Ewa Kopacz jak Obama. Hołd dla weterana w expose

| Aktualizacja:

"Panie Pułkowniku – w imieniu wszystkich Polaków bardzo dziękuję" - powiedziała Ewa Kopacz zwracając się w swoim expose do obecnego w Sejmie żołnierza. Ppłk Leszka Stępnia, weterana który na misji wojskowej w Afganistanie stracił nogę, uhonorowano owacją na stojąco. Czegoś takiego jeszcze w Sejmie nie mieliśmy - oceniali komentatorzy, wskazując, że to "marketingowy chwyt" zza Oceanu.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2014-10-01 14:08)
    Gdyby ten pan pułkownik Stępień walczył o polskie prawa na Białorusi,Litwie i Ukrainie (tu jest o co walczyć dla prześladowanych,izolowanych Polaków z Polonii od 17 września 1939 i to wtedy byłby bohaterem dla Polski i Polaków.Ale pan ppłk. Stasiak wolał pracować dla interesu korporacji zagranicznych w Afganistanie .
  • ~czytelnik
    (2014-10-01 13:49)
    W Afganistanie brytyjskie i amerykańskie korporacje mają już kopalnie i szyby wydobywcze.Pan podpułkownik Stasiak nie powie Polakom wciskając kit że pojechał tam tylko DO AFGANISTANU BRONIĆ POLSKICH GRANIC ? i bezpieczeństwa Polaków oraz szukać skarbów i majątków dla Polski i Polaków.Pojechał tam bo lubi to i można zarobić poprostu.Przez wydatki na takich jak on i na Afganistan przez kilkanaście lat jak do tej pory powstałby już w Polsce nowoczesny system broni rakietowej i modernizacja broni przeciw lotniczej i pancernej w polskiej armii zapewniajac bezpieczeństwo i prestiż Polski w Europie . A tak przez takich zawodowych wojskowych jak ppłk Stasiak mogą tylko jak kula u nogi pojawiać się teraz UZBROJENI MISJONARZE z Afganistanu,Iraku i Syrii i wypałniając misję bożą ze świeckiej Polski bedą chcieli zrobić państwo wyznaniowe oraz prowadzić partyzancką wojnę religijną w miejscach publicznych.
  • ~stary Polak
    (2014-10-01 13:52)
    Wspolczuje kalectwa P. Pplk, ALE PRZECIEZ ON NIE PRZELEWAL KRWI ZA NASZA OJCZYZNE!!! NASI POLITYCY[czyt. politykierzy] ZGOTOWALI NASZYM ZOLNIERZOM TEN LOS!!!
  • ~dziadek
    (2014-10-01 14:33)
    Ppłk Leszek Stępień – weteran z Afganistanu w wyniku działań operacyjnych stracił nogę służąc Ojczyźnie.

    Kpina - jakiej Ojczyźnie służył ?

    Wyrazy współczucia dla pułkownika
  • ~Mariusz i Dominik 2
    (2014-10-04 14:48)
    Zróbcie se zdjęcie z weteranem albo z Wałęsą to może dostaniecie lepszą pracę niż trollowanie dla PO za 2 złote od posta.
  • ~aussie1inc
    (2014-10-03 16:37)
    To debilne zachowanie wielu Polakow bierze sie stad, ze te glupki nie rozumieja, ze do kogos mozna miec szacunke. Do siebie nie maja, bo sami najlepiej wiedza, ze nie sa nic warci, to mysla, ze inni tez nie zasluguja na szacunek. Zalosne typy, uczniowie Kaczynskiego, Macierewicza i innych Plaszcykow.
  • ~aussie1inc
    (2014-10-03 16:33)
    Wszyscy ci, ktorym nie podobal sie gest pani premier to DEBILE. Glupki, to byl gest uhonorowania pulkownika i wszystkich POLSKICH zolnierzy, ktorzy polegli lub odniesli rany na sluzbie Polsce, czyli takze tym wszystkim debilom, ktorzy doszukuja sie w tym gescie nie wiadomo czego. Co za ******** typy.
  • ~pop
    (2014-10-03 09:38)
    Dobrze, że ten "weteran" nie walczył z Ruskimi, bo Kopaczka by zaraz ze strachu do domu uciekła i schowała sie za firanką... No ale jak walczył z chłopami z Afganistanu, to co innego. Strachu nie ma. Tchórzliwa baba z Radomia może pochojrakować.

