Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-05 08:02)
    Wydaje mi się ,że w PO jest więcej komunistycznego ścierwa niż w SLD . Już jestem zdrów lekarz psychiatra wypisał mnie do domu .Pozdrawiam moich fanów .
  • ~dociekliwy
    (2014-09-04 18:52)
    Czy to nie jest czasem frontmenka o której rozprawiała Sawicka?
  • ~janusz
    (2014-09-04 17:54)
    Kamiński! Kopacz okłamując Naród ,oklamujac sejm ,wiec nie jest odpowiednią osobą by piastować taki urzxąd.No ale teraz zasiadają wsejmie I w rządzie ludzie tego pokroju -widocznie takie są obecnie obowiązujące standarty
  • ~mat
    (2014-09-04 18:09)
    POLITYCZNY kameleon -oszołom w pogoni za rudym korytem chce zmienić kolejną partię. Od lat "robi laskę" rudej ferajnie:-)) Żenada. Zwany "prosiakiem" został
    pieszczochem "dzieci resortu" i dzieci komunistycznych aparatczyków z TVN.
    Wyjątkowo paskudny typ obok "Szalonego Stefana" i mecenasa zwanego koniem.
  • ~Jan Józef
    (2014-09-04 18:10)
    Kamiński to najbardziej obrzydliwy polityk -zdolny do każdego świństwa!!
    Jego wypowiedz to chamska propaganda !!!
  • ~Jak to nie , wrecz przeciwnie
    (2014-09-04 18:25)
    Po jej lagarswie na temat przekowyanie pod Smolenskime mozna jechan po niej balistycznie i bez zahamowan. Takego numeru nie pownni zakceptowac polacy. Totalny larca baba bez mrugniecia okla klamala w oczy calemu naorodowi wiec nie ma miejsca na zaden wersal. BA jej nalzezy sie trybunal stanu za zdrade i lagrstwa a nie fotle premiera
  • ~krajanka
    (2014-09-04 18:35)
    Odrazajaca klamczucha ...i tyle!
  • ~januszjanusz
    (2014-09-04 18:40)
    Dla Polski to najlepsze wyjscie z sytuacji by bylo gdyby, premierem zostal kot Kaczynskiego ...
  • ~Bill
    (2014-09-04 18:47)
    Kamiński! Puknij się w czoło, "brutalny" <analityku>.
  • ~adelaide
    (2014-09-04 18:48)
    ` Donald Tusk zgodził się przyjąć stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej aby podreperować marne sondaże stworzonej przez niego koalicji POWSI-PSL, bo lubi kasę i lubi gdy go poklepują a rządzący UE potrzebowali kogoś takiego, którego wystarczy poklepać aby słuchał ...

    Choć sam zafundował Polakom konieczność pracy aż do 67 roku życia, emeryturę zacznie pobierać już w wieku 62 lat. Donald Tusk dostanie około... 80 tys. złotych emerytury... miesięcznie.

    Jako przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk będzie zarabiał w przybliżeniu ponad 120 tys. Złotych. Po zakończeniu kadencji na brak pieniędzy też raczej nie będzie narzekał.

    Jak wynika z wyliczeń dziennika „Fakt” Tuskowi będzie przysługiwała wysoka, unijna emerytura w wysokości 2/3 zarobków. Wypłacanie świadczeń emerytalnych zacznie się, gdy Donald Tusk skończy 62 lata.

    Podczas, gdy Polacy będą musieli pracować do 67 roku życia, aby móc przejść na emeryturę, Donald Tusk już od 62 roku życia będzie otrzymywał miesięcznie równowartość ok. 80 tys. złotych.


    A nam każe czekać do 67 lat na marne emerytury i to nie wiadomo czy je dostaniemy bo zadłużył ZUS na biliony zł !



    Ja, ja, naturlich ! Donalduś jest faworytem Bundeskanzlerin D. Angeli Merkel.

    a wiecie dlaczego ?

    To picer pierwszej marki, wszystkim się przymilał.

    Nie dziw, że go jednogłośnie wybrali jak nie tylko Bundeskanzlerin ale także Cameron
    i Francja go poparła ale optował za nim u Bundeskanzlerin, pewnikiem także sam Putin.


    Hmm ...bo da radę dogadać się z Nią i z Putinem po niemiecku, jest Jej posłuszny
    i spolegliwy, wypróbowany przez lata jako kukiełka w jej teatrze, rozumie Ją w lot, nieraz bez słów, jak było trzeba, to mówił za Nią to, czego Jej nie wypadało powiedzieć ...
    Taka uległa, bezwzględnie, posłuszna, kukiełka, pod ręką, na takiej funkcji
    w UE to dla Bundeskanzlerin skarb niezastąpiony i wielce porzydatny .


