Kobiety wzięły rząd. "Psiapsiółki przesiadujące stale w gabinecie Kopacz"

| Aktualizacja:

W gabinecie Ewy Kopacz zasiądzie rekordowa od 1989 roku liczba kobiet, podaje "Rzeczpospolita". Zdaniem polityków PO bardziej niż płeć liczyły się znajomości.

wróć do artykułu
  • ~baca
    (2014-09-22 09:47)
    ja jestem kobietą ??? gdzie nasz językoznawca z brodą, przecież to boli jak się słucha...

    poprawnie w j.polskim mówi się: jestem kobietą...

    jeden z rodziną w wermachcie nie wymawia "r" , druga robi błedy językowe, schetyna jak powie jedno zdanie złożone to jest święto...o jezu !!!
  • ~ubek idiota
    (2014-09-22 10:03)
    Odezwał się męski szowinizm. Wiele wiele wody musi upłynąć nim się ucywilizujemy
  • ~laik
    (2014-09-22 10:07)
    Był ministrem Sprawiedliwości laik Gowin to teraz Katechetka będzie nadzorowała Policję i Służby Specjalne. Jedno jest pewne ministranci zadbają o bezpieczeństwo policja będzie szla w pielgrzymkach do Jasnej GÓRY.
  • ~sareta
    (2014-09-22 10:13)
    CZY WIECIE ,ŻE W RODZINIE KACZYŃSKICH NIKT NIE PRZEPRACOWAŁ ANI JEDNEJ GODZINY NA NORMALNEJ POSADZIE - NA ETACIE ANI LECHU ANI JAREK ANI ICH MATKA ANI MARTUNIA ?- NIKT A NIBY NA WSZYSTKIM SIE ZNAJĄ CAŁE ICH ZYCIE TO PENSYJKI I ZYCIE NA KOSZT PAŃSTWA...
  • ~Biedny wiesio 13
    (2014-09-22 10:19)
    Taką ta pani ma mentalność ,wszystko PO znajomości . Sama też tak wszystko osiągnęła , przecież nie rozumem .
  • ~będzie wesoło ...
    (2014-09-22 10:20)
    To jest magiel ,ale Polska tego nie wytrzyma .
  • ~Konkurs o tytuł Super-Wtopy otwarty!
    (2014-09-22 10:35)
    Domy, którymi rządzą kobiety, wychodzą na tym dobrze - powiedziała Ewa Kopacz.

