Nowak miał odejść z polityki. Ale się rozmyślił

| Aktualizacja:

Jeszcze w czerwcu po wybuchu afery taśmowej, której był jednym z bohaterów, deklarował, że "w ciągu kilku tygodni" złoży mandat poselski, bo nie ma "zaufania publicznego". Choć wrzesień w pełni, Sławomir Nowak jeszcze nie pożegnał się z Sejmem. I po tym, co powiedział ostatnio, wydaje się, że jednak się nie pożegna.

wróć do artykułu
  • ~Marylka
    (2014-09-12 11:56)
    Ale się rozmyślił ... i zrobił sobie z gęby cholewę!!!
  • ~OBSERWATOR
    (2014-09-11 18:14)
    TAKIEMU MODELOWI TO MOZNA PLUC W PYSK TO I TAK POWIE ZE DESZCZ PADA TO NIE AMBICJI TAKIE SCIERWO
  • ~Zegarek
    (2014-09-11 14:48)
    najlepiej scharakteryzowali go jego byli podwładni w MT: butny i arogancki, nie odpowiadał na dzień dobry, wysyłał ich na zakupy żeby za swoje pieniądze kupowali owoce na stół nowaka, za to jak przyjechsał ktoś z PO to lizał posadzki żeby temu ktosiowi dobrze było
  • ~PO = PARTIA OSZUSTÓW !!!
    (2014-09-11 15:05)
    Zapowiedział też, że będzie wywiązywał się ze wszystkich obowiązków posła.

    Chachacha, po 300 opuszczonych posiedzeniach? Że o zegarku nie wspomnę!
  • ~tele-wic
    (2014-09-11 15:21)
    Pojawiły się nowe modele zegarków, już od 20.000 zł wzwyż. To niby dlaczego ma zrezygnować z czegokolwiek.
  • ~ze wszystkimi zarzutami komentującymi
    (2014-09-11 15:36)
    tę idiotyczną postać się zgadzam ale nie piszcie,że on ma DROGI zegarek.Drogie zagarki zaczynają się od ceny ca.150.000 PLN a kończą w cenie grubo powyżej 2 mln PLN.
  • ~Jorge
    (2014-09-11 15:41)
    Powiesic za cojones publicznie
  • ~Podatnik
    (2014-09-11 16:37)
    Leń śmierdzący. Zyczę PO przegranych wyborów, to może wtedy p. Nowak wyleci z Sejmu!
  • ~sam
    (2014-09-11 16:57)
    Kryminalisci w sejmie I rzadzie to normalka dla IIRP.
  • ~ddt
    (2014-09-11 17:50)
    Ale drań z tego Nowaka. Miał drogi zegarek. Bał się kontroli skarbówki w gabinecie lekarskim swojej żony. Zawsze ogolony, elegancko ubrany w wypolerowanych butach. A przecież powinien wyglądać jak przeciętny Polak: śmierdzący potem, w wymiętoszonym bistorowym garniturku, brudnych butach, z niedopiętym rozporkiem.
  • ~gosc
    (2014-09-11 19:09)
    To tylko jeden z "cwaniakow" POwskich ,koles Tuska.
  • ~pol anka
    (2014-09-11 14:46)
    Rodacy, Sławek jest typowany na Ministra Sprawiedliwości, ma nadzorować osobiście śledztwo prowadzone w jego sprawie. Odejdzie jak wszelkie wątpliwości zostanę wyjaśnione. Osobisty nadzór jest wymogiem unijnym, po zakończeniu śledztwa i sprawy sądowej być może zostanie doradcą Premiera d/s wypełniania oświadczeń majątkowych przez funkcjonariuszy publicznych.
  • ~bolo
    (2014-09-11 21:21)
    Nowak ty kretynie twoje miejsce powiną być w pierdlu a nie w sejmie
  • ~rik
    (2014-09-11 21:05)
    To zwykly k.u.t.a.s bez odrobiny honoru, jak wszyscy jego kolesie z pelo. Wyczul ze ryzy juz w Brukseli to wywinol taki numer.
  • ~NIKO
    (2014-09-11 21:05)
    zdziwił bym się jak by ta szumowina z PO zrezygnowała z mandatu poselskiego dla tych złodziei z PO liczą się tylko pieniądze Wartości takie jak honor majo w d..pie By żyło się lepiej szumowinom z PO
  • ~bolo
    (2014-09-11 22:49)
    Przecież to tylko poseł.Trudno wymagać od szmaty żeby była jedwabiem.Kto się dziadem urodził ten prędzej czy póżniej wróci do korzeni.
  • ~ala22
    (2014-09-11 23:47)
    nowak to idiota, jak większość POsłów...
  • ~Wiesio13 pedzio z PO
    (2014-09-21 11:48)
    Ręka rękę myje Złodziej złodzieja chroni ... a kto odda łapówkę za Pendolino? ALSTOM jest tak głupi że nie ujawni kto wziął w łapę???
  • ~xxmen
    (2014-09-19 15:22)
    Nowak to dziamdziuś który lubi zabaweczki, taki cienki szpaner on w rządzie nie nadaje się na żadne stanowisko !
  • ~niestety
    (2014-09-19 19:20)
    MAFJA MUS BYĆ ZIEDNOCZONA BO MOŻE sie ROzSYPAĆ bo to MAFJA POlityczna nie jakaś ta KAZANOSTRA włoska

Może zainteresować Cię też: