Marcinkiewicz zdradza, kto będzie kandydatem PiS na prezydenta

| Aktualizacja:

"Potrzebny jest premier, który przestawi wajchę na XXI wiek" - mówi w wywiadzie dla "GW" Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier w rządzie PiS zdradza też, kto jest zdaniem będzie kandydatem partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. I wcale nie chodzi o prezesa tej partii.

wróć do artykułu
  • ~Aquila
    (2014-10-30 21:10)
    Co za paranoidalne bzdety...
  • ~konr47
    (2014-10-21 08:26)
    Dlaczego ten matolek jest pokazywany w mediach? Czy dlatego, ze glupi ludzie lubia ogladac glupoli, ktoerym sie 'udalo'?
  • ~Zdzichu Łodyga
    (2014-10-14 06:29)
    Już wiem na pewno, skąd się wzięło powiedzenie:

    "PIEPRZY JAK MAŁY KAZIO".

    Człowiek się uczy przez całe życie!
    Chyba, że jest prowincjonalnym nauczycielem fizyki z podstawówki.
  • ~motek
    (2014-10-14 04:24)
    Pani Kruk też "cośtamcośtam" potrafi...hihihi...
  • ~zetafon
    (2014-10-01 20:48)
    Nikodem Izabelowicz Dyzma jest niewiarygodny zarówno dla popierających PO jak i Pis. Nie może zrozumieć, że lata pracy dla banksterów w City, zwłaszcza po tym jak GS przyznał się do gry na osłabienie złotego, oraz love story z tą tą ęęęę w kozaczkach i ę ę eeee w bluzeczce poetką z Brwinowa, trwale go skompromitowały. Pamiętamy jak w studio tvn był niczym tokujący głuszec i robił maślane oczy do swojej małolaty a rodzina musiała to oglądać w tv. To się nazywa trwała utrata zaufania. Proponuję wyjazd do Tyńca do Benedyktynów jakieś kazanko znowu strzelić o życiu bez sakramentów, ciepełku i wartościach rodzinnych. Może naród się wzruszy... Jak nie pomoże, zalecam wyjazd na wyspy w jedną stronę.
  • ~kozaczek z metka
    (2014-10-01 20:47)
    Kto go promuje w mediach? STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!
  • ~WAM
    (2014-10-01 18:33)
    Kazik, inteligent inaczej
  • ~A10A
    (2014-10-01 18:30)
    za małe doświadczenie w polityce ma JG. Owszem jest popularny ale trzeba czegoś więcej, może starzu na szczytach, może sukcesu w ludzkiej sprawie. Poza tym BK mocno się trzyma, ze swoim spokojem przekonuje do siebie.
  • ~życzliwy
    (2014-10-01 18:07)
    Kaziu- ty się nie wymądrzaj, ty zbieraj siły.
    Nowa, w miarę młoda żona wymaga opieki- cokolwiek to dla ciebie oznacza-
    Blood, Sweat and Tears
    Czym sie ☺
  • ~wróg narodu polskiego
    (2014-10-01 17:23)
    Proponuję bardzo kulturalna i subtelna pania Krystynę Pawłowicz.
  • ~ob
    (2014-10-01 16:55)
    a co to ***** robilo w sejmie?
  • ~POlejwoda
    (2014-10-01 16:12)
    Że Kazio zdradza to wiemy od dawna.
    On już tak ma.
  • ~iza
    (2014-10-01 16:11)
    kazik przyglupie zamilknij tepaku
  • ~stary Polak
    (2014-10-01 16:11)
    Myslalem,ze on moze zdradzac swoja Izabel,a on "zdradza roszady" polityczne!!!???Pilnuj mlodej zonki,zeby ci rogow nie przyprawila-miales swoje piec minut w Londynie.
  • ~kozak
    (2014-10-01 16:09)
    kaziu jestes wart gazety wyborczej to zmykaj do niej jako redaktor bo tam duzo jest baranow
  • ~TFU-j fan, wiesiu
    (2014-10-01 16:06)
    D. Tusk, 2011 rok (kiedy został wyznaczony na stanowisko, które teraz obejmie):
    Sprawy kraju są najważniejsze. Nie zostanę urzędnikiem europejskim.
  • ~@psychol wiesio13
    (2014-10-01 15:39)
    Jazgot POmatolskiego q...wiarza!
  • ~lola
    (2014-10-01 15:26)
    Kazimierz wszystkowiedzący czy polityczny szpicel PO w zaprzyjaźnionych szeregach PiS ? Za tę ambiwalencję, że na politycznym boisku w majtkach PiS chodził i premierował, a dla PO grał,został ukarany. I teraz bidulek nie może się pozbierać i po powrocie z Londynu nie ma na siebie pomysłu. Pan Marcinkiewicz nie jest dla mnie wiarygodny.Nie lansujcie go, jak to robi usilnie TVN24.Nie warto. Ludzie go "nie kupią.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 15:09)
    Nienawidzę Kaczyńskiego.
    Ale powiedzcie mi, czy to prawda, że Donald Tusk dlatego nie został aresztowany/ internowany po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 roku, że był o wiele cenniejszy dla SB na wolności?
  • ~Z PISU
    (2014-10-01 15:01)
    puder będzie :)