    Uff! Trzeba będzie założyć księgę idiotyzmów pani premier i porównać z księgą Wtopy-Komorowskiego. Ciekawe, kto wygra. Rywalizacja będzie ostra!
  • ~brt
    (2014-09-22 10:45)
    Debil na tym forum czyli Sareta - puknij się w czoło ; teraz miliony Polaków pracują na tzw. umowach śmieciowych a nie na etatach . I to jest dla większości nieszczęście . Lech Kaczyński pracował na etacie w Uniwersytecie Gdańskim, w latach PRL - Jarosławowi Kaczyńskiemu za działalność opozycyjną łaskawie zezwolono na pracę wykładowcy prawa w Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku. Klamco odwołaj swoje POmatolskie brednie . A może jesteś palikociarzem ?
  • ~tiger
    (2014-09-22 10:53)
    Politycy antypolskiej skompromitowanej Unii Wolności dochodzą do władzy bocznymi, tylnymi drzwiami. To bardzo niebezpiecznie dla polaków i polski. polacy ledwie przeżyli rządy UW kiedyś, ledwie się podnieśli, zagoili rany i mamy powrót skompromitowanej partii na stołki.
  • ~heliot
    (2014-09-22 11:03)
    ... A dobro ojczyzny i pomyślność narodu jest dla mnie największym nakazem... treść slubowania, po co oni kłamią???
  • ~rok2014
    (2014-09-22 13:32)
    ja wam POwiem cos innego ,jak kiedys robilem w firmie to mialem do czynienia z takim BABSKIM rzadem ,przez 3lata kolejno zmienialy sie 3 prezeski ,a w 4tym roku doprowadzily firme do upadlosci ,czy to ma byc POwtorka PRLu ,wniosek jest prosty kaczor donald tyfusek mial doprowadzic POlske do rozkladu a przypieczetiowac to ma nowy---stary rzad doprowadzic do r o z p i e rd u w y ,walesicz szykuj sie do rzadow PO tyfusku ,A tyfuska zatrzac trzeba scigac przez KOMORNIKA i niech scionga pinionzki za dlugi jakie zostawil w KRAJU
  • ~rok2014
    (2014-09-22 13:36)
    na tej fotce widac jasno i wyraznie ,jak sie wzina za rzd to zaraz zaczela dzwigac jakies d u p s k o ,tak jak bronek wypluczyna ze szczesliwego 75% kraju takie to majom zaslugi jak kiedys LESIAK no i ta szafa z WSI
  • ~ubek -idiota
    (2014-09-22 19:12)
    Dobrał 3 komunistki do Aniłunkowincza to POciągnie ten rok nawet POd góre POkazała to przysięga u prezia
  • ~Anna
    (2014-12-27 17:03)
    I słusznie, że Pani Premier przyjrzy się bliżej strajkującym po włosku ministerstwach bo i tak im się upiekło a powinna od razu zrobić to co prezydent Łukaszenka u siebie. Nowi, jestem przekonana, że skończą z tym felernym restauracyjnym stylem rządzenia.
  • ~czepiajew
    (2014-12-28 16:37)
    wszystkie kierownicze i klimatyzowane biurka wyłącznie dla kobiet, dla facetów kopalnie, kamieniołomy albo do gazu !!! wszyscy faceci ue pracują na kobiety ! a ta gazeta ma tak mało zysków, że musi co chwila puszczać te seksistowskie reklamy dyskryminujące facetów , a może chce ich wreszcie obudzić ?
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-28 16:47)
    "...a spraw wewnętrznych - Teresa Piotrowska."
    O Matko, już DAWNO pisałem, że na - przepraszam za wyrażenie - STOLCACH ministerialnych powinne zasiąść OSOBY wzbudzajęce jakiścić RESPEKT wobec tych formulancji, przeciwko którem są skierowane działanie tychże resortów. A więc na - przepraszam za wyrażenia - STOLCU ministra obrony - facet, któren by wzrokiem ściął białko w organiźmie Siergieju Szojgu, kacapskiemu ministru obrony. Zaś my tu mamy wyrośniętego niemowlaka. Zaś na stolcu ministru spraw wewętrznych, osoba, która by wzrokiem spierniewiczała półdupki NA BACZNOŚĆ komendantom głównym i wojewódzkim, żeby wiedzieli, co jest GRANE i kto tu gra główne skrzypce, karvas mate i kogo mają SŁUCHAĆ ! A co my tu mamy - jakąś dupancję Tereskę - niech jej gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie, nigdy nie zagaśnie - ALE ja przy tej dupancji NIE CZUJĘ się BEZPIECZNIE, kuervas i nic na to nie poradzę, że mam głęboko w dupie TAKI, PLATFORMERSKI rząd, hak im w bary !
    Hej !
  • ~JUREK
    (2015-03-04 09:52)
    OTO DARMOZJADY I NIEUDACZNIKI Z WARSZAWKI - MA RACJĘ KUKIZ - TYLKO JEDNOMANDATOWE WYBORY SĄ W STANIE PRZEORAĆ TEN GNÓJ - ALE ONI ZROBI,Ą WSZYSTKO ABY TO UWALIĆ ! ŻADNE Z NICH NIE BYŁOBY PRZY ŻŁOBIE !! BOJĄ SIĘ TEGO JAK OGNIA !