Nowak miał odejść z polityki. Ale się rozmyślił

| Aktualizacja:

Jeszcze w czerwcu po wybuchu afery taśmowej, której był jednym z bohaterów, deklarował, że "w ciągu kilku tygodni" złoży mandat poselski, bo nie ma "zaufania publicznego". Choć wrzesień w pełni, Sławomir Nowak jeszcze nie pożegnał się z Sejmem. I po tym, co powiedział ostatnio, wydaje się, że jednak się nie pożegna.

wróć do artykułu
  • ~bz
    (2014-09-11 13:11)
    kolejnay szmaciak w polityce. Nie będę więcej na PO głosować.
  • ~zimny lech
    (2014-09-11 13:16)
    to kumpel Donka...
    nic mu nie zrobicie!
  • ~ironia
    (2014-09-11 13:21)
    Zbiera na nowy zegarek :)
  • ~Stop złodziejom i łapówkarzom!!!!!!!!
    (2014-09-11 13:22)
    Zakłamane PO-wskie nasienie.
    Klasyczny PO-wiec.

    Obrzydliwa , bezczelna paszcza.

    Kim są wyborcy takich drani z PO. Jak trzeba być chorym na umyśle by głosować na tych bezczelnych kłamców i aferałów!!!

    Jakim trzeba być debilem!!!

    Ostarnio PZPR-SLD-owska TVP info po raz kolejny przywraca do łask Mirosława Drzewickiego - skompromitowanego PO-wskiego aferała.

    Już go oswajaja , już go przywracaja do polityki.

    Media typu TVN info czy TVN to rak który toczy polski organizm.
    To niesamowite jak te gadzinówki ogłupiaja ludzi.

    To przez media aferzysci z PO ciagle są w polityce.

    Rzygać mi się chce!
  • ~DAV
    (2014-09-11 13:24)
    Nie ma swtydu i honoru szmaciarz za grosz . I takie malpy sa w polityce ! Po co chodzic na wybory ???
  • ~opek
    (2014-09-11 13:29)
    no-prawdziwi ludzie honoru.tusk drzewiecki miro rycho zdzicho,główna meacharke od służby zdrowia,jej psiapsiółka od lelwizn sawicka,i kto tam jeszcze.
    hołociarze.
  • ~Spawacz
    (2014-09-11 13:31)
    Jeszcze jeden przyspawany na stałe do koryta.
  • ~kąsior
    (2014-09-11 13:44)
    O jednym zegarku? taki wał.
  • ~LEX
    (2014-09-11 13:51)
    CZLOWIEK BEZ TWARZY I HONORU...
  • ~Sdziadek
    (2014-09-11 13:51)
    Kibice gwizdali na widok tuska w Lodzi . Dlaczego im wszystkim wczesniej nie zrobili lewatywy zgodnie z zaleceniem prezydenta..Przygotowuja [PO] ustawe by wchodzacy na stadiony ,cmentarze.i inne obiekty gdzie beda przedstawiciele rzadzacych bedzie obowiazkowa lewatywa lub 100 gr laksygienu na rozwolnienie..Z tej racji ma powstac dodatkowo 30 tys nowych mieisc pracy..
  • ~rok2014
    (2014-09-11 14:05)
    no i dalej glosujcie na PO ,on juzraz sie zblaznil to teraz znowu piaski pustyni mu sie OTWORZOM ,i dalej ZLODZIEJE bedom rzadzic POd przewodnictwem pani CIOPACi bedom zaorywac dlugi tTUSKA
  • ~a ja mu się nie dziwię bo za stary już
    (2014-09-11 14:10)
    jest żeby występować na wybiegu a tak to może na nowego Panerai'a sobie uzbiera...
  • ~observ
    (2014-09-11 14:12)
    kolejne potwierdzenie słów Gowina, że PO to dno moralne i patologie
  • ~Nowak-postać żałosna.Przygłup na
    (2014-09-11 14:16)
    maksa z pozą narcyza do tego bez wykształcenia.No ale co wymagać od gostka,który slipki na wybiegu prezentował...? Będzie się koryta trzymał tak długo jak może. Okropieństwo tak jak wybitna ministra od "sporta".
  • ~popapraniec
    (2014-09-11 14:18)
    Głosujcie na PISuary. Następnego dnia kamasze i wojna.
  • ~Wiesio13 bicz ruchany w stolec
    (2014-09-11 14:25)
    zegarmistrz nowak nie wart jest splunięcia
  • ~wer
    (2014-09-11 14:33)
    zabawa trwa dalej
  • ~znamy takich...
    (2014-09-11 14:38)
    Nie pierwszy on i nie ostatni. A tymczasem sejm się fortyfikuje czyżby obawiając się "Majdanu". Czy w sejmie na wyposażeniu jest jeszcze drabina którą Kwach uciekał przez okno ?

    A tak poza tym poważnym niedopatrzeniem jest brak w sejmie sklepu z zegarkami, przynajmniej zakupy byłyby jawne.
  • ~Klex
    (2014-09-11 14:40)
    Nie ufam PO. Przy tak wielkich dotacjach unijnych otrzymujemy odcinki płatnych dróg, w centrum miast kostkę brukową , a na osiedlach Biedronkę. Do "rozwoju" Polski trzeba zaliczyć stopniową likwidację wszystkich zakładów przemysłowych, wzrost administracji i wydłużenie czasu pracy do 67 roku życia. Czy tylko na to stać rządzących z PO? Nie wiem na kogo zagłosuję, ale na 100% nie na PO
  • ~pol anka
    (2014-09-11 14:46)
    Rodacy, Sławek jest typowany na Ministra Sprawiedliwości, ma nadzorować osobiście śledztwo prowadzone w jego sprawie. Odejdzie jak wszelkie wątpliwości zostanę wyjaśnione. Osobisty nadzór jest wymogiem unijnym, po zakończeniu śledztwa i sprawy sądowej być może zostanie doradcą Premiera d/s wypełniania oświadczeń majątkowych przez funkcjonariuszy publicznych.

Może zainteresować Cię też: