Sukces czy porażka? Politycy o szczycie klimatycznym

| Aktualizacja:

Politycy komentują rezultaty wczorajszego szczytu klimatycznego w Brukseli. Premier Ewa Kopacz mówiła zaraz po szczycie, że w negocjacjach odnieśliśmy zwycięstwo. Opozycja odnosi się do tego krytycznie.

wróć do artykułu
  • ~Mirka
    (2014-10-25 13:10)
    Nie wierzę w słowo ani jedno cholocie z POdczerwieni, same głuPOle i oszusty.
  • ~re mirka
    (2014-10-25 13:18)
    modernizacja bez kosztów według halickiego dodatkowych no to cuda jednym słowem kler zrobi msze swiete walniete i bedzie po kosztach klehy apis to tez oszusci jak po slsd i ruhy fuhy
  • ~Pielgrzym Matviej
    (2014-10-25 13:20)
    Ja mam sugestie,prośbę by tzw.,,pani" premier przestała się wypowiadać w imieniu Narodu.Proszę mówić że reprezentuję nie-Rząd i Elektorat który gło0sowal na P.O.Czyli nie całe 45% .Liczę że PiS wygrywając wybory zerwie umowy podpisane przez P.O.+ PSL.,zmieni ustawy emerytalne,umowy o szkolnictwie itd.A ten nie-Rząd zostanie postawiony przed Trybunał Stanu,oraz zostanie podany odpowiedzialności Karnej ,za Zdradę Interesu Narodu Polskiego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-25 13:42)
    Raz krzyzem raz mlotem PISowska cholote !
    Jak Kaczyński dojdzie do władzy zapanuje powszechne bogactwo Co miesiąc
    będziemy odkładać połowę zarobków, mieszkania będą stały puste i czekały na chetnych, inwestycje ruszą po wrzuceniu przez niego 3 bln złotych, autostrady będą budowane w tempie 1000 km rocznie z tym, że pierwsza z Warszawy do Torunia zostanie w czynie partyjnym wybudowana w 3 miesiące, emeryci i renciści dostaną 3/4 średniej krajowej z opcją corocznych podwyżek w wys. 20%, każda rodzina z jednym dzieckiem dostanie samochód, a z dwojgiem i więcej dwa, elementarz będzi pod redakcja Krzysi Pawłowiczównej, savoir-vivre pod redakcją Hofmana i Bredzińskiego, lekarze będą chodzić po domnach i zachęcać pacjentów do bywania w przychodniach, w których nie będzie kolejek. Operacje będą przeprowadzane na bieżąco a leżący w szpitalach menu dostana z Hiltona. Wreszcie wróci na swoje miejsce tanecznym krokiem Ania Fatyga, a Płaszczak jako mały goebbelsik zajmie się propagandą sukcesu. Hej bracia Polacy. Do urn. Głosować na PIS-dzielców. Wszak czeka nas powszechny dobrobyt.
    Kiedy wreszcie ten polityczny clown przestanie opowiadac bzdety. Kiedy wreszcie ten sklerotyk przejdzie na zasłuzoną emeryturę. Wszak optował za wiekiem emerytalnym 65 lat. Jest więc juz emerytem. Polska Cię naprawde nie potrzebuje, kurduplu jeden
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-25 13:42)
    ja
    proponuje by panny i kawalerowie po 30-tce placili ,,bykowe'' jako ,,bezproduktywni'' osobnicy

    m.in. Jaroslaw K. i Pawlowicz zaplaca zalegle z odsetkami i bedzie obiecany bilion

    Prawdziwy plan PIS :
    Nie dodatki, tylko podatki, nie na dzieci, tylko na rodziców. Reszta sie zgadza.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-25 13:43)
    Kaczynski to tchórzliwy szczur, który potrafi tylko drzec ryja zza pleców ochroniarzy
    i swoich parobasów, jak Hofman, czy Brudzinski... ..To bekart komuny !
    No popatrz...a to przeciez nie oni a Kaczynski ma siedem wyroków za klamstwa, oszczerstwa i szkalowanie ludzi..:))
    Jeden nawet w trybie wyborczym..:)) Cóz za paradoks..:))
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-25 13:50)
    Ciemny Lud to kupi...
    opozycja PIS
    żyje w innej rzeczywistości w tej facia zlodzieja w sukience...
    który powiedział ze go Polskie prawo nie obowiązuje
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-25 13:50)
    Dobrze czy źle - wszystko na NIE!

    Oto dewiza PiS - nie za bardzo wiedzą o czym mówią, ale są przeciwni , bo Kopacz była ZA. ! To chore czuby!

    Ciemny Lud to kupi...
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki.
    (2014-10-25 14:09)
    Ten babsztyl to stworzy nam taki dobrobyt ,ze az bielmo zajdzie nam na slipia.
  • ~wolnym
    (2014-10-25 14:11)
    PO zmodernizuje co najwyżej własne kieszenie, tak było, tak jest i tak będzie. Reszta to bajdy dla głuPOli...
  • ~rob
    (2014-10-25 14:36)
    POwskie gamonie kazdy wyjazd do Brukseli przekuwaja w sukces za sprawa spolegliwych mediow. A prawda jest taka ze Tusk, Biankowska czy Koparka Smolenska biegaja tam na "kaczych lapach" i juz sam pobyt w tzw swiecie dla tych durni jest sukcesem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2014-10-25 14:46)
    Lizalem doope Tuskowi teraz bede lizal Kopaczowne. Co mi tam. Jestem przeciez biseksem. Raz dziewczynke raz chlopaczka, zeby zycie mialo smaczka. A jak sie napije to i Prezesa w reke pocaluje i z Palikotem sztucznym penisem sie pobawie. Co bym zrobil z Biedroniem i Grodzka to juz nie powiem bo sie troszke wstydze. Ostatnio czesto sni mi sie Rafalella, ale to juz inna opowiesc.
  • ~obywatel
    (2014-10-25 15:12)
    tą zgraję zdrajców i debili należy postawić przed sądami za podstępne niszczenie i zniszczenie Polski.
  • ~vfiktor
    (2014-10-25 15:14)
    Ciekawe ze Polakow wszedzie wyciulaja bo w Brukseli to sie smieja z tych politycznacz przedszkolakow
  • ~heliot
    (2014-10-25 15:23)
    Jedyna prawda objawiona po szczycie ogłoszona przez naszą premier to ...Polska jest biedna... i tego się trzymajcie !!!
  • ~rychu
    (2014-10-25 16:21)
    jak sekta Jareczka chce pogodzic totalna krytyke tego co ze szczytu przwiozla Kopacz z mieszaniem i rozpieprzaniem dzialan zmierzajacych do tworzenia farm wiatrowych ??!!!
  • ~rozporeck
    (2014-10-25 16:25)
    fa droma nie wie co mówi ona jest na prochach walczyła z religa bo myslała ze to anty religia baba koszmar ohyda fizyczna i umysłaowa typowy po twór z tweorek
  • ~katehatol