"Kolaborant" w PiS? Adam Hofman chce ścigać "kreta"

| Aktualizacja:

Adam Hofman ogłasza polowanie na polityka PiS, który "kolaboruje" z tygodnikiem "Newsweek". Po ostatnich rewelacjach, dotyczących spisku w partii, rzecznik ugrupowania chce skończyć z przeciekami.

wróć do artykułu
  • ~Bicznapis
    (2014-09-28 14:52)
    Adaś jest za głupi by złapać kreta ,musi do tego zabrać się antek smoleński ze swoimi fachowcami od puszek i parówek .
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-17 14:24)
    Nie długo prezesa Kalksteina wysadzą z siodła.
  • ~vp
    (2014-09-17 11:44)
    Wielki qotash vel Hofman znów bredzi ,no cóż są tacy co potrafią mówićtylko seksie jak nieprzymierzając wystąpienie matki przełożonej Sobeckiej ,a inni o fujarze jak vel Hfman .
  • ~biedak nie wie,że to on jest kretem...
    (2014-09-17 12:02)
    Prymitywizm katolsko-moherowski działa ale na szczęście do czasu.
  • ~Robnad
    (2014-09-17 12:05)
    Hofmanek ile ci płacą w Nesweeku...!?
  • ~upasłeś się hofman
    (2014-09-17 12:19)
    A panie hofman kto w sprawie pobytu w krynicy wypalił do dziennikarzy sami wiecie jaki jest prezes
  • ~kaim
    (2014-09-17 12:19)
    a moze ten okraglak jeskretem a rzuca podejrzenie na innych
  • ~skurkowaniec
    (2014-09-17 23:40)
    a kto ścignie Hofmanka za lewe L4 ?
  • ~zdzicho
    (2014-09-18 00:01)
    Panie Hofman z tą aferą w PiS to prawda, a pan co przestraszył się , że może popaśc w niebyt jak Kaczyński pana wyautuje, tak ,,ze zaczęła panu d..a fajkę palić potwierdził pan to szukajac ,,kreta"
  • ~mściwa pissesbecja i metody takie same
    (2014-09-17 13:10)
    Kolaboruje?
    Po co takie ciężkie określenia na użytek prawdy/piSSmrodów, które wypływają na zewnątrz od jakiegoś - strach uwierzyć, że tacy są - normalnego pisiora.
    Hoffman jak już sbepis domysla się kto to, to zaproś czlowieka na obejrzenie 'małego' w 'piąteczek' oczywiście, a do kielicha wsyp mu truciznę.
    A niech ma 'kolaborant' przebrzydły:)
    Potem bedziesz mógł powiedzieć wystawiając swoją spasioną mordę w telewizji, , że w stosunkach partyjnych czerpeiesz wzorce aż ze starego Egiptu i wogóle starożytności.
    PAJACU!
    Babie dalej dajesz kartę sejmową (swoją), żeby bachory darmo woziła taryfami na nasz koszt???
  • ~WAW
    (2014-09-17 13:25)
    HEHE - CZYLI TO JEDNAK PRAWDA... :))
  • ~j23
    (2014-09-18 05:45)
    gdyby prezes Kaczyński stał na czele PO - to już dawno to ugrupowanie by nie istniało-wystarczyłby cień podejrzenia o korupcję, łąpówkę,zdradę itd. Widać po winnych, którym wszystko wolno .szkoda, że wy nie możecie rozwinąć skrzydeł.
  • ~POzyt
    (2014-09-17 16:16)
    czy tym razem hofman adam występował z zapiętym rozporkiem?
  • ~antek
    (2014-09-17 14:10)
    ty rozporkowy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 14:23)
    "Siurek"-Hofman i "Belkot" - Czarnecki, dwie cwane miernoty, chca pozbawic wladzy Prezesa! Cóz!
    Kazdy ma takiego wroga, na jakiego zasluguje.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 14:24)
    To Maciora uciekł ze Smoleńska po katastrofie samolotu a był w odległości na wyciągnięcie ręki
    od miejsca zdarzenia,
    nie było go stać nawet na to żeby zmówić wieczny odpoczynek jako praktykujący katolik.
    Zapewne bardzo spieszyło mu się do kraju ,
    bo po ucieczce udał się prosto do Pałacu Prezydenckiego
    ( nie był pracownikiem kancelarii ) i zaczął przeszukiwać pomieszczenia,
    czego szukał jako osoba postronna. Zapewne poszukiwał dokumentów
    które znajdowały się w posiadaniu prezydenta, najprawdopodobniej
    chciał je przekazać Ruskim bo wszyscy wiedzą że ma z nimi dobre kontakty,
    nawet kwity tłumaczył na ICHNI język żeby się nie trudzili.
    (A przed ucieczką maciora zdążył się w ruskiej knajpie nażryć po gardłodziurkę oczywiście na koszt podatnika.)
  • ~tępic d o n o s i c i e l s t w o tworzące fikcję!
    (2014-09-17 14:51)
    pełna zgoda Szanowny Panie Adamie -W Y P A L I Ć gorącym żelazem chwiejne kręgosłupy których nie brakuje także w Polskiej Partii jaką jest P i S ...potrzebni są POLSCE ludzie oddani sprawie niepodległości POLSKI sa niezłomni nieprzejednani(bo tacy będa potrzebni przy r o z l i cz a n i u OGONÓW WOŁOWYCH z konfidenckiej KLOAKIoalicji Peło+PsL_) a nie tacy co to za pare groszy będa kolaborowac z d z i f k ą Putina jaka jest PO-lskojęzyczny Moskal niejaki Lis z konwektyklu michnika urbana czy paradowskiej (wewnetrzni PO-lskojezyczni m o s k a l e to najgorsze sPPOłeczne Q...r stwo ! ! ! ! )
    ,
  • ~agata
    (2014-09-17 11:34)
    róbcie pożądek u siebie a nie szukajcie dziury w całym
  • ~z Żaliboża
    (2014-09-17 18:25)
    Ale on puchnie w oczach.
  • ~Robnad
    (2014-09-18 18:41)
    pisek przeciw prezesowi w PIS !!!
    Juz dawno mówilem ze Czarnecki kiedy byl u Leppera naigrywal sie z Prezesa w okrutny sposób sa nagrania ten osliniony Pacan o tym wie i trzesie gaciami...
    W najblizszym czasie prezesa niespodzianka bardzo zaboli
    nie pomoze zadne sztuczne oddychanie...noz w plecy

    Te Hieny od zawsze spiskowaly przeciwko Prezesowi i Ulubieniec Prezesa Antoni Maciarewicz jest z Nimi , a Bierecki ma ogromna kase której zabraknie Prezesowi na kampanie . Rydzyk nie trzyma z przegranymi , czyli na poparcie Radia Maryja Jarek nie moze liczyc . W tej sytuacji najblizszym czasie
    Odsuna Prezesa od wladzy uzsasadniajac to Jego stanem zdrowia

Może zainteresować Cię też: