawczyki...kurski, jurek, zioberko, klempa, itp...itd...
    Lista tak długa jak Wisła...
    ...

    i tych sprzedawczyków przyjmuje zdegenerowana PO
  • ~j.jan
    (2014-09-04 12:20)
    Proszę Państwa to najgorsza kandydatura jaka może być. Już raz "zatopiła" rządzenie po co to powtarzać. A swoja drogą Prezydent "filozofuje" a i tak będzie Kopaczowa.
  • ~łowca PISuarskich debili tłuków
    (2014-09-04 12:21)
    Mała poprawka,-Nie z nienawiści do Polaków tylko z "podziwu" dla głupoty i prymityzmu dla "prawdziwych polaków"... i nie zakopałem tylko utopiłem w PISuarskim łajnie, które tutaj stale rozlewają na tym forum...
    Jarosław...Jarosław,- ty nas Pisuarów zbaw !
  • ~heliot
    (2014-09-04 12:24)
    Kamiński to facet taki sam jak wszyscy w Platformie,też kłamczuch!!! tam kłamstwo i matactwo jest na porządku dziennym,nikt już się nie dziwi że ci ludzie siedzą jak na karuzeli stanowisk i tak w kółko się kręcą!!!
  • ~mario
    (2014-09-04 12:25)
    ona merytoryczna HA HA. głos drżźacy i kłamczuch jeden
  • ~kronikarz
    (2014-09-04 12:25)
    No to jednak - przykro stwierdzić - Misiowi "strzeliło pod deklem".
    Kaczyński "brutalnie" atakował Tuska ? Może umówił się z kimś, by Tuskowi "sprzątnąć" brata i chronił mordercę przed osądem ? Może wyśmiewał jego wzrost (różnica wzrostu między oboma jest 6 cm, JK - 168 cm, DT - 174 cm). UWAGA: JK jest WYŻSZY od Putina, a od Miedwiediewa - całe 6 cm WYZSZY !!!) To info dla lizodupów, by uważali gdy kpią ze wzrostu JK.
    Kaczyński przez 2 lata rządów nie mając ANI DNIA większości w Sejmie zrobił dla Polski więcej, niż Tusk przez 7 lat, cąły czas mając większość. 1 300 000 nowych miejsc pracy. 4 razy mniej podsłuchów niż dziś. A przede wszystkim - podsłuchiwano PRZESTĘPCÓW a nie przeciwników politycznych.
    A Tusk jest jednym z najbardziej zasłużonych budowniczych POMUNIZMU.
  • ~zyzio
    (2014-09-04 12:29)
    Tak się zeszmacić??? Jestem pełen podziwu. Pamiętam go z 2004 r. kampania PiS do UE w Krakowie-wtedy jeszcze był normalny...
  • ~wPiSdu
    (2014-09-04 12:36)
    PiSomatoły ujadają aż miło
  • ~adelaide
    (2014-09-04 12:39)
    ŻADNYCH TRUDNOŚCI NIE BĘDZIE.

    ZRESZTA CHYBA PREZYDENT JEJ NIE DESYGNUJE.


    Apage satanas.


    Namaszczona przez cysorza Donalda na urząd Prezesa Rady Ministrów RP nie tylko wygląd wygląd ma jak belfegor.


    DESYGNOWANIE JEJ NA PREZESA RADY MINISTRÓW RZĄDU RP BYŁOBY OBRAZĄ I POLICZKIEM DLA POLAKÓW A SZCZEGÓLNIE DLA CZŁONKÓW RODZIN OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ.

    PAMIĘTAMY WSZYSCY !!! POLACY NIE ZAPOMNIELI, POLACY PAMIĘTAJĄ, TUSKOWĄ, SŁAWETNĄ, PIERUŃSKĄ, KOPACZKĘ, KTÓRA JAK ŻADNA INNA , DOTYCHCZAS W ŚWIECIE, PODOBNO, STEROWANA PRZEZ PUTINA I TUSKA, broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy ... A przecie wiemy już jaka to była "dokładność" ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!

    Ewa Kopacz, dzisiaj marszałek Sejmu; druga osoba w państwie polskim, kandydat na premiera, ponoć "namaszczona" na to stanowisko, przez samego Donalda Tuska, to żywy przykład tego iż w państwie rządzonym przez Donalda Tuska, dla Donalda Tuska największą zaletą jest umieć bezczelnie, bez mrugnięcia okiem publicznie kłamać, manipulować i okłamywać Polaków. Pani Minister Ewa Kopacz, która sama jest lekarzem, bezczelnie kłamała! Powinna sobie, strzelić w łeb, ze wstydu, z hańby, jaką przyniosła swojej rodzinie i kolegom lekarzom! polskiemu Sejmowi!


    EWA KOPACZ NIE MA MORALNEGO PRAWA DO POUCZANIA CZY OCENIANIA KOGOKOLWIEK ANI DO PEŁNIENIA JAKIEJKOLWIEK FUNKCJI PUBLICZNEJ W POLSCE...!


    EWA KOPACZ UTRACIŁA NIE TYLKO ZAUFANIE WIELU POSŁÓW ALE I MILIONÓW POLAKÓW A W SZCZEGÓLNOŚCI, RODZIN OFIAR, KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, W WYNIKU JEJ KŁAMSTW DOT. TEJ NARODOWEJ TRAGEDII.


    Ewa Kopacz za kłamstwa, za to że broniła bez względu na ewentualne konsekwencje 4 liter Donalda Tuska, została jego staraniem, w nagrodę, awansowana na marszałka Sejmu, na drugą osobę w Polsce!


    Oto cytat, z wystąpienia sejmowego, wówczas minister Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    "Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić"

    Z udawanym, wielkim, przejęciem, i łzami niemal, opowiadała jak to, drobiazgowo, przekopywano ziemię na 1 m głęboko
    i przesiewano szukając szczatków ofiar. To też kłamstwo! Zwłoki ofiar, w niekompletnym stanie, nieumyte, okazywano, członkom rodzin do identyfikacji. później, nieumyte, nieubrane, w foliowych workach, wrzucono do trumien, i tak pochowano w Polsce.

    Po pogrzebach, do Polski przywieziono, ponad 200 kg, szczątków i osobno pochowano. Ubrania ofiar, w większości spalono, niektórych znalezionych przedmiotów, do dzisiaj, rodzinom nie oddano! Że Pani Minister Kopacz, Boga się nie bała tak zmyślać? Sama pewnie tego nie wymyśliła, musiała tak mówić na polecenie premiera Tuska!


    2010-11-03 w "Kropce nad i" w TVN24, ogłosiła osobiste dementi, swojego cytowanego wyżej wystąpienia w Sejmie.

    A więc, prawdziwa, prawda, bo w praktyce Donalda Tuska oraz kolesi z PO i PSL, są różne, oczywiste prawdy, w tych samych sprawach, w zależności od okoliczności, otóż rzeczywista prawda, najprawdziwsza prawda, jest taka, że polscy prokuratorzy ani żaden polski lekarz-patomorfolog w ogóle, nie brali udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, w Moskwie, a nikt z przedstawicieli państwa polskiego nie wspierał należycie członków rodzin ofiar, którzy identyfikowali szczątki. Doznali przy tym szoku. Bez nijakiego poszanowania szczątki ofiar były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Jest to niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że w Polsce pochowano ofiary bez sekcji, przy której byliby polscy lekarze i prokuratorzy. To przestępstwo. Jest to hańba, jest to profanacja.


    Kłamstwo wyjątkowo łatwo przychodzi ministrom rządu Donalda Tuska i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Można sie obawiać, że rząd Donalda Tuska nie liczacy się przecież z nikim i z niczym, mający większość w polskim parlamencie, wprowadzi jako obowiązujące w Polsce inne barbarzyńskie, zwyczaje i prawa moskiewskie ... Oto w jakim państwie my żyjemy ...!



