Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~Dama Pik
    (2014-09-04 20:22)
    re-adelaide- gpdz. 18.50
    bez jaj jak i bez kootasa, adelaido, bredzisz takie glupoty, ze wywnioskowalam, ze za duzo speermy polknelas. To na tyle.
  • ~Bingo
    (2014-09-04 20:23)
    Teraz słyszymy, że prezydent Unii Europejskiej to też jest stanowisko bez znaczenia - kpi cichowlaz Kaminski. Tak z przewodniczacego Rady Europejskiej Kaminski zrobil Prezydenta Unii Europejskiej !!! Spindoktor Mendele ?
  • ~Dama Pik
    (2014-09-04 20:27)
    re ~Dama Pik2014-09-04 20:22 ZŁODZIEJ!!!

    re-adelaide- gpdz. 18.50
    bez jaj jak i bez kootasa, adelaido, bredzisz takie glupoty, ze wywnioskowalam, ze za duzo speermy polknelas. To na tyle.
    ---
    nie stać cię na swój nick?Bez jaj to ty jesteś
    to postaw krzyżyk ,ofermo!!!
  • ~wroclove
    (2014-09-04 17:46)
    szacunek na zawsze dla Lublinian za odstawienie tego pana od koryta
  • ~Monika
    (2014-09-04 18:00)
    ..koniecznie prosze zmienic oprawki okularow !!!
  • ~z tuskiego na nasze
    (2014-09-04 20:47)
    Kopacz premierem? Kamiński: Fatalna wiadomość dla szefa PiS

    Ja: Fatalna wiadomość dla Polski!
  • ~Joggi, ten prawdziwy
    (2014-09-04 15:58)
    O jo joj , znowu podszywają się pod Joggiego, oto.jestem.
    Michał Kamiński- lubię i szanuję za przejście z PIS do PO, ma chłopak polityczny umysł !!! brawo,
    Ewa Kopacz- tak , ta kobitka skopie tyłek kaczki. Tak trzymać , ma babeczka jaja.

    W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zagłosować na PO, wszystkie tuzy są w jednej partii.
    A tak, z innego kapelusza . Widzieliście Jarka ze świta w Krynicy? Wypisz wymaluj wrócił Gierek i jego czasy... ale jaja , jak wyciągnięci z lodówki, albo ze starej szafy!!!
  • ~emeryt
    (2014-09-04 15:27)
    Kaminski ty obrzydliwa poczwaro, czy ty wstydu nie masz?
  • ~Kamila41
    (2014-09-09 00:00)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki scierwo ubeckie wciaz skomli na tym forum
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-04 15:31)
    Moja pomyłka - 15:02 to mój wpis, a 15:11 to PIS- fałszywka . Sorki
  • ~rolnik z bilgoraja
    (2014-09-09 00:04)
    twarz jej blednie ,smiech jej rzednie,psuja jej sie zeby przednie od kopania w oborniku
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-04 15:45)
    Niech żyje Pan Prezes Jarosław Kaczyński Niech szlag trafi Partię Oszustów (P.O.)
  • ~prof bydłoszewski
    (2014-09-04 15:43)
    "mała dziewczynka" dobrze wie, że to właśnie świetna wiadomość dla PiS bo kopaczowa bez niczyjej pomocy wyłoży platforme na łopatki. Już po kilku tygodniach słupek podtarcia dla platformy będzie się wahał w okolicach błędu statystycznego
  • ~taka prawda
    (2014-09-04 15:44)
    Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

    Jeśli logikę można nazwać brutalną... Logika Kaczyńskiego jest logiczna i to dobija kłamczuch i furiatkę Kopacz.
  • ~Poczet Obciachowców
    (2014-09-04 15:46)
    A Misio wciąż puszcza bąka za bąkiem...
  • ~ludek
    (2014-09-04 15:47)
    Kto? Michał Kamiński? Nie znam!
  • ~zzz
    (2014-09-04 15:53)
    OPAS Kaminski , wepchal sie ,jak swinia do koryta
  • ~Lutek
    (2014-09-04 16:07)
    Kaminski zidiocial do konca,dla Tuska wlazil w row bez zmruzenia oka,gozej bedzie z Kopaczka na metr w glab,jak teraz rozegra ten problem?Z nia mu nie pojdzie tak latwo.
  • ~etna
    (2014-09-04 17:31)
    kamiński- najobrzydliwszy polityk ! ( przy nim Palikot to GOŚĆ!
  • ~Buchalter
    (2014-09-04 16:16)
    Świński ryj Ciągnie go do koryta Gotów Tuskowi aja wylizać
    aby przy korycie zostać