    Rozumiecie?

    Wcale nie chodzi o to aby na ważniejsze funkcje w UE wybierać mądrego, silnego przywódcę ale na odwrót ...!


    Donalduś jest niezastąpiony; potrafi manipulować, mataczyć, kręcić, kłamać, słuchać, zna się na pi-ar ...


    Rządzą w UE i tak przywódcy Niemiec, Francji i Wlk.Brytanii a reszta ma ich popierać, przytakiwać lub słuchać.

    Im, potrzebny ktoś posłuszny, którym można powozić ! Donkiem od wielu lat powozi, Bundeskanzlerin a Donek jeszcze potrafi dogadać się po niemiecku, w razie potrzeby, nawet z Putinem, no i przecie obłapiał się z Wową "na niedźwiedzia" ...

    Dlatego Donek, pasuje Merkelowej a jak Jej to i innym, w razie czego każą mu zagadać z Putinem i powiedzieć mu to co im nie będzie na rękę,

    Bundeskanzlerin go w tym wyćwiczyła i dlatego nadaje im się !

    Ordnung muss sein !

    namaszczona przez cysorza Donalda na urząd Prezesa Rady Ministrów RP nie tylko wygląd wygląd ma jak belfegor.


    DESYGNOWANIE JEJ NA PREZESA RADY MINISTRÓW RZĄDU RP BYŁOBY OBRAZĄ I POLICZKIEM DLA POLAKÓW A SZCZEGÓLNIE DLA CZŁONKÓW RODZIN OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ.


    Apage satanas.




    PAMIĘTAMY WSZYSCY !!! POLACY NIE ZAPOMNIELI, POLACY PAMIĘTAJĄ, TUSKOWĄ, SŁAWETNĄ, PIERUŃSKĄ, KOPACZKĘ, KTÓRA JAK ŻADNA INNA , DOTYCHCZAS W ŚWIECIE, PODOBNO, STEROWANA PRZEZ PUTINA I TUSKA, broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy ... A przecie wiemy już jaka to była "dokładność" ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!

    Ewa Kopacz, dzisiaj marszałek Sejmu; druga osoba w państwie polskim, kandydat na premiera, ponoć "namaszczona" na to stanowisko, przez samego Donalda Tuska, to żywy przykład tego iż w państwie rządzonym przez Donalda Tuska, dla Donalda Tuska największą zaletą jest umieć bezczelnie, bez mrugnięcia okiem publicznie kłamać, manipulować i okłamywać Polaków. Pani Minister Ewa Kopacz, która sama jest lekarzem, bezczelnie kłamała! Powinna sobie, strzelić w łeb, ze wstydu, z hańby, jaką przyniosła swojej rodzinie i kolegom lekarzom! polskiemu Sejmowi!


    EWA KOPACZ NIE MA MORALNEGO PRAWA DO POUCZANIA CZY OCENIANIA KOGOKOLWIEK ANI DO PEŁNIENIA JAKIEJKOLWIEK FUNKCJI PUBLICZNEJ W POLSCE...!


    EWA KOPACZ UTRACIŁA NIE TYLKO ZAUFANIE WIELU POSŁÓW ALE I MILIONÓW POLAKÓW A W SZCZEGÓLNOŚCI, RODZIN OFIAR, KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, W WYNIKU JEJ KŁAMSTW DOT. TEJ NARODOWEJ TRAGEDII.


    Ewa Kopacz za kłamstwa, za to że broniła bez względu na ewentualne konsekwencje 4 liter Donalda Tuska, została jego staraniem, w nagrodę, awansowana na marszałka Sejmu, na drugą osobę w Polsce!


    Oto cytat, z wystąpienia sejmowego, wówczas minister Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    "Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić"

    Z udawanym, wielkim, przejęciem, i łzami niemal, opowiadała jak to, drobiazgowo, przekopywano ziemię na 1 m głęboko
    i przesiewano szukając szczatków ofiar. To też kłamstwo! Zwłoki ofiar, w niekompletnym stanie, nieumyte, okazywano, członkom rodzin do identyfikacji. później, nieumyte, nieubrane, w foliowych workach, wrzucono do trumien, i tak pochowano w Polsce.

    Po pogrzebach, do Polski przywieziono, ponad 200 kg, szczątków i osobno pochowano. Ubrania ofiar, w większości spalono, niektórych znalezionych przedmiotów, do dzisiaj, rodzinom nie oddano! Że Pani Minister Kopacz, Boga się nie bała tak zmyślać? Sama pewnie tego nie wymyśliła, musiała tak mówić na polecenie premiera Tuska!


    2010-11-03 w "Kropce nad i" w TVN24, ogłosiła osobiste dementi, swojego cytowanego wyżej wystąpienia w Sejmie.

    A więc, prawdziwa, prawda, bo w praktyce Donalda Tuska oraz kolesi z PO i PSL, są różne, oczywiste prawdy, w tych samych sprawach, w zależności od okoliczności, otóż rzeczywista prawda, najprawdziwsza prawda, jest taka, że polscy prokuratorzy ani żaden polski lekarz-patomorfolog w ogóle, nie brali udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, w Moskwie, a nikt z przedstawicieli państwa polskiego nie wspierał należycie członków rodzin ofiar, którzy identyfikowali szczątki. Doznali przy tym szoku.
  • ~adelaide
    (2014-09-04 18:50)
    ' Bez nijakiego poszanowania szczątki ofiar były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Jest to niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem, że w Polsce pochowano ofiary bez sekcji, przy której byliby polscy lekarze i prokuratorzy. To przestępstwo. Jest to hańba, jest to profanacja.


    Kłamstwo wyjątkowo łatwo przychodzi ministrom rządu Donalda Tuska i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Można sie obawiać, że rząd Donalda Tuska nie liczacy się przecież z nikim i z niczym, mający większość w polskim parlamencie, wprowadzi jako obowiązujące w Polsce inne barbarzyńskie, zwyczaje i prawa moskiewskie ... Oto w jakim państwie my żyjemy ...!



    ... Ewa Kopacz będąc ministrem rządu Rzeczypospolitej Polskiej, dopuściła się publicznego, haniebnego okłamywania Polaków w bardzo ważnej sprawie i czynem tym dowiodła iż nie zasługuje na zaufanie Polaków. Pani marszałek Ewa Kopacz w dniu wyboru na marszałka Sejmu, zachowała się w Sejmie haniebnie! nie odpowiedziała w ogóle na zapytania poselskie w tej sprawie ani jako poseł ani już jako marszałek Sejmu, nie przeprosiła rodzin ofiar ani milionów Polaków, których okłamywała! Nie czekajac na konferencję prasową, pani marszałek Sejmu Ewa Kopacz, czmychnęła cichcem, uciekając z Sejmu przed dziennikarzami a za nią uciekł cichcem przed dziennikarzami, jej promotor Donald Tusk, aktualny premier rządu polskiego!

    To hańba dla polskiego Sejmu, dla polskiego parlamentaryzmu, to hańba dla polskiej demokracji, to hańba i obraza dla Polaków! że taka kłamczucha została Marszałkiem Sejmu RP! Pani Ewa Kopacz jest osobą, która bezczelnie bez mrugnięcia okiem publicznie okłamała Polaków.


    Polacy wiedzą, że Ewa Kopacz bezczelnie ich okłamywała w żywe oczy.

    Polacy przecież wiedzą jak było i jak jest.

    Wiemy, że przy sekcjach nie uczestniczyli polscy lekarze i prokuratorzy, co jest niezgodne z obowiązującym polskim prawem.

    Wiemy, jaka była "dokładność" przeszukiwania miejsca katastrofy ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!


    To Ewa Kopacz jest winna tego, że bez nijakiego poszanowania, niekompletne, pokrwawione, nieumyte, gołe, nieubrane, szczątki ofiar katastrofy smoleńskiej były rzucone, bezładnie do foliowych worów i tak potem zostały pochowane w trumnach.

    Kto chce dowodów niech obejrzy dokumentalny, film pt. „Pogarda” Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej oraz filmy Anity Gargas, np."Anatomia upadku" a będzie mógł skonfrontować prawdę, to co opowiadają, członkowie rodzin ofiar, katastrofy smoleńskiej, z tym tym co mówią polskie władze i kolejny raz obserwować jak premier rzadu polskiego, Donald Tusk umyka przed dziennikarzami a jego rzecznik nie dopouszcza ich do zadawania pytań !!! Oto Tuskowe rządy miłości, oto Tuskowa demokracja !!!


    Po napaści putinowskiej Rosji na Ukrainę, po aneksji Krymu, cały świat i Polacy, także Ci młodzi, nie znający czasów prl-owskich, nie znający okupacji sowieckiej, na ziemiach polskich, przekonali się co to jest sowietyzm, kim jest Putin a także co wart jest Donald Tusk i jego koalicyjny rząd POWSI-PSL.

    W ciągu kilku dni po tej strasznej tragedii, z zestrzeleniem Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie, Polacy przekonali się, co wart jest Putin, co warta jest putinowska hołota, która obrabowała ofiary katastrofy Boeing'a 777 linii Malaysia Airlines, tak samo jak polskie ofiary katastrofy smoleńskiej, tym bardziej upewnili się, że Putin
    i Donald Tusk oraz jego rząd z PO i PSL bezczelnie okłamywali Polaków i świat w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    Teraz, konsekwentnie działający Holendrzy, Australijczycy, udowodnili, że gdy rząd państwa, którego obywatele zginęli w katastrofie, działa profesjonalnie, suwerennie i konsekwentnie, to na zasadzie tych samych przepisów i porozumień międzynarodowych, niekoniecznie gospodarz, musi prowadzić badania przyczyn katastrofy, można to czynić
    z pomocą innych państw, instytucji i organizacji międzynarodowych, że państwo, którego Obywatele zginęli może bez problemu wysłać na miejsce katastrofy swoich przedstawicieli, specjalistów, wojsko, policjantów a nawet członków rodzin ofiar
    i nikt nie może tego zabronić tłumacząc, że zabraniają tego jakieś przepisy czy porozumienia międzynarodowe, nikt nie może zakazywać otwarcia trumien i czegokolwiek.


    W odróżnieniu od rządu polskiego, rząd holenderski potrafił zadziałać suwerennie
    i efektywnie, uzyskać wszystko co zamierzył, chociaż znalazł się w trudniejszej sytuacji bo za adwersarza miał nie tylko legalny, cywilizowany rząd Ukrainy ale i barbarzyńskich, rosyjskich bandziorów, putinowskie służby specjalne, terrorystów, silnie wspieranych przez putinowską FR i samego Putina oraz jego machinę wojenną.


    Polacy mają już dowody, na brak, poczucia obowiązku, suwerenności, kompetencji i zdeterminowania polskiego rzadu, mają dowód na to, że oszukał ich, i wciskał im ciemnotę, ich własny rząd i premier tego rządu, Donald Tusk, oraz jego pomagierzy, włącznie ze słynną, pełniącą dziś drugą najważniejszą, funkcję w Państwie Polskim, funkcję Marszałka Sejmu, Rzeczypospolitej Polskiej, "słynną" na cały świat, kopaczką, która broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy ... A przecie wiemy już jaka to była "dokładność" ...; szczątki ofiar "dochówkowywano" później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić do dzisiaj ..!!!
    W odróżnieniu od holenderskiego, polski rząd nie potrafił, co należy chyba rozumieć, nie chciał odzyskać "czarnych skrzynek" samolotu, do dzisiaj, mimo upływu ponad 4 lat ...!!!


    Teraz coraz bardziej zasadne wydaje się podejrzenie iż nie była to katastrofa lotnicza ale zbrodnia. Także kolaboracja Donalda Tuska i jego rządu, z Putinem, przed i w sprawie katastrofy smoleńskiej wydaje się całkowicie prawdopodobna ...!!!
  • ~To nie jest śmieszne
    (2014-09-04 18:53)
    re ~zyzio2014-09-04 12:29

    Tak się zeszmacić??? Jestem pełen podziwu. Pamiętam go z 2004 r. kampania PiS do UE w Krakowie-wtedy jeszcze był normalny...
    ---
    a póżniej był w PiSie ha ha ha
  • ~6u
    (2014-09-04 17:48)
    Kopacz na Ministra Rolnictwa! Tylko ona potrafi przekopać glebę na metr głęboko. Czy Kamiński jest idiotą? Kopacz można zaatakować bez żadnych trudności. Jest całkowicie niekompetentna.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-04 19:10)
    kamiński przebił w Q -stwie nawet wymownego adama z pewnej gów..j gazety
  • ~Polak
    (2014-09-04 19:28)
    NAJBARDZIEJ FATALNA JEST TO WIADOMOŚĆ DLA POLSKI I POLAKÓW oszustka Smoleńska premierem WSTYD...
  • ~z pisu
    (2014-09-04 19:38)
    lepiej Kopacz niż jarek !
  • ~fabi
    (2014-09-04 19:52)
    "Kopacz premierem? Kamiński: Fatalna wiadomość dla szefa PiS"
    No to tu zgadzam się z szefem, bo dla mnie to też fatalna wiadomość.
  • ~Karolek z Tworek
    (2014-09-04 19:59)
    tylko jedna osoba jest godna aby być prezydentem
    to nasz Świrosłąw Polskęzbaw Kłamczyński
  • ~Szwab
    (2014-09-04 20:13)
    Św---ryju Czego nie rekomendujesz na Premiera Szczawia mirabelkę Stefa Było by oszczędnie i zdrowo Ale ty garniesz się do koryta u tej Kopaczki możesz się nażreć bo ona jest od kręcenia lodów
  • ~katon
    (2014-09-04 20:10)
    To kłamstwo w/s rzekomego przekopywania ziemi na 1 m gł w Smoleńsku czy w.s rzekomej obecnosci polskich lekarzy przy sekcji zwłok ofiar dyskwalifikuje ja całkowicie!!! Nie Powinna ludziom patrzec w oczy!!!

Może zainteresować Cię też: