Profesor Krasnodębski: Musi nastąpić zmiana władzy

Eurodeputowany PiS uważa, że to najwyższy czas na zmiany polityczne w kraju. Profesor Zdzisław Krasnodębski twierdzi, że Platforma już mocno się zużyła, trzeba ją więc zastąpić nową władzą.

wróć do artykułu
  • ~mirek
    (2014-12-30 08:42)
    "po to wymyslono demokracje,zeby ta zmiana nastepowala" powinno sie wprowadzic testy z inteligencji dla profesorow bo sam tytul nie jest gwarantem
  • ~alik
    (2014-12-30 08:44)
    glupoty gadacie profewsorku i kadencyjnosc p..oslow.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-12-30 08:52)
    idioci wybrali PO !
    Przecietny wyborca PO po odpowiednim wypraniu jego malego mozczku przez TV i GW i tak powie ze piszesz kłmstwa a prawda jest to co oglada codziennie w wiadomosciach. PRzecietny wyborca jest tak głupi ze nie ma wlasnego zdania i nie potrafi samemu ocenic tego co w rzeczywistosci dookola niego sie dzieje !

    ...
  • ~Stefan
    (2014-12-30 08:59)
    Zgadzam się z tezą Pana Profesora - zmiana władzy jest konieczna, a Platforma "męczy" nas i siebie samą. I akurat idą wybory i byłoby doskonale tego dokonać, ale czy kompletnie beznadziejna, schizofreniczna główna siła opozycyjna jest w stanie dokonać zmiany jakościowej. Według mnie nie i to jest największy problem. Wyzwania polityki zagranicznej, gospodarczej, a jakie kadry czekają - Pani Fotyga, Szczerski - obrażą albo innych, albo sami się obrażą, a może guru od SKOK-ów do ministerstwa finansów, albo księgowy od Rydzyka. 7 lat w opozycji i wyciagają Dudę na prezydenta - to obraz słabości strasznej.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-12-30 09:01)
    ciekawostka
    Czy ktoś zauważył ,ze ten Nowak i zresztą nie tylko on ale prawie każdy polityk z formacji PO ma bardzo mendowaty wyraz twarzy taki typowy dla złodziejow ???...
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-12-30 09:13)
    Dopóki głupoty nie pozbędą się Polacy to będzie rządziło zło- PEŁO
  • ~polka
    (2014-12-30 09:23)
    tak p prof Krasnodebski JEDEN WARUNEK ---Kazdego przeