"Kolaborant" w PiS? Adam Hofman chce ścigać "kreta"

| Aktualizacja:

Adam Hofman ogłasza polowanie na polityka PiS, który "kolaboruje" z tygodnikiem "Newsweek". Po ostatnich rewelacjach, dotyczących spisku w partii, rzecznik ugrupowania chce skończyć z przeciekami.

wróć do artykułu
  • ~Bicznapis
    (2014-09-28 14:52)
    Adaś jest za głupi by złapać kreta ,musi do tego zabrać się antek smoleński ze swoimi fachowcami od puszek i parówek .
  • ~Bicznapis
    (2014-09-28 13:50)
    Adaś pewnie Antek policmajster to kolaborant
  • ~Robnad
    (2014-09-18 18:41)
    pisek przeciw prezesowi w PIS !!!
    Juz dawno mówilem ze Czarnecki kiedy byl u Leppera naigrywal sie z Prezesa w okrutny sposób sa nagrania ten osliniony Pacan o tym wie i trzesie gaciami...
    W najblizszym czasie prezesa niespodzianka bardzo zaboli
    nie pomoze zadne sztuczne oddychanie...noz w plecy

    Te Hieny od zawsze spiskowaly przeciwko Prezesowi i Ulubieniec Prezesa Antoni Maciarewicz jest z Nimi , a Bierecki ma ogromna kase której zabraknie Prezesowi na kampanie . Rydzyk nie trzyma z przegranymi , czyli na poparcie Radia Maryja Jarek nie moze liczyc . W tej sytuacji najblizszym czasie
    Odsuna Prezesa od wladzy uzsasadniajac to Jego stanem zdrowia
  • ~Pesymista
    (2014-09-18 18:17)
    ******** ma taką minę jakby walił kupę w majty,bezcenne!!!
  • ~zztop
    (2014-09-18 07:27)
    A to siurdak z tego adasia teraz bedzie jak por.Borewicz z 07 szukal kreta ha,ha,ha zasmial sie szpetnie kret ha,ha,ha powtorzylo echo.
  • ~j23
    (2014-09-18 05:45)
    gdyby prezes Kaczyński stał na czele PO - to już dawno to ugrupowanie by nie istniało-wystarczyłby cień podejrzenia o korupcję, łąpówkę,zdradę itd. Widać po winnych, którym wszystko wolno .szkoda, że wy nie możecie rozwinąć skrzydeł.
  • ~zdzicho
    (2014-09-18 00:01)
    Panie Hofman z tą aferą w PiS to prawda, a pan co przestraszył się , że może popaśc w niebyt jak Kaczyński pana wyautuje, tak ,,ze zaczęła panu d..a fajkę palić potwierdził pan to szukajac ,,kreta"
  • ~skurkowaniec
    (2014-09-17 23:40)
    a kto ścignie Hofmanka za lewe L4 ?
  • ~fiutek hofmanka
    (2014-09-17 21:27)
    tylko nasz ukochany Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński jest godzien aby być premierem
  • ~szczawiowa wyspa
    (2014-09-17 20:43)
    szkoda , że Wam zawsze wiatr w oczy wieje. Jesteście bardziej uczciwi , prawi i sprawiedliwi od innych, ale dzisiaj czasy się wypaczyły, system kar nie obowiązuje rządzących więc i na was nie będzie zapotrzebowania. Oczywiście wszyscy nie związani z polityką , opowiadaliby się za wami ale reszta już nie bardzo.U was afera taśmowa zmiotłaby was z życia politycznego. Taka jest różnica między premierami, że jeden nic sobie nie robi z afery i awansuje winnych, a drugi sam by ich wyrzucił.
  • ~cuchnace pis scierwo smrodzi dalej
    (2014-09-17 20:02)
    ale ohydny rynsztokowy wieprzyk sie wypasl na ludzkiej krwawicy. Fiut pierniczony, chlewny swiniopas zerujacy na polskim podatniku. Szmaciarz i nierob, darmozjad i fajdajacy w gniazdo szczur kaczystowski.
  • ~szczam na PiS
    (2014-09-17 19:29)
    złapany kret , za karę będzie musiał codziennie obciągać wielką lachę Adasia a w weekendy malutką fujarkę prezesa.
  • ~tępic d o n o s i c i e l s t w o -!
    (2014-09-17 19:21)
    pełna zgoda Szanowny Panie Adamie -W Y P A L I Ć gorącym żelazem chwiejne kręgosłupy których nie brakuje także w Polskiej Partii jaką jest P i S ...potrzebni są POLSCE ludzie oddani sprawie niepodległości POLSKI sa niezłomni nieprzejednani(bo tacy będa potrzebni przy r o z l i cz a n i u OGONÓW WOŁOWYCH z konfidenckiej KLOAKIoalicji Peło+PsL_) a nie tacy co to za pare groszy będa kolaborowac z d z i f k ą Putina jaka jest PO-lskojęzyczny Moskal niejaki Lis z konwektyklu michnika urbana czy paradowskiej (wewnetrzni PO-lskojezyczni m o s k a l e to najgorsze sPPOłeczne Q...r stwo ! ! ! ! )
    ,
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 19:16)
    precz z tuskiem i PO !
    Rudy zaj...ał kasę z OFE więc ma nadwyżkę w budżecie i przed wyborami pieniędzmi zaje...anymi z naszej kieszeni urządzi sobie wybory rozdając (za naszą kasę) kiełbasę wyborczą...TO WSZYSTKO "NA ZMARNOWANIE" !!! TRYBUNAŁ STANU dla tego oszusta !!!...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 19:16)
    precz z tuskiem i PO !
    Rudy zaj...ał kasę z OFE więc ma nadwyżkę w budżecie i przed wyborami pieniędzmi zaje...anymi z naszej kieszeni urządzi sobie wybory rozdając (za naszą kasę) kiełbasę wyborczą...TO WSZYSTKO "NA ZMARNOWANIE" !!! TRYBUNAŁ STANU dla tego oszusta !!!...
  • ~babaryba
    (2014-09-17 19:04)
    A, to jest jednak coś na rzeczy,jesli Adaś stwierdził, że ktoś donosi,
  • ~PITOŚ
    (2014-09-17 19:00)
    Prawdopodobnie to Hofman jest KRETEM. Gonił złodziej złodzieja i krzyczał na cały głos " łapać złodzieja " !.
  • ~Z PISU
    (2014-09-17 18:59)
    HA HA HA ILE TO MA CM TEN PIĄTECZEK ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 18:26)
    Tworki to pikus !

    Baza NATO...powinna powstac na Nowogrodzkiej w siedzibie PiSu a naczelnym dowódca powinien
    zostac Prezes na sama taka wiesc Putin uciekl by za Ural.
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-17 18:25)
    Ale on puchnie w oczach.