Bruksela wstrzymuje pieniądze dla rolników. Sawicki zwala winę na unijnych urzędników

| Aktualizacja:

Wina leży po stronie Komisji Europejskiej a nie po stronie polskiej - uważa minister rolnictwa Marek Sawicki. Wczoraj KE zawiesiła wsparcie dla producentów warzyw i owoców dotkniętych rosyjskim embargiem. Powodem są wątpliwości dotyczące nadesłanych wniosków, głównie z Polski.

wróć do artykułu
  • ~saw idiota
    (2014-09-11 14:40)
    Reasumując pojawia się pytanie: ciekawe kto zapłaci za takie uwikłanie nas w niesprzyjającą sytuację, rachunek polityczny? A to jeszcze nie koniec czekających nas retorsji spowodowanych przez cwaniaków i szaleńców, którzy dorwali się do władzy
  • ~wujek
    (2014-09-11 14:43)
    jeytem ciekaw kto płaci , zapłaci za gaz dostarczany rewersem z Polski, Słowacji na Ukrainę. Przecież Ukraińcy nie maja kasy a za gaz dostarczany rewersem z Polski trzeba płacić 526$ plus koszty przesyłu aby Polska wychodziła na zero a gdzie zysk."Śmierdzi mi ta sprawa na kilometr".yyy
  • ~młody
    (2014-09-11 15:03)
    OLIGARCHY CJHŁOPKI CZERWONE MAJĄ KASY PEŁNE KABSY RZADZĄ OD SWEGO ISTNIENIA JESZCZE I ZA KOMUNY GOMULCA
  • ~krasnoludek
    (2014-09-11 15:20)
    ale SYF! No ale najwazniejsze ze Slonce Peru wyrwal sie z tego SYFU!
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2014-09-11 15:54)
    ******** PRZY RZADOWYM KORYCIE CHLOPEK SAWICKI DARADZAL ROLNIKOM ZEBY NISZCZYLI SWOJE PLONY TO DOSTANA REKOMPENSATY Z UNII... A ZANOSI SIE NA TO ZE PRZEZ TEGO DURNIA CHOPI NIE BEDA MIEC ANI PLONOW ANI REKOMPENSAT...
  • ~Palec boży
    (2014-09-11 17:43)
    Znamy to już na wylot, ze "dziwnym" trafem zarówno rząd "polski" jak i unijni urzędnicy popelniaja dziwne "przeoczenia" które ZAWSZE godza w jakies tam unijne dotacje dla Polski! Kiedy "Dirlewanger" po raz II szykował się na polskiego premiera obiecywał Polsce 300 mln euro dotacji od Unii. Kiedy wybory "wygrał" dotacje wycofano. Polakow maja po prostu za durni, jak długo zobaczymy!!!
  • ~Polak
    (2014-09-11 17:45)
    Dziwne sprawy naszego rządu i unijnych urzednikow, nieprawdaż?
  • ~lelek
    (2014-09-11 17:46)
    Co to portal zamknięty?