Pojednanie Tuska z Kaczyńskim? Rzecznik PiS: Zapomnijmy o tym

| Aktualizacja:

"Jarosław Kaczyński nie wykonał żadnego gestu pojednania" - powiedział w RMF FM rzecznik PiS, Adam Hofman. - "Zapomnijmy o tym. Nie ma żadnego gestu"- dodał, komentując wydarzenia z Sejmu, kiedy to w czasie expose Ewy Kopacz Jarosław Kaczyński podał dłoń Donaldowi Tuskowi. 

wróć do artykułu
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-07 15:21)
    DEBIL !!!
  • ~Niunia
    (2014-10-07 15:08)
    za te słowa Hofmana , to prezes powinien go wyrzucić na zbity pysk , gdyby Kaczyński uścisnął rękę Tuska w woli pojednania. Jeżeli jednak Hofman powiedział prawdę , to wszystko po staremu.
  • ~wPiSdu
    (2014-10-08 23:31)
    fiutek Hofmanek musi się tłumaczyć za Świrosława Polskęzbawa
  • ~ha ha ha ha
    (2014-10-08 17:36)
    haha wyglada na to ze albo fiut pokrecil cos z medykamentami wodza i dal mu te co na noc bierze zamiast tych co na dzien dostaje a wiec i nastroje sie "zbawcy" popierniczyly doszczetnie lub tez spasiony wieprzyk tak fajda w gacie ze juz nie wie jak tlumaczyc totalne zeswirowanie kaczafiego... tak czy siak wychodzi na pisdowskie sranie w gacie bo sadaze leca na morde a szansa na zdobycie koryta uciekaja z kazdym wyplutym "slowem" kaczym
  • ~zenek
    (2014-10-07 16:25)
    Nie kto inny jak tylko POsrańce mówą ciągle o wojnie i nienawiści, bo to im na rękę, a tu jest POprostu rywalizacja, ale PO to małe móżdżki i nie mogą POjąć.
  • ~rychu
    (2014-10-07 13:07)
    "Jarosław Kaczyński nie wykonał żadnego gestu pojednania" - powiedział Hofman
    i znowu Dzierzynski !!! jezeli to co mowie nie zgadza sie z faktami, tym gorzej dla faktow !!! cala Polska widziala ze Jarek wstal, podszedl do Tuska i podal mu reke (tylko nie calowal w reke Donalda) i teraz to posrane bydle Hofman tlumaczy "nie wykonał żadnego gestu pojednania" ??!!!
    zastanawia mnie co jest powodem tego wscieklego ataku na Kopacz, na rzad i wyzszych pracownikow rzadowych ??!!! przeciez atak na Faszere to szycie klamstwa w oparciu o slowa nie powiazane z trescia wypowiedzi - czyste klamstwo, a te durnie z sekty, z Jarkiem na czele krzcza "zwolnic" !!! oni juz przestali nawet wyszukiwac prawdziwe powody, byle cien pretekstu i zadyma !!! nie ma innej oceny takiego postepowania - to sa wrogowie Polski i Polakow !!! klamia w kazdej swojej wypowiedzi i mieszzaja ludziom w glowach !!!
  • ~POlak
    (2014-10-07 23:20)
    Do Teda,cokolwiek powiedział Tusk o Kaczyńskich to prawdę,że to dupki jakich mało.Za powiedzenie prawdy nie przeprasza się.A ty przeproś rodzaj ludzki ,że nazywają cię człowiekiem
  • ~janek
    (2014-10-07 21:07)
    bez pocalunku w reke pojednanie jest niewazne;jarek juz jest tak stary islepy ze nieodruznia baby od chlopa
  • ~dosc
    (2014-10-07 19:04)
    W mediach powinno byc duzo wiecej:
    - Kaczynskiego
    - Macierewicza
    - Pawlowicz
    - Hofmana
    - Brudzinskiego
    ... i mozemy byc pewni, ze nigdy rzadzic pis nie bedzie.
  • ~Na wymioty się zbiera jak się patrzy
    (2014-10-07 16:47)
    na tego spasłego goebbelsa pisiej propagandy...
  • ~analityk
    (2014-10-07 16:45)
    Komu PIS służy ? Na pewno nie Polsce. To tak jakby spytać Balcerowicza kogo interesy on reprezentuje ?
  • ~Janek
    (2014-10-07 16:20)
    PLATFORMA zeszmaciła życie POLaków i szukają winnych, to nie kto inny tylko oni na okrągło wyzywają oskarżają, oszukują i plują jadem. A kto rządzi w Polsce i ma największy wpływ na losy kraju, jak nie PO mają większość i jak pajęczyna oplotli cały kraj, zamiast rządzić to opowiadają banialuki , kłamstwa i jadem zieją.
  • ~Drzazga 101
    (2014-10-07 15:17)
    O Matko, ja na miejscu tego gnyka Hofmana, to bym WRESZCIE oderwał swoje usta od dupy Jarkowycza, przywdział włosienicę, a u szyi bym zawiesił - przepraszam za wyrażenie - POCHWĘ i przeprosił Ludzieńków i Naród za to, że przez ostatnie parę lat pierdzieliłem dyrdymały, żeby jakoś zarobić na ten kawałek - niezłego zresztą - chleba. I poszedłbym w BÓJ SAMOTNIE "przeciw Sztukasom i lotniczym asom", walcząc o prezydencję w naszej, ukochanej Ojczyźnie. Bo jakby przyszło co do czego, to daję głowę i łeb, że ja i wielu Ludzieńków chcieliby mieć TAK INTELIGENTNEGO prezydenta, o urodzie Belmondziaka, otrzaskanego w polityce jak deska od sedesu i po pisiorsku wrażliwego na tyn BÓL ŚWIATA, ale bez Jarkowycza, wiszęcego mu u dupy, NAWET w charakterze Mentora i popychacza, bo to by Hofmanowi zaszkodziło, jak woda Żywiecka po kiszonych ogórkach. Jewropiejka by zawyła z zachwytu i z zadrości - przypomnijta se, Ludzieńki, wybór Kwacha, po tym prymitywie Wodzusiu !! No bo poza Naszym Ukochanym Panem Prezydentem Komorowskim ja nie widzę w promieniu 1.000 mil NIKOGO, jako przeciwwagę kandydatorską do tego - przepraszam za wyrażenie - STOLCA. Choć Nasz Ukochany Pan Prezydent jest niezły, ale jakby cośkolwiek przechodzony na tej fusze, no bo jakby na to nie patrzeć, to un jest moją, ulubioną, szwejkowską wicepierdołą, jeszcze od czasów, gdy był marshallem sejmownym i czas na zmiany, kuervas !!! Zaś Hofman, to byłaby nowa szprota w tej konserwie poststyropianowej dynastii, ożywczy jak woda w kiblu, kuervas ! I daj mu, Panie Boże rozum i siłę, żeby to ziścił.
    Hej !-
  • ~Ted
    (2014-10-07 15:16)
    Czy Tusk przeprosił za szkalowanie Kaczyńskiego za życia i po śmierci?. Czy Tusk przeprosił że z winy jego rządu doszło do katastrofy i śmierci brata Kaczyńskiego. Czy Tusk przeprosił że z jego winy nie wyjaśniono przyczyny katastrofy. Czy Tusk przeprosił ze wrak spoczywa w Rosji. Czy Tusk przeprosił za kampanię nienawiści w stosunku do zmarłego po jego śmierci.
    Nigdy nie przeprosił. Czy podałbyś rękę takiemu człowiekowi który odpowiada z śmierć brata, albo twojego dziecka, zony... szkaluje go za życia i po śmierci, nie wyjaśnia przyczyn śmierci- katastrofy celowo, mataczy...??? wątpię
  • ~adelaide
    (2014-10-07 15:26)
    Proszę mnie nie podrabiac ja nienawidzę tuska za to kocham Pana Jarosława Kaczyńskiego , Hfmana , Brudzińskiego , Macierewicza ,to są geniusze polityczni .O.Tadeusz powinien zostać Papieżem a pan Jaroslaw cesarzem świata
  • ~JA NIC NIE MOGE skazal rudy buc
    (2014-10-07 15:06)
    no I jak Po-srancy zazdroscicie p. Hofmanowi wielkiej pyty ,nie zalamujcie sie tylko biegusiem do seks szopu I wzorem polikta uzywajcie gumowego POd tecza GW jest to bardzo tredi
  • ~chętny
    (2014-10-07 13:22)
    Kocham gościa, jest taki apetyczny, rozumny, tylko go b...ć
  • ~jerry m
    (2014-10-07 15:04)
    Adelaide, ty prawdziwa. kocham cię bez względu na to czy jesteś mężczyzną, kobieta eunuchem czy kim tam jeszcze.KOCHAM.
  • ~Miron
    (2014-10-07 15:03)
    A może tak do meritum platformiana chołoto??? Czy w NORMALNYM KRAJU,wielokkrotny oszust mógłby zostac Premierem??? Prosze o odpowiedż !!!
  • ~jerry m
    (2014-10-07 14:59)
    Mały prezesik jeszcze mniejszy postura ale wielki duchem. I w takim stylu wychował swojego brtata, który"poległ" pod Smoleńskiem, i w takim samym stylu wuychowuje swoje polityczne potomstwo. Niezłomność, n ieuguetość, odwaga/pomijam te kordony ochraniarzy wokół kartofla/. Typowo polskie, patriotyczne, ro\zsądne, honorowe. I tak trzymać prezesiku mały, niewydarzony, wielka pomylko ewolucji. Ty n ienawidzisz Polaków, zwykłych ludzi, brzydzisz się nimi, ludzie odpowiadają wzajemnością. przy tobie już tylko najzagorzalszy i najgłupszu taliban został. No,powodzenia prezesie,powodzenia.Pamietaj o kocie, bo to o stani przyjaciel, az do śmierci.