Piechociński atakuje PiS: 13 grudnia chcą wejść na Majdan

| Aktualizacja:

W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa radość z wyników listopadowych wyborów samorządowych. W Warszawie obraduje Rada Naczelna ludowców. Podsumowując kampanie i wynik partii - 24 procent- wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją do jej austriackiej odpowiedniczki.

wróć do artykułu
  • ~Jolka
    (2014-12-08 10:19)
    Nażar się siana ten chłop i bredzi.
  • ~gość
    (2014-12-06 16:07)
    Wiemy o co chodzi:-) Kaczyński 13 grudnia 2014 chce być internowany...
  • ~panna mania
    (2014-12-06 23:11)
    A ja bardzo się cieszę i zacieram rączki.
    W PIS-ie znowu sraczka. Dostali gorączki.
    Wielki marsz już planują. Zaraz przejmą władzę!
    Plują jadem, sobaczą, na to nie poradzę,
    Ale cieszę się szczerze. Prawdziwe oblicze
    pokazują wyborcom, i na to ja liczę.

    No, i bardzo dobrze.
    Niech PIS organizuje marsz w rocznicę stanu wojennego.
    Każdemu wolno, nieprawdaż? Nawet temu, któremu 13 grudnia 1981 r., pod kanapą Mamusi, coś pociło się w kroczu, ze strachu.
    Było coś, lub nie było? Niepotrzebne słowa.
    Takie małe, mikrutkie, ot, cewka moczowa!
    Zeszczał się prezio ze strachu, dziś gieroja zgrywa,
    Z tffurcami, biskupami, szczana komitywa.
    Do boju ruszaj piździecze, piździelcze nikczemny.
    W trzydzieści trzy lata po fakcie wygrasz stan wojenny?

    Ufam, że będzie to bardzo piękny i pokojowy marsz, a rękojmię pokojowego charakteru tego marszu daje sam Oberprezio PIS-u, Jarosław Kaczyński, który całemu Narodowi zaprezentuje inscenizację, jak pokojowo, a nawet, jak podkanapowo, „walczył” 13 grudnia 1981 r. o wolność i demokrację i jak walczyć zamierza nadal.
    Cały marsz będzie otwierała laweta, na której spocznie zasłużona w historii Polski kanapa Mamusi Kaczyńskiej. A pod kanapą będzie leżał kto? No oczywiście, ZBoWiD, Jarosław Kaczyński. Tu wyjaśniam młodym, co oznacza skrót ZBoWiD. Skrót ten oznacza, ni mniej, ni więcej, tylko Zas rany Bojownik o Wolność i Demokrację i w ten oto sposób ZBoWiD pokaże wszystkim, gdzie stało ZOMO, i gdzie on WTEDY był, i gdzie się przed tym ZOMO chował, choć ZOMO wcale tego truchła nie szukało.
    Będę na trasie tego marszu i będę ZBoWiD-a gorąco oklaskiwać. A będzie co oklaskiwać!
    Do lawety zaprzęgną bowiem trzy wałachy:
    Mastalerek, Suski, Brudziński, wszak nie robią łachy.
    W pocie, znoju i trudzie, wedle prezia woli,
    będą ciągnąć lawetę, a jeszcze przysoli
    batogiem w du pę prezio, każdemu , do woli.
    Że za wolno ciągną, lub nie w takt muzyki
    Podrygują nóżkami, i PIS-u wyniki
    W boju o prezydenta oni pogrążają.
    Dlatego, co drugi kroczek, po du pie dostają.

    Piękne będzie teatrum, urokliwe wielce.
    Do zobaczenia zatem, kochane piździelce!

    Nie cieszą mnie PISdziochów rzygi i plwociny.
    Cieszy mnie ich głupota, i dla tej przyczyny
    Spokojnam o los Polski. PIS rządzić nie będzie.
    Kto uważa inaczej myli się. Jest w błędzie!