    ... Ewa Kopacz będąc ministrem rządu Rzeczypospolitej Polskiej, dopuściła się publicznego, haniebnego okłamywania Polaków w bardzo ważnej sprawie i czynem tym dowiodła iż nie zasługuje na zaufanie Polaków. Pani marszałek Ewa Kopacz w dniu wyboru na marszałka Sejmu, zachowała się w Sejmie haniebnie! nie odpowiedziała w ogóle na zapytania poselskie w tej sprawie ani jako poseł ani już jako marszałek Sejmu, nie przeprosiła rodzin ofiar ani milionów Polaków, których okłamywała! Nie czekajac na konferencję prasową, pani marszałek Sejmu Ewa Kopacz, czmychnęła cichcem, uciekając z Sejmu przed dziennikarzami a za nią uciekł cichcem przed dziennikarzami, jej promotor Donald Tusk, aktualny premier rządu polskiego!

    To hańba dla polskiego Sejmu, dla polskiego parlamentaryzmu, to hańba dla polskiej demokracji, to hańba i obraza dla Polaków! że taka kłamczucha została Marszałkiem Sejmu RP! Pani Ewa Kopacz jest osobą, która bezczelnie bez mrugnięcia okiem publicznie okłamała Polaków.


    Polacy wiedzą, że Ewa Kopacz bezczelnie ich okłamywała w żywe oczy.

    Polacy przecież wiedzą jak było i jak jest.
  • ~adelaide
    (2014-09-04 12:41)
    ... Wiemy wszyscy, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze
    i prokuratorzy, co jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem.

    Wiemy, jaka była "dokładność" przeszukiwania miejsca katastrofy ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!


    To Ewa Kopacz jest winna tego, że bez nijakiego poszanowania, niekompletne, pokrwawione, nieumyte, gołe, nieubrane, szczątki ofiar katastrofy smoleńskiej były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Kto chce dowodów niech obejrzy dokumentalny, film pt. „Pogarda” Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej oraz filmy Anity Gargas, np."Anatomia upadku" a będzie mógł skonfrontować prawdę, to co opowiadają, członkowie rodzin ofiar, katastrofy smoleńskiej, z tym tym co mówią polskie władze i kolejny raz obserwować jak premier rzadu polskiego, Donald Tusk umyka przed dziennikarzami a jego rzecznik nie dopouszcza ich do zadawania pytań !!! Oto Tuskowe rządy miłości, oto Tuskowa demokracja !!!


    Po napaści putinowskiej Rosji na Ukrainę, po aneksji Krymu, cały świat i Polacy, także Ci młodzi, nie znający czasów prl-owskich, nie znający okupacji sowieckiej, na ziemiach polskich, przekonali się co to jest sowietyzm, kim jest Putin a także co wart jest Donald Tusk i jego koalicyjny rząd POWSI-PSL.

    W ciągu kilku dni po tej strasznej tragedii, z zestrzeleniem Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie, Polacy przekonali się, co wart jest Putin, co warta jest putinowska hołota, która obrabowała ofiary katastrofy Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines, tak samo jak polskie ofiary katastrofy smoleńskiej, tym bardziej upewnili się, że Putin
    i Donald Tusk oraz jego rząd z PO i PSL bezczelnie okłamywali Polaków i świat w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    Teraz, konsekwentnie działający Holendrzy, Australijczycy, udowodnili, że gdy rząd państwa, którego obywatele zginęli w katastrofie, działa profesjonalnie, suwerennie i konsekwentnie, to na zasadzie tych samych przepisów i porozumień międzynarodowych, niekoniecznie gospodarz, musi prowadzić badania przyczyn katastrofy, można to czynić
    z pomocą innych państw, instytucji i organizacji międzynarodowych, że państwo, którego Obywatele zginęli może bez problemu wysłać na miejsce katastrofy swoich przedstawicieli, specjalistów, wojsko, policjantów a nawet członków rodzin ofiar
    i nikt nie może tego zabronić tłumacząc, że zabraniają tego jakieś przepisy czy porozumienia międzynarodowe, nikt nie może zakazywać otwarcia trumien i czegokolwiek.


