Pierwszy sukces rządu Ewy Kopacz? Jarosław Kaczyński i Donald Tusk podali sobie ręce

| Aktualizacja:

Czas zdjąć z Polski klątwę nienawiści - mówiła w swoim expose Ewa Kopacz, zwracając się do szefa PiS. I, jak donosi na Twitterze m.in. Sławomir Nowak, nowa premier ma na swoim koncie już pierwszy sukces. Jarosław Kaczyński i Donald Tusk podali sobie ręce.

wróć do artykułu
  • ~życzenia Jarka
    (2014-10-01 11:57)
    POwodzenia w rozpieprz... UE.
  • ~Trzeba p o PROSTU Zapłacić
    (2014-10-01 11:41)
    Panie P R E Z E S I E dlaczego p o DAŁ Pan RĘKĘ temu ZDRAJCY ma pan p o CHLAPANE w WYBORACH
  • ~Tomek z W-wy
    (2014-10-01 16:23)
    RĘKA RĘKĄ ale odPOwiedzialność drani nie zamieciemy POd dywan KACZYNSKI ZAWSZE TO POWTARZAŁ znajdziemy i w Eurolandzie
  • ~antygej
    (2014-10-01 16:06)
    Cała sytuacja pokazuje kto ma klasę a kto jest tylko pajacem.
    Prezes podał mu rękę bo pajac jest już nie groźny. Teraz nic już nie może. Rzucił się na unijną kasę jak świnia na koryto. Sprawy polskie ma w dupie. Gratuluje sukcesu.
  • ~maly cwany cynik poda i łapę dla własnych korzyści
    (2014-10-01 13:55)
    Tusk ma niebotyczną klasę niewątpliwie. Ale są granice poświęceń.
    Oddać uścisk ręki takiemu robaczywemu błaznowi , który od kilku lat oczernia Tuska używajac obrażliwych epitetów i jego pachołki na ulicach z transparentami 'zdrajca, morderca' itd itp...
    Uścisnąć tę obleśną, wypasioną, grzebiącą na codzień w gaciach 'rękę' plugawego Kaczora? O nie , takiego brudu nie powinien premier Tusk dotykać nawet przez folię!
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 13:54)
    Jeżeli podali sobie rączuszki to jest co prada sukces , ale połowiczny . Sukces pełny nastąpi w momencie , gdy Donek da do buzi Jarusiowi i Jaruś ładunek Donka przyjmie .
  • ~realista
    (2014-10-01 13:40)
    Wiele prognoz okazalo sie nieprawdziwe. N.p. liczba ludnosci Polski miala zmniejszyc sie o polowe, a zmniejszy sie tylko o jedna czwarta. Takze nieprawdziwe okazalo sie twierdzenie o strajku generalnym na Slasku. Jednakze nie znaczy to, ze w Polsce bedzie fajnie. No bo kim sa ci pogodzeni Tusk i Kaczynski ? Jeden z nich biega za pilka jak malolat, a drugi dozywia sie ukrainska zupa w miejscu, gdzie pokazywano film o rozstrzelaniu Polaka przez UPA. Ich zgoda zle wrozy Polsce, bo dokad sie klocili, to mieli mniej czasu na realizacje swoich glupich pomyslow.
  • ~inteligentne lemingi
    (2014-10-01 13:33)
    Lekarko-Ewo ! Niestety zapomnialas o POdjeciu Putina POd nogi. Okazalo sie bowiem, ze armie NATO sa w tak zlym stanie , ze z ledwoscia potrafia obronic Europe Zachodnia plus Czechy. Wegry i Slowacja bronia sie przed rosyjska agresja popierajac Rosje. Czas najwyzszy na sPOjrzenie przez Polske prawdzie w oczy i wielkie przeprosiny Rosji za polskie macenie na Ukrainie.
  • ~Ironiamus
    (2014-10-01 13:16)
    Jarosław Kaczyński podszedł do Donalda Tuska. Pogratulować decyzji o wyjeździe!!! Teraz będzie musiał męczyć się z babą. Traumatyczne przeżycie.
  • ~sed
    (2014-10-01 12:39)
    Było to dość wredne zagranie bo ta pani mówiła o nienawiści Kaczyńskiego. Każdy kto ma oczy i uszy to wie, że nie on powinien pierwszy wyciągać rękę, pokazał jednak klasę. Na tak nieczyste i brudne zagrania jest to jedyny sposób. Szkoda,że nic nie wiadomo na temat zamierzeń rządu w sprawie smoleńskiej, widać,że chcą przemilczać sprawy niewygodne. Me(r)dia im w tym pomogą..
  • ~obserwator
    (2014-10-01 12:20)
    Dlaczego podał rękę, dlaczego...? Wiadomo, dlaczego.. ta nienawiść jest dla was wyborców PIS-u, tam na górze to jest POLITYKA. A w wykonaniu Pana Jaro POLITYKIERSTWO.
    Uczcie się, Pan Prezes pokazał gdzie ma wasze zdanie... w .. niedopowiedzeniu. Potrzebni jesteście jako mięsko armatnie w "warcabach prezesa"
  • ~Robnad
    (2014-10-01 12:05)
    dlaczego podał Tysfusowi rękę?

    wczoraj Donek dzwonił do Kaczora, i zapewnił go, że może robić z kopaczką co chce. on tu nie wraca. dzięki przygłupom osiągnął co chciał.
  • ~senior
    (2014-10-01 11:53)
    Postanowiłem,posłuchać co to nowego ,nam naobiecuje nam P Kopacz,i w miarę rozwijania monologu,stwierdzam ,przecież to już wszystko było,gabinety medyczne w szkołach,żłobki,przedszkola/za przysłowiową złotówkę,normalne renty i emerytury,komunikacja publiczna,itd,a kiedy to było za PRL,czyli za czasów naszej młodości.A że przez 25 lat to zniszczono,to zrobili ci sami ,co teraz obiecują nam to co już było.
  • ~Ubek
    (2014-10-01 12:15)
    Mały przegrany pogratulował Wielkiemu Wygranemu, oj jest czego, jest.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:45)
    q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~WAW
    (2014-10-01 11:48)
    PODAL PLETWE - NIESAMOWITE...

    GORACZKOWA NARADA PR-OWCOW, CZY ZMIANA PASTYLEK..?
  • ~AntyPOdy
    (2014-10-01 11:54)
    A kto rozpętał tę nienawiść ??
  • ~anka
    (2014-10-01 11:45)
    Kto POdżegał do zamordowania nienarodzonego dziecka nastolatki w 2012 roku?
  • ~filon
    (2014-10-01 21:56)
    Kaczyński pokazał klasę.Tuska by nie było stać na taki gest.Ciekawe co na to Niesioł.
  • ~heliot
    (2014-10-01 11:37)
    Teraz [p. Kopacz powinna przeprosić za kłamstwa smoleńskie głoszone z trybuny sejmowej!!!1