Szef wałbrzyskiego PSL głodził psy. Piechociński grozi sądem partyjnym

| Aktualizacja:

Straż miejska i pracownicy urzędu miejskiego weszli na działkę szefa wałbrzyskiego PSL, by odebrać mężczyźnie zagłodzone psy. Janusz Piechociński już zapowiada, że jak tylko zweryfikuje całą sytuację, to skieruje sprawę do partyjnego sądu, bo takie zachowanie jest "nieludzkie i niegodne".

wróć do artykułu
  • ~jacek
    (2014-12-05 11:04)
    te psy to obraz i podobieństwo PSL -samemu się nażreć a inni niech zdychają -tu ma wkroczyć PROKURATURA !
  • ~vipa
    (2014-12-05 11:08)
    psl to obóz koncentracyjny dla zwierzat konie padaja wzakopanem bojkotować goroli to sa potwory
  • ~WAG
    (2014-12-05 11:36)
    "Janusz Piechociński już zapowiada, że jak tylko zweryfikuje całą sytuację, to skieruje sprawę do partyjnego sądu, bo takie zachowanie jest "nieludzkie i niegodne". " ~ A ubój rytualny jest cacy, tak, panie prezesie?
  • ~bre
    (2014-12-05 11:44)
    PSL partia arbuzów, tak się sklamrowali w interesach z PO ,że działacz zielony zapomniał o karmieniu psów.
  • ~wojt 49
    (2014-12-05 11:46)
    Tu nie może być sądu partyjnego ale skierowanie do sądu Rejonowego i ukaranie za znęcanie się nad zwierzętami. Zamiast dawać przykład pokazuje swoje oblicze głodząc zwierzęta w okropnych warunkach. Ukarać przykładowo bez uwzglednienia jaego przynależności partyjnej.
  • ~z daleka
    (2014-12-05 11:50)
    nie miejcie zludzen . PSL to nie przyjaciele ale oprawcy zwierzat, przypominam; to oni chcieli i nadal chca wprowadzic uboj rytualny i za podcinanie gardel zwierzetom na zywca krecic szmal.. To wies a na wsi zyje sie ze zwierzat stad dla zwierzat nie ma sie ani krzty empatii. Nie glosujcie nigdy na tych ludzi!
  • ~heliot
    (2014-12-05 12:09)
    A dlaczego to Piechociński ma go sądzić? od tego jest sąd ..zabrać zwierzeta a jemu zaserwować taką karę grzywny ,że mu się odechce w przyszłości zwierzeta męczyć...nie rozumiem tych ludzi i to niby z partii chłopskiej?
  • ~tt
    (2014-12-05 12:22)
    "Piechociński grozi konsekwencjami"

    Piechociński miał chyba jednak na myśli kofekcje... No bo czym może ukarać działacza PSL, naganą w jadłospisie ?. Chyba psów, bo te najwyraźniej były karane. Natomiast działacz PSL ma się dobrze i jego koryto nie jest zagrożone tak długo jak długo będzie działał dla "dobra" parti czyli dla powiększania dóbr partyjnych.
  • ~e-emeryt
    (2014-12-05 13:45)
    Piechociński, a co z głodnymi dziećmi i emerytami, może też jakiś partyjny sądzik nad Piechocińskim?
  • ~abc
    (2014-12-05 16:09)
    A ja mysle ze Piechocinski mial na mysli normalny sad, bo nie wierze ze upartyjnili juz sady powszechne
  • ~głosuj na PSL
    (2014-12-05 18:29)
    Trzeba być tępym kretynem, żeby weryfikować tak oczywiste sq...ństwo
  • ~koło gospodyn wiejskich
    (2014-12-05 18:47)
    PIECHOCINJAK on KROWY na oczy NIEWIDZIAŁ a sie robi HOPKIEM
  • ~Tofik
    (2014-12-05 18:52)
    Sąd do partyiny za głodowanie zwierząt a ciekawe ile WYKONCZYŁ z GŁODU a do PIERDLA z draniem jeszcze bym dał na drugiego do WIESIA 13 by tam mjał sPOkojne ŻYCIE
  • ~Nikt
    (2014-12-05 20:59)
    Brak reakcji władz PSL oraz znajomych i współpracowników osoby do której należą zwierzęta oraz działka to CICHE PRZYZWOLENIE NA TAKIE POSTĘPOWANIE, nie bójmy się mówić prawdy.
  • ~Fuj!!!!!
    (2014-12-05 21:15)
    Obrzydliwy śmieć! Napewno nie człowiek!!!
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2014-12-06 01:26)
    Parszywe ścierwo znęcające się nad zwierzętami i w dodatku łamiące prawo o ochronie praw zwierząt...za takie coś dwa lata w mamrze o suchym chlebie i wodzie to zbyt niska kara...tfu!!!
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2014-12-06 01:32)
    Parszywe ścierwo znęcające się nad zwierzętami i w dodatku łamiące prawo o ochronie praw zwierząt...za takie coś dwa lata w mamrze o suchym chlebie i wodzie to zbyt niska kara...tfu!!!

    A wice premierek też dobry...zresztą całe to PSL to oprawcy, krętacze i ludziki z parciem na władzę...głodzenie zwierząt i ubój rytualny bardzo ich kręci i daje kasę
  • ~wiesiek
    (2014-12-07 11:34)
    Do pierdla Drania!!! jeżeli nie wypieprzą go z partii, to ja przestaję wierzyć w ten rząd!!! I w prawo w moim kraju!
  • ~korekta
    (2014-12-07 12:10)
    Jeszcze jeden partyjny człowiek. Kropka w kropkę podobny do Hofmana, Rogackiego, Kamińskiego, a nawet Jackiewicza. Coś i z Kwaśniewskiego ma.A nawet z sędziów PKW. Absolutnie nie zasługuje na taką medialną nagonkę i nieprawdziwą ocenę sąsiadów.
  • ~Zosia
    (2014-12-07 20:12)
    Śmieć to zbyt delikatne slowo dla tego pana z PSL, za znecanie się nad zwierzętami. Przywiazać go na krótkim łańcuchu bez jedzenia na kilka tygodni. Wstyd dla PSL-u. Rece opadają.