Piechociński atakuje PiS: 13 grudnia chcą wejść na Majdan

| Aktualizacja:

W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa radość z wyników listopadowych wyborów samorządowych. W Warszawie obraduje Rada Naczelna ludowców. Podsumowując kampanie i wynik partii - 24 procent- wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją do jej austriackiej odpowiedniczki.

wróć do artykułu
  • ~Nina
    (2014-12-06 22:52)
    Piechociński to wyjątkowa kanalia...
  • ~gosc
    (2014-12-06 17:46)
    Ze taka szuje trzymaja w SLD ,to musi byc spioch.
  • ~mate
    (2014-12-07 10:19)
    Tak Chłopku sprzedajny. A pierwszego na taczce wywieziemy ciebie, popaprańcu.
  • ~Don Portabello
    (2014-12-06 18:36)
    Dzieki temu Malemu Majdanowi pod PKW ludzie zwrocili uwage na nadprodukcje głosow niewaznych. Ludowcy-gumowcy pieją z wscieklosci. Nie dziwota
  • ~.technokrata
    (2014-12-06 18:35)
    a ja wam powiem że nieudacznicy z rządów po 89r,proste te dziady nauczyli się na pamięć 1 regułki Lenina?
    /aby powstało nove cza stare spalić/ tz prawo negacji/negacji i takie gnoje będąc u władzy zastosowali go w projekcie ustawy o
    przedsiębiorstwach wprowadzając ,,modernizację i prywatyzację,, co do dziś skutkuje wyprzedażą majątku państwowego.
    Oraz likwidacją całych sektorów produkcji w państwie,co mamy dziś,montownie i tych by nie było dzięki paru mądrych co mimo
    wściekłego ataku nie poddali się i zaczęli budować kapitał nie tylko zagraniczny ale i czysto polski,reszta odcina gałąź na której siedzi
    nie widząc skutków jakim jest wydanie wolności ojczyzny dla totalnego rabunku i utratę wolności,a swoje machlojki,wręcz głupotę,
    braki w zarządzaniu i durnoty osobistej chcą pokryć w euro topiąc złotówkę,to nie są Polacy to złodzieje,wrogowie państwa,
    faszyści cza ich zwalczać wszędzie bo na szkodę POLSKI działają.
    Panie od przemysłu Gdynię zbudowano,był Witos a nie dziadostwo co dziś,
    był cop,dziś chcecie złotówkę wymienić na szkodę polaków,powiedz to w Anglii dla funta i byście mieli nazajutrz Camerona z królową w gościnie w parach...
    spakujcie w pudełka pieski rożnych maści swoje zabawki i opuście życie
    nasze bo tylko jedno mamy a takich patronów nie cza nam by jeszcze za
    durnotę wam płacić.
  • ~grenapace kielce
    (2014-12-06 17:31)
    miazdzaca krytyka przyszlej kanclerz niemiec Sary Wagenknecht w parlamencie niemieckim przyniosla prawie natychmuastowe skutki. Maronetka amerykanskiego faszyzmu -byla komunistka - Merkel ugiela sie pod presja gospodarki i zalamania koniunktury w niemczech. Wczorajsze zniesienie wazniejszych sankcji wobec Rosji -zostalo przyjete w niemieckiej opinii publicznej z wielkom zadowoleniem. Polityka wojny prowadzona przeez spadkowbiercow hitlera na nie poparcia, a co tygodniowe wiece ogranizowane przez niemieckich opozycjonistow maja coraz wieksze poparcie spoleczenstwa. Tak jak u nas i Niemcy maja dosc helmow ss i armat ze stali kruppa na ukrainie, gdzie faszystowska hunta doprowadzila do nuklearnej katastrofy - pali sie rzdzen elektrowni atomowej -w atmosfere ida dziennie radioaktywne chmury, przy ktorych czarnobyl to pestka. Cala europa razem z rosja mowi -nigdy wiecej nazimu plynacego z niemiec, nigdy niemieckiej organizacji holkoaustu, nigdy podlej kultury wagnera i goebbelsa. Jestes Polakiem - powiedz 13 grudnia - Precz z sowietami z brukseli, precz z faszystowska ideologia Berlina !!!
  • ~wPiSdu
    (2014-12-06 18:13)
    kaczy fiut nie wytrzymuje już nerwowo po kolejnej z rzędu porażce
  • ~Dragon czyli Smok
    (2014-12-06 18:08)
    To jest jakiś żart z ze społeczeństwa. Kto wpadł na ten pomysł, żeby dopisąc PSL więcej głosów niż PiS? To jakiś ubecki geniusz?
  • ~europejczyk
    (2014-12-06 17:48)
    Jeśli inni politycy mają pracować na poparcie jak PSL to w wyborach frekwencja musiała być 180 % wyborców :) . Pamiętasz Piechociński jak groziłeś dziennikarzom w przeddzień wyborów? Wygadałeś się groźbą że jeszcze zobaczymy kto wygra ! I pokazaliście że potraficie wbrew normom i demokracji wygrać wybory , to potraficie ale co dalej ? myślicie że ludzie zaaprobują ten przekręt i powiedzą nic się nie stało ? Ten kant wam nie przejdzie !
  • ~To dobre! (z tą Merkel)
    (2014-12-06 17:45)
    "...była komunistka - Merkel"

    Jak powiedział towarzysz Putin - a jemu chyba można w tej akurat kwestii ufać bezgranicznie - NIE MA BYŁYCH AGENTÓW KGB!

    Przez analogię można chyba zasadnie stwierdzić, że nie ma "byłych agentów STASI".

    To samo dotyczy "byłych członków FDJ", "byłych członków PZPR" i "byłych komunistów"!!!
    Takie "byłe" byty po prostu nie występują w przyrodzie - podobnie zresztą jak WSI, których też przecież nie ma!
  • ~antyPO
    (2014-12-06 18:43)
    do tej pory olewałem ten marsz .ale q...a dość tego .skoro ta klika PO i PSL tak trzęsie portami to znaczy że można ich zmieść .dość tych kłamstw krętactw.afer buty chamstwa .w sieci można zobaczyć błekitny marsz z 2006 r i rozdarte mordy peowskich kacyków
  • ~hahahahahaha
    (2014-12-06 17:41)
    zeby sie nie okazalo ze "weszli" na kacze goowno i poslizgneli a nawet karki polamali...
  • ~BUNTMŁODYCH
    (2014-12-06 17:40)
    jeśli Jaruzelski „wiernie służył Polsce”, to komu służyli tacy bohaterowie, jak Lech Wałęsa, Jacek Kuroń, Stanisław Mikulski… A nie przepraszam, to Kloss służył Polsce, Mikulski grał, że służy. Więc niech będzie jeszcze – Geremek. Jeśli Jaruzelski godzien jest najwyższego szacunku i miłości ojczyzny, jakim cudem nie pozamykaliśmy wszystkich, którzy tworzyli przeciw niemu zdradziecką „Solidarność”? Dlaczego Urbana nazywamy „Goebbelsem”? Trudne to nawet dla dorosłych, a co dopiero młodzieży, którą chcielibyśmy przestrzec przed komuną. Czy może już nie? Może to przed wolnością trzeba ją przestrzec?

    Jakim cudem, wobec wszystkiego, co powyżej, panie i panowie z obozu władzy, twierdzicie, że ktoś, kto chce 13 grudnia przypomnieć o podstawowych prawach demokracji, „zawłaszcza” rocznicę, a nie zawłaszcza jej ten, kto rozpowszechnia o komunistycznym reżimie kłamstwa? Kto otacza splendorami czerwonego kacyka?

    Marsz 13 grudnia jest odzyskiwaniem prawdy o 13 grudnia, a nie zawłaszczaniem dawnych ideałów. Zresztą, któż wam, jaśnie państwo rządzący, broni do nich powrócić? Choćby jeszcze dzisiaj?
  • ~klomb
    (2014-12-06 17:34)
    Jakie święte oburzenie, że się niewolnicy zbuntowali. Sitwa myśli, że może dalej grabić , rabować i zadłużać kraj , a niewolnicy będą na nich za...ć. Będą wiecznie wybierani bo nauczyli się fałszować wybory. Czyżby nie zauważyli, że komuna minęła i jesteśmy w UE? Czy Piechociński nigdy nie byłeś w normalnym kraju, choćby w Skandynawii, aby zobaczyć normalny kraj i porównując Polskę stwierdzić, że zrobiliście syf?
  • ~koleś z ZSL
    (2014-12-06 18:06)
    Trudno się dziwić skoro lekcję Kaczyński pobierał na kijowskim Majdanie.Cyrkowiec
    Piechociński jest ciężko przestraszony ewent.utratą stołka czyli koryta i tak na wszelki wypadek zaczął szczekać na karawaniarzy,którzy i tak przyjadą po niego
    któregoś dnia.
  • ~jozio bak
    (2014-12-07 12:49)
    Majdan zafundowala nam zlodziejska mafia PO i PSL 10 kwietnia 2010 roku .Zapomnieli strzelac jeszcze do ludzi ,ale wysylaja SS /seryjnego samobojce / i PO cichu usuwaja osoby zagrazajace im .
  • ~Adii77
    (2014-12-06 17:02)
    Czy wsrod osoba czytajacych forum sa Ci co znaja historie Pilsudskiego?
    Odpowiedzcie sobie dlaczego na pytanie jak kontrowersyjna osoba byl a co dla Polski zrobil.
  • ~K-E-M-E-R-E-G
    (2014-12-06 16:59)
    ~K-E-M-E-R-E-G

    Sparafrazuję Geremka!



    Demokracja w Polsce - o ile ktoś ją już tutaj kiedyś widział - nie dorosła Polakom do pięt!!!
  • ~zin
    (2014-12-06 16:57)
    TO NIBY PSL JEST NAJWIĘKSZĄ PARTIĄ W POLSCE, POWINNI TO ZADEMONSTROWAĆ W WARSZAWIE I WTEDY BY SIĘ PRZEKONALI JAK WIELKIE MAJĄ POPARCIE.
  • ~wybory z PRL
    (2014-12-06 18:42)
    Ten Piechociński to jakiś idiota , to wszystko jest chore .