Piechociński atakuje PiS: 13 grudnia chcą wejść na Majdan

| Aktualizacja:

W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa radość z wyników listopadowych wyborów samorządowych. W Warszawie obraduje Rada Naczelna ludowców. Podsumowując kampanie i wynik partii - 24 procent- wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją do jej austriackiej odpowiedniczki.

wróć do artykułu
  • ~wyborca po biznesmen
    (2014-12-06 15:40)
    cos mi tu zajechalo gnojem
  • ~karol
    (2014-12-06 15:42)
    Panie Piechocinski zaorac polske i obsiac rzepakiem,moze wtedy stanieje paliwo.
  • ~karol
    (2014-12-06 15:43)
    Zajechalo gnojem bo gnojem chrzczony
  • ~ZSL+ PZPR =Kupa PO=mazana
    (2014-12-06 15:46)
    Sfałszował wybory i teraz broni się wszelkimi sposobami
    by tego mu Kaczor nie odkręcił
  • ~morda w kubel PRZESTEPCO WYBORCZY
    (2014-12-06 15:47)
    w POLSCE wg rachnmiszczow PO eSB-cko WSI-owych POprawioni wyniki PKW na 3000% PO parcia Piechocinskiego PSL
  • ~czytelnik
    (2014-12-06 15:49)
    W wyborach prezydenckich kandydat PSL dostanie 100% głosów
  • ~polka
    (2014-12-06 15:52)
    Jaki Pan taki Kram --Tak mysla polacy o PSL ..Gdyby byla prawda Udowodnilibyscie ze Was posadzaja o Falszerstwo Niestety bronicie sie REKAMI NOGAMI Atakujecie PERFIDNIE --WIEC ---NA ZLODZIEJU CZAPKA GORE --KRETACTWO KRETACTWO -WIEC Z TAKIMI TYLKO PROTESTEM UDOWODNIC _JACY JESESCIE ZAFLSZOWANII --Glosowaniem --Udowodniliscie kim jesescie DEMOKRACJA __JAKA OBLUDNA -Niech sie caly swiat dowie Jak falszywie obchodziliscie 25 lecie Wolnej Polski ---I innych pouczacie a sami jesescie obludnii -w tej waszej demokracjii ---WASZE HASLO TO BIERUTA ---WLADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDAMY ---WIEC TRZEBA KRETACTWEM TRZYMAC ___Przeciez PSL TO DAWNE ZSL ---NIC DODAC NIC IJAC NIC SIE NIE ZMIENILO --BY BYC I ZYC --p Piechocinski tak walczyc Falszowac wybory --Robicie Polakow Frajerami A teraz matolami ze krzyzyka nie umia stawiac ---TYLKO GLUPI TO KUPI
  • ~j-agat
    (2014-12-06 15:55)
    Piechociński,Ten się śmieje,kto śmieje się OSTATNI !!!
    Pożyjemy,zobaczymy.
  • ~kontestator
    (2014-12-06 15:57)
    Niech Piechociński tak się nie cieszy, bo jak dalej będą tak fałszować wybory, to pewnego dnia odrąbią mu ten pusty łeb od koryta. Każda dyktatura pewnego dnia się kończy. Im później, tym bardziej krwawo.
  • ~+ ś.p. Jakub Struzik
    (2014-12-06 16:04)
    No to powiedzcie, towarzyszu Piechociński, jak to miał na imię ten dziennikarz, który zadał Wam niedawno pytanie, które wprawiło Was w konsternację i zapaliło wam czerwone ogniki w waszych złowrogich wilczych bezlitosnych ślepiach!?
  • ~maxi furioso
    (2014-12-06 16:05)
    A na wiosnę zamiast liści będą wisieć POmuniści. Jeśli będzie ich niewielu dobierzemy z PSL-u. A na drzewie koło płota powiesimy Paliikota.
  • ~gość
    (2014-12-06 16:07)
    Wiemy o co chodzi:-) Kaczyński 13 grudnia 2014 chce być internowany...
  • ~heliot
    (2014-12-06 16:07)
    Po wczorajszym odrzuceniu nowej ustawy wyborczej mam jak najgorsze zdanie o PSLu i Platformie!!! widocznie w mętnej wodzie łatwiej jest rybki łowić...i niech mi nikt nie wmawia ,że wybory były demokratyczne!!! a przecież to wybory są największym osiągnięciem demokracji i praw obywatelskich , a wy lekceważycie obywateli.
  • ~antysystemowiec
    (2014-12-06 16:07)
    Boją się !!! Zwieracze im puszczają !!! Do boju POLSKO !!!
  • ~OKu
    (2014-12-06 16:08)
    OBWE ustaliła 68 kryteriów które wybory muszą spełnić, aby byc uznane za uczciwe.
    Listopadowe wybory w Polsce NIE SPEŁNIŁY 37 spośród tych kryteriów.
    Wyliczone przez Aleksandrę Jakubowską i przedstawione w programie "fakty po faktach".
    LEMINGI !!! NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
    STEFAN NIESIOŁOWSKI - WASZ PREZYDĘT 2015 !!!
  • ~Roztrząsarka do nawozu
    (2014-12-06 16:09)
    Według Gosi - Tusk to gnojek, ale według mnie Piechociński to jest pełnotłusty soczysty gnój!
    A ja się na tym znam!

    Takim ścierwem użyźnimy niebawem polską ziemię!
  • ~Karol
    (2014-12-06 16:15)
    Te ***** sfałszowały wybory. Żeby kraść. Bo to buraki-złodzieje żerujące na podatnikach.
  • ~REALISTA
    (2014-12-06 16:17)
    IDZIE ZIMA MOZE LEPIEJ ,BY POmyslal z KUMPLAMI Z PO JAK ODKRECIC NAJWYZSZE CENY ZA GAZ W EUROPIE, . JEDEN Z NOCNEJ ZMIANY UCIEKL DO BRUKSELI, DRUGI MADRZY SIE W POlsacie O GOSpoDARCE KTORA OBYDWAJ ZRUJNOWALI DO CNA.
  • ~helmud
    (2014-12-06 16:22)
    Weźcie tego Piechocińskiego, bo on podpali Polskę jak w 2006 roku.
    Obaj z Tuskiem POdpalacze , namawiając do odmowy posłuszeństwa obywatelskiego, zniszczyli Polskę od 2007 demokracja znikła POd kupą kamieni.
  • ~Stefan
    (2014-12-06 16:24)
    Zamiast ciagłych i niepotrzebnych pystkówek i wzajemnych oskarzeń powinno nastapic zjednoczenie okraglostołowych parti i powstanie jednej Polskiej zjednoczonej Parti Okragłostolowej. PO,SLD,PIS,PSL I inne stwory stworzone przez ludzi okraglego stolu są do siebie podobne,gdy sa w opozycji udają oczywiście lewicowców czy prawicowców ,patriotów,obrońców mas pracujących i bezrobotnych ale z chwila dojścia do wladzy upodabniaja sie do poprzedników.Czekam na narodziny autentycznej opozycji która będzie alternatywą dla tych wszystkich tworów i która przedstawi wiarygodny szczegółowy program naprawy państwa niezależnie od tego jak bedzie on trudny w realizacji ale dający nadzieje milionom na poprawe ich losu.