    W odróżnieniu od rządu polskiego, rząd holenderski potrafił zadziałać suwerennie
    i efektywnie, uzyskać wszystko co zamierzył, chociaż znalazł się w trudniejszej sytuacji bo za adwersarza miał nie tylko legalny, cywilizowany rząd Ukrainy ale i barbarzyńskich, rosyjskich bandziorów, putinowskie służby specjalne, terrorystów, silnie wspieranych przez putinowską FR i samego Putina oraz jego machinę wojenną.


    Polacy mają już dowody, na brak, poczucia obowiązku, suwerenności, kompetencji i zdeterminowania polskiego rzadu, mają dowód na to, że oszukał ich, i wciskał im ciemnotę, ich własny rząd i premier tego rządu, Donald Tusk, oraz jego pomagierzy, włącznie ze słynną, pełniącą dziś drugą najważniejszą, funkcję w Państwie Polskim, funkcję Marszałka Sejmu, Rzeczypospolitej Polskiej, "słynną" na cały świat, kopaczką, która broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji,
  • ~Don Portabello (PISuar)
    (2014-09-04 12:41)
    Ty Zyzio.
    W Krakowie był zaczadzony PISuarskim łajnem,- potem wyszedł z szamba i...wytrzeźwiał !
  • ~FG
    (2014-09-04 12:41)
    pisiorom żal d...ę ściska ...

    Premier Tusk politykiem europejskiego formatu, a spocony kurdupel - nikim
  • ~łowca PISuarskich debili tłuków
    (2014-09-04 12:43)
    Jak widzicie moja wizja świata kręci się wokół defekacji, dlatego popieram PO. SIEG TUSK!!!
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-09-04 12:45)
    Znamienne, że każdy przeciwnik Kaczyńskiego i PIS-u który pluje na forum, w KAŻDYM wpisie umieszcza słowa będące synonimami kału. Wspólny front koprofagów i ich wizji polityki? Dziwne...
  • ~cos w tym musi być
    (2014-09-04 12:49)
    Michał Kaminski jest zywym dowodem, ze kto się dotknie sekty i jej prezesa staje się ich największym wrogiem ! Reszta "zdrajców" tylko potwierdza tą regułę !
  • ~wypnij sie na pis
    (2014-09-04 12:54)
    To musial wyjsc z pisu,aby zmadrzal.Zostali tylko lizidupy.Taka to sekta
  • ~adam
    (2014-09-04 12:54)
    Tylko TVN, Olejnik, Lis i temu podobne kanalie zapraszają kanalię im podobną czyli kamińskiego do wylewania z siebie potoku ******
  • ~Drzymała
    (2014-09-04 12:54)
    Co do tego indywiduum komentarze są niepotrzebne - wszyscy wiedzą kto zacz i czy ' pachnie ' !!!
    !!!
    !!!
    !!!
  • ~kosmo
    (2014-09-04 13:08)
    KAczyński pamiętamy W październiku 2007 r. prezydent Warszawy złożyła zawiadomienie o przestępstwie w sprawie umowy Fundacji Prasowej Solidarności ze Skarbem Państwa z lat 90. co do bezprzetargowego wieczystego użytkowania gruntu i nieodpłatnego nabycia własności budynków w Warszawie (w Al. Jerozolimskich 125/127, przy Nowogrodzkiej 84/86 oraz Ordona 3), o ówczesnej wartości 40 mld starych zł. Założycielami fundacji byli szefowie Porozumienia Centrum z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Fundacja zawarła z założonymi przez siebie spółkami umowy, powodując ich uwłaszczenie na majątku Skarbu Państwa. We władzach tych spółek zasiadali m.in. Krzysztof Czabański, Sławomir Siwek, Wojciech Jasiński, Andrzej Urbański, Ludwik Dorn, Lech Kaczyński. WYBRONIL ICH SB-EK I TOWARZYSZSZ KRYŻE, PRZYJACIEL RODZINY KACZYŃSKICH W NAGRODE DOSTAL TEKE MINISTRA W RZADZIE KACZYŃSKICH W LATACH 2005-2007.
  • ~Don Portabello
    (2014-09-04 13:09)
    Kaminiski nosi resortowym dzieciom papier toaletowy i podklady higieniczne