    Ta Kopacz to naprawdę wiocha i debilizm. Gorzej być nie mogło. Nawet Kazio Niewielki nie narobił tyle obciachu.

    Najemnik z Afganistanu to "weteran, który narażał swoje życie i zdrowie w służbie Ojczyzny"...lol... Babol nie chce pomóc Ukrainie, a to jest polska racja stanu, a opowiada, że ten najemnik służył Polsce?
    Boże.. Spuść PiSiarnię ze smyczy, bo już tak dalej nie można.
  • ~sed
    (2014-10-03 09:02)
    Całe to wystąpienie to właśnie tani marketing. Dużo nieczystych zagrań jak np. nagła utrata pamięci kto sieje w Polsce nienawiść polityczną. Przeczytać można wszystko choć i to dla tej pani nie było łatwe. Trudno o zaufanie do kogoś, kto nie umie przyznać sie do okłamywania Sejmu i narodu. A obietnice, które maja być realizowane po 2016 roku to już zwykłe mrzonki i fikcja. Niestety, sami sobie zgotowaliśmy ten los..
  • ~JJ
    (2014-10-03 03:19)
    Dobre wzorce nalezy nasladowac, a dzielnych i bohaterskich ludzi nagradzac - krytyka i sarkazm sa tu nie na miejscu.
  • ~Bibilijny
    (2014-10-02 17:52)
    Wlaśnie dlatego skarbnik PO nijaki Pawelek Lukasz uchlał się do rozpaczy przeżywając losy weteranów i wyjazd Tuska , a znalezion był w okolicach ambasady USA wczoraj w nocy. Wraźliwi ludzie ci w PO , delikatny charakter , golą nieźle.
  • ~xxy
    (2014-10-01 14:35)
    wydaje mi sie, ze obojetnie co powie i co zrobi pKopacz bedzie zle
    wspolczuje wszystkim malkontenta,moze usmiechnijcie sie wreszcie, wyjdzie napewno wam na zdrowie
  • ~antydebil
    (2014-10-01 15:43)
    gaworzenie o obronności jak w przedszkolu.Śmiech na sali...
  • ~2STANSI2014-10-01 14:52
    (2014-10-01 15:44)
    prędzej on niż jacyś sportowcy
  • ~karol
    (2014-10-01 13:49)
    A jednak wykorzystanie zolnierza, ktory pojechal zabijac Afganczykow w ich wlasnym kraju w interesie globalnych mafii bylo paskudne. ten czlowiek nie walczyl o Polske , tylko byl najemnikiem.
  • ~gość
    (2014-10-01 13:14)
    Facet nie wiedział, że to Kopacz pod publiczke robi. Zaprosili gościa na galerię i zrobili z niego dodatek do expose. Chyba teraz dostanie kolejną gwiazdkę do pełnego pułkownika.
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 13:09)
    Przykro , ,ze polski bohater stracił nogę walcząc o demokrację w dalekim Afganistanie . Coś mi się wydaje , że jak to zwykle u Polaka został inwalidą na własne życzenie , i z własnej nieprzymuszonej woli . Nie słyszałem jednakże aby Afganistan wypowiedział Polsce wojnę i napadł na Polskę .
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 12:38)
    Kopacz jak Obanana ! A co ona wypastowała sobie twarzyczkę czarną pastą do butów , czy co ? Jeżeli Ona bierze przykład z kolorowych , to dla Polski zły znak .
  • ~wjw
    (2014-10-01 12:08)
    Ciekawe co tam pan pułkownik w Afganistanie wywalczył oprócz swojej renty inwalidzkiej ?
  • ~STANSI
    (2014-10-01 14:52)
    A W POLSCE MIELIŚMY WOJNE ŻE TEN PLK. WALCZYŁ O POLSKE ? COS SOBIE NIE PRZYPOMINAM ...

Może zainteresować Cię też: