Pojednanie Tuska z Kaczyńskim? Rzecznik PiS: Zapomnijmy o tym

| Aktualizacja:

"Jarosław Kaczyński nie wykonał żadnego gestu pojednania" - powiedział w RMF FM rzecznik PiS, Adam Hofman. - "Zapomnijmy o tym. Nie ma żadnego gestu"- dodał, komentując wydarzenia z Sejmu, kiedy to w czasie expose Ewy Kopacz Jarosław Kaczyński podał dłoń Donaldowi Tuskowi. 

wróć do artykułu
  • ~adelaide
    (2014-10-07 12:51)
    Kogo interesują poza tym tłuściochem hofmanem gesty bezzębnego kartofla...chyba tylko kota jak mu liże doope...
  • ~Fortunato
    (2014-10-07 13:00)
    No no pierwszy "organ" pisu śmie mówić Kaczyńskiemu co ten miał lub nie miał na myśli ...

    Hofmanku, chyba będziesz niedługo szukał uczciwego zajęcia albo koniec nieustraszonego wodza bliski i sępy krążą już wokół...

    Pasjonujące widowisko ... BEZCENNE!!!
  • ~rychu
    (2014-10-07 13:07)
    "Jarosław Kaczyński nie wykonał żadnego gestu pojednania" - powiedział Hofman
    i znowu Dzierzynski !!! jezeli to co mowie nie zgadza sie z faktami, tym gorzej dla faktow !!! cala Polska widziala ze Jarek wstal, podszedl do Tuska i podal mu reke (tylko nie calowal w reke Donalda) i teraz to posrane bydle Hofman tlumaczy "nie wykonał żadnego gestu pojednania" ??!!!
    zastanawia mnie co jest powodem tego wscieklego ataku na Kopacz, na rzad i wyzszych pracownikow rzadowych ??!!! przeciez atak na Faszere to szycie klamstwa w oparciu o slowa nie powiazane z trescia wypowiedzi - czyste klamstwo, a te durnie z sekty, z Jarkiem na czele krzcza "zwolnic" !!! oni juz przestali nawet wyszukiwac prawdziwe powody, byle cien pretekstu i zadyma !!! nie ma innej oceny takiego postepowania - to sa wrogowie Polski i Polakow !!! klamia w kazdej swojej wypowiedzi i mieszzaja ludziom w glowach !!!
  • ~z Żaliboża
    (2014-10-07 13:21)
    Hoffmann, to PiSowski Hermaneg Gerinżeg. Nawet coraz bardziej podobny.
  • ~chętny
    (2014-10-07 13:22)
    Kocham gościa, jest taki apetyczny, rozumny, tylko go b...ć
  • ~Ironiamus
    (2014-10-07 13:30)
    Kocham PiS inaczej. Inaczej się nie da.
  • ~antypis
    (2014-10-07 13:49)
    Lac durnych polakow ,ze takiego chama i idiote wybrali.On za to nie moze.Taki sie urodzil biedaczyna.
  • ~adelaide
    (2014-10-07 13:55)
    hofman to cwany debil, który za kasę wyliże kartoflowi i jego kotu doopę...ja zrobię to za darmo bo mam pod deklem nie po kolei...
  • ~POzyt
    (2014-10-07 14:18)
    za to hofman adam wykonał gest ekshibicjonizmu paradując z wywieszonym przyrodzeniem
  • ~POzyt
    (2014-10-07 14:19)
    niech nikogo nie zmylą te ściągnięte brwi, hofman adam nie myśli
  • ~bronek
    (2014-10-07 14:26)
    Mam dwa pytania.
    Po pierwsze, czemu dziennikarze rozmawiaja z tym panem (Hofmanem), który wyróżnia się chamstwem małomiasteczkowego prostaka ?
    Po drugie, co/kto to jest politolog ? Ani to historyk, ani filolog, po prostu log, a to brzmi dumnie.Co taki człowiek wynosi ze studiów? Co może robić, oprócz bycia krzykaczem?
  • ~Bader
    (2014-10-07 14:54)
    Podobno Pan Kaczyński jest wybitnym intelektem. Podobno ma wiele dobrych chęci. Być może ma wiele dobrych pomysłów. Jedno wiem z cała pewnością. Wyhodował wokół siebie liczną grupę nieudaczników z którymi z całą pewnością do niczego nie dojdzie.
  • ~z Żaliboża
    (2014-10-07 14:58)
    "~POzyt2014-10-07 14:19
    niech nikogo nie zmylą te ściągnięte brwi, hofman adam nie myśli"

    On zmrużył oczy, bo blask posła Kalksteina go razi.
  • ~jerry m
    (2014-10-07 14:59)
    Mały prezesik jeszcze mniejszy postura ale wielki duchem. I w takim stylu wychował swojego brtata, który"poległ" pod Smoleńskiem, i w takim samym stylu wuychowuje swoje polityczne potomstwo. Niezłomność, n ieuguetość, odwaga/pomijam te kordony ochraniarzy wokół kartofla/. Typowo polskie, patriotyczne, ro\zsądne, honorowe. I tak trzymać prezesiku mały, niewydarzony, wielka pomylko ewolucji. Ty n ienawidzisz Polaków, zwykłych ludzi, brzydzisz się nimi, ludzie odpowiadają wzajemnością. przy tobie już tylko najzagorzalszy i najgłupszu taliban został. No,powodzenia prezesie,powodzenia.Pamietaj o kocie, bo to o stani przyjaciel, az do śmierci.
  • ~Miron
    (2014-10-07 15:03)
    A może tak do meritum platformiana chołoto??? Czy w NORMALNYM KRAJU,wielokkrotny oszust mógłby zostac Premierem??? Prosze o odpowiedż !!!
  • ~jerry m
    (2014-10-07 15:04)
    Adelaide, ty prawdziwa. kocham cię bez względu na to czy jesteś mężczyzną, kobieta eunuchem czy kim tam jeszcze.KOCHAM.
  • ~JA NIC NIE MOGE skazal rudy buc
    (2014-10-07 15:06)
    no I jak Po-srancy zazdroscicie p. Hofmanowi wielkiej pyty ,nie zalamujcie sie tylko biegusiem do seks szopu I wzorem polikta uzywajcie gumowego POd tecza GW jest to bardzo tredi
  • ~Niunia
    (2014-10-07 15:08)
    za te słowa Hofmana , to prezes powinien go wyrzucić na zbity pysk , gdyby Kaczyński uścisnął rękę Tuska w woli pojednania. Jeżeli jednak Hofman powiedział prawdę , to wszystko po staremu.
  • ~Ted
    (2014-10-07 15:16)
    Czy Tusk przeprosił za szkalowanie Kaczyńskiego za życia i po śmierci?. Czy Tusk przeprosił że z winy jego rządu doszło do katastrofy i śmierci brata Kaczyńskiego. Czy Tusk przeprosił że z jego winy nie wyjaśniono przyczyny katastrofy. Czy Tusk przeprosił ze wrak spoczywa w Rosji. Czy Tusk przeprosił za kampanię nienawiści w stosunku do zmarłego po jego śmierci.
    Nigdy nie przeprosił. Czy podałbyś rękę takiemu człowiekowi który odpowiada z śmierć brata, albo twojego dziecka, zony... szkaluje go za życia i po śmierci, nie wyjaśnia przyczyn śmierci- katastrofy celowo, mataczy...??? wątpię
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-07 15:17)
    O Matko, ja na miejscu tego gnyka Hofmana, to bym WRESZCIE oderwał swoje usta od dupy Jarkowycza, przywdział włosienicę, a u szyi bym zawiesił - przepraszam za wyrażenie - POCHWĘ i przeprosił Ludzieńków i Naród za to, że przez ostatnie parę lat pierdzieliłem dyrdymały, żeby jakoś zarobić na ten kawałek - niezłego zresztą - chleba. I poszedłbym w BÓJ SAMOTNIE "przeciw Sztukasom i lotniczym asom", walcząc o prezydencję w naszej, ukochanej Ojczyźnie. Bo jakby przyszło co do czego, to daję głowę i łeb, że ja i wielu Ludzieńków chcieliby mieć TAK INTELIGENTNEGO prezydenta, o urodzie Belmondziaka, otrzaskanego w polityce jak deska od sedesu i po pisiorsku wrażliwego na tyn BÓL ŚWIATA, ale bez Jarkowycza, wiszęcego mu u dupy, NAWET w charakterze Mentora i popychacza, bo to by Hofmanowi zaszkodziło, jak woda Żywiecka po kiszonych ogórkach. Jewropiejka by zawyła z zachwytu i z zadrości - przypomnijta se, Ludzieńki, wybór Kwacha, po tym prymitywie Wodzusiu !! No bo poza Naszym Ukochanym Panem Prezydentem Komorowskim ja nie widzę w promieniu 1.000 mil NIKOGO, jako przeciwwagę kandydatorską do tego - przepraszam za wyrażenie - STOLCA. Choć Nasz Ukochany Pan Prezydent jest niezły, ale jakby cośkolwiek przechodzony na tej fusze, no bo jakby na to nie patrzeć, to un jest moją, ulubioną, szwejkowską wicepierdołą, jeszcze od czasów, gdy był marshallem sejmownym i czas na zmiany, kuervas !!! Zaś Hofman, to byłaby nowa szprota w tej konserwie poststyropianowej dynastii, ożywczy jak woda w kiblu, kuervas ! I daj mu, Panie Boże rozum i siłę, żeby to ziścił.
    Hej !-