    I tak, jak zwykle, nucę tę piosenkę luźną:
    Życzę dobrego zdrowia, Na rozum za późno!
  • ~Wasz Ukochany Prezes
    (2014-12-07 10:16)
    Dlaczego nie internowano mnie w grudniu 1981 r. ? Dlaczego ?
    Chyba była to jakaś poważna pomyłka techniczna i oczywiste niedopatrzenie ówczesnego SB !
  • ~aga
    (2014-12-06 16:32)
    Flinston robi się coraz bardziej bezczelny !
  • ~Wasz Ukochany Prezes
    (2014-12-06 16:28)
    Ja nigdy niczego nie będę fałszował. Ha,ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !
  • ~OKu
    (2014-12-06 16:08)
    OBWE ustaliła 68 kryteriów które wybory muszą spełnić, aby byc uznane za uczciwe.
    Listopadowe wybory w Polsce NIE SPEŁNIŁY 37 spośród tych kryteriów.
    Wyliczone przez Aleksandrę Jakubowską i przedstawione w programie "fakty po faktach".
    LEMINGI !!! NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
    STEFAN NIESIOŁOWSKI - WASZ PREZYDĘT 2015 !!!
  • ~slowianka
    (2014-12-06 16:48)
    Wyjatkowo obrzydliwy typ i te wilcze slepia.
  • ~maxi furioso (cep)
    (2014-12-06 16:37)
    Kupuje kosy i widły,- ide na majdan.
    Cepów mi nie potrzeba,- jestem jednym znich...
    Jarosław...Jarosław...ty nas PISuiarów w końcu zbaw !
  • ~Stefan
    (2014-12-06 16:24)
    Zamiast ciagłych i niepotrzebnych pystkówek i wzajemnych oskarzeń powinno nastapic zjednoczenie okraglostołowych parti i powstanie jednej Polskiej zjednoczonej Parti Okragłostolowej. PO,SLD,PIS,PSL I inne stwory stworzone przez ludzi okraglego stolu są do siebie podobne,gdy sa w opozycji udają oczywiście lewicowców czy prawicowców ,patriotów,obrońców mas pracujących i bezrobotnych ale z chwila dojścia do wladzy upodabniaja sie do poprzedników.Czekam na narodziny autentycznej opozycji która będzie alternatywą dla tych wszystkich tworów i która przedstawi wiarygodny szczegółowy program naprawy państwa niezależnie od tego jak bedzie on trudny w realizacji ale dający nadzieje milionom na poprawe ich losu.
  • ~helmud
    (2014-12-06 16:22)
    Weźcie tego Piechocińskiego, bo on podpali Polskę jak w 2006 roku.
    Obaj z Tuskiem POdpalacze , namawiając do odmowy posłuszeństwa obywatelskiego, zniszczyli Polskę od 2007 demokracja znikła POd kupą kamieni.
  • ~elena
    (2014-12-06 16:35)
    sezon na prawdziwe arbuzy się skończył
  • ~harry
    (2014-12-07 07:52)
    Pisowscy prawdziwi patrioci rozpi,,,dola kawalek Warszawy
  • ~REALISTA
    (2014-12-06 16:17)
    IDZIE ZIMA MOZE LEPIEJ ,BY POmyslal z KUMPLAMI Z PO JAK ODKRECIC NAJWYZSZE CENY ZA GAZ W EUROPIE, . JEDEN Z NOCNEJ ZMIANY UCIEKL DO BRUKSELI, DRUGI MADRZY SIE W POlsacie O GOSpoDARCE KTORA OBYDWAJ ZRUJNOWALI DO CNA.
  • ~Roztrząsarka do nawozu
    (2014-12-06 16:09)
    Według Gosi - Tusk to gnojek, ale według mnie Piechociński to jest pełnotłusty soczysty gnój!
    A ja się na tym znam!

    Takim ścierwem użyźnimy niebawem polską ziemię!
  • ~heliot
    (2014-12-06 16:07)
    Po wczorajszym odrzuceniu nowej ustawy wyborczej mam jak najgorsze zdanie o PSLu i Platformie!!! widocznie w mętnej wodzie łatwiej jest rybki łowić...i niech mi nikt nie wmawia ,że wybory były demokratyczne!!! a przecież to wybory są największym osiągnięciem demokracji i praw obywatelskich , a wy lekceważycie obywateli.
  • ~karol
    (2014-12-06 15:43)
    Zajechalo gnojem bo gnojem chrzczony
  • ~maxi furioso
    (2014-12-06 16:05)
    A na wiosnę zamiast liści będą wisieć POmuniści. Jeśli będzie ich niewielu dobierzemy z PSL-u. A na drzewie koło płota powiesimy Paliikota.
  • ~kontestator
    (2014-12-06 15:57)
    Niech Piechociński tak się nie cieszy, bo jak dalej będą tak fałszować wybory, to pewnego dnia odrąbią mu ten pusty łeb od koryta. Każda dyktatura pewnego dnia się kończy. Im później, tym bardziej krwawo.
  • ~j-agat
    (2014-12-06 15:55)
    Piechociński,Ten się śmieje,kto śmieje się OSTATNI !!!
    Pożyjemy,zobaczymy.