Marcinkiewicz zdradza, kto będzie kandydatem PiS na prezydenta

| Aktualizacja:

"Potrzebny jest premier, który przestawi wajchę na XXI wiek" - mówi w wywiadzie dla "GW" Kazimierz Marcinkiewicz. Były premier w rządzie PiS zdradza też, kto jest zdaniem będzie kandydatem partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. I wcale nie chodzi o prezesa tej partii.

wróć do artykułu
  • ~klara
    (2014-10-01 09:34)
    Bełkocze podobnie jak Wałęsa. Czy my jesteśmy skazani na takich "mędrców"!
  • ~max
    (2014-10-01 09:44)
    LOWELAS
    Podstarzały prowincjonalny lowelas, nauczyciel fizyki dzięki polityce dostawał
    wielką kasę przy kontraktach drogowych. Nauczyciel doradzał firmom drogowym nawet upadłym jak np. DSS. Ciekawe co nauczyciel fizyki sprzedawał Goldman Sachs za olbrzymią kasę? Teraz od lat "robi łaskę" rudej ferajnie aby wejść w jej łaski. Paskudny typ polityka kameleona, podobnie jak Myszkiewicz "Szalony Stefan" dyżurny u "dzieci resortu" i dzieci komunistycznych aparatczyków TVN, swą nienawiścią i obrzydliwym bełkotem kompromituje polską klasę polityczną.
  • ~mmmaxxxx
    (2014-10-01 11:12)
    ile kazzz max bierze za wywiady i swoje durne wypowiedzi??? Dziennikarze POwinny siuę wstydzić, by z kimś takim przeprowadzać wywiad i pytać się go o jakiekolwiek zdanie!!! Kaziu ! Szmalu Ci już brakuje!!!
  • ~w.....y
    (2014-10-01 11:08)
    A tego po co biorą i pytają o komentarz??? Kazio POwinien był dalej uczyć fizyki , dzięki p. Kaczyńskiemu wszedł w świat POlityki, a teraz go opluwa. Żałosny mały człowieczek!!!
  • ~Leon
    (2014-10-01 10:07)
    Marcinkiewicz zdradził Kaczyńskiego który z prymitywnego brzydkiego nic nie znaczącego bez perspektyw życiowych osobnika zrobił premierem. Dzięki temu zainteresowała nim się młoda dziewczyna i mógł ją poślubić. A jednak wbił nóż w plecy dla swego "stwórcy" który go wystrugał z patyka.
  • ~nmploip
    (2014-10-01 09:54)
    JAK ZWYKLE P::::::::LI ---Coz ten czlowiek umie zawsze aby dostac sie do koryta i za lenistwo brac kase wszystko zrobi ---czlowiek bez zadnych hamulcow zyciowych --Coz mozna wymagac tylko nauczyciel fizyki ---PO TRUPACH DO CELU ---I takich wychwala ---
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-10-01 09:53)
    ZASRANIEC NA POSYŁKI NIENAŻARTYCH PAZERNOŚCIĄ BANKIERÓW.

    ZNALAZŁ SOBIE ZAJĘCIE - ZA DUŻO ZAPATRZYŁ SIĘ W NOSTRADAMUSA , NIECH GONI SIĘ DO PALIKOTA - HARTMANA - GRODZKIEGO TAM NIE BRAKNIE MU KAMER TV
  • ~oko
    (2014-10-01 09:48)
    Pan Marcinkiewicz może swoje rady wsadzić tam gdzie powietrze ucieka w sposób naturalny. Wynurzenia tego żałosnego jegomościa nadają się jedynie do klozetu. Za wszelką cenę chce zaistnieć w świadomości ludzi i usłużni dziennikarze z GW robią mu klakę aby go kompletnie nie zapomnieć. Jego wypowiedzi przypominają bełkot niejakiego Bolka i nie warto się nimi zajmować.
  • ~Plotus
    (2014-10-01 09:39)
    Cicho kłamco!
  • ~rok2014
    (2014-10-01 11:14)
    skond ona kaziu wie kto bedzie prezydentem ,przecuiez kaczynski wygral te wybory prezydenckie ,ale i tak otumanikli narod ze komorowski wygrakl t, TYLKO jaja marcinkiwewicza na stol ,a moze to byc kawa na jaja
  • ~mmm
    (2014-10-01 11:07)
    śmiechu warte, ..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:47)
    Rabi MArciniewicz ???

    To TEN nauczyciel historii

    co za sprzedaz POlski

    kasowal od Goldman-Sachsa ???
  • ~rok2014
    (2014-10-01 11:17)
    oj kaczynski kaczynski wzieles takiego przyglopa na premiera ,czy kiedys ktos go spyta jakie jest ,,przebicie na elektrolicie
  • ~rok2014
    (2014-10-01 11:16)
    kaziu wez sie za CIOPAC bedziesz mial co przekopac
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-10-01 09:39)
    Jak długo można pasożytować w polityce? Odpowiedź da nam Marcinkiewicz.
  • ~Aboj
    (2014-10-01 11:12)
    To taki telewizyjny przygłup na kliknięcie powie wszystko co mu każą byle kasa była. Teraz tych buców od pieprzenia dyrdymał nazywają celebrytami.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:12)
    PObojowisko
    banda złodziejskich świń i dyletantów zdradziła Polski interes narodowy, wpędzając ludzi w biedę i długi a młodych wypędzając z kraju...
    ...
  • ~sw
    (2014-10-01 12:13)
    A ten dziwny człeczyna jakoś jak by się zapętlił, niczym stary komputer. Specjalista od PiS, gdy miał okazje coś dobrego zrobi9ć to zajął się nie krajem tylko panienką. Proporcja jakby sama się nasuwa. Jego widoki na karierę nawet w PO wyglądają mizernie a utrzymanie panienki kosztuje zapewne.
  • ~brrrr
    (2014-10-01 11:31)
    Zabierzcie to to z wizji.
  • ~stary Polak
    (2014-10-01 16:11)
    Myslalem,ze on moze zdradzac swoja Izabel,a on "zdradza roszady" polityczne!!!???Pilnuj mlodej zonki,zeby ci rogow nie przyprawila-miales swoje piec minut w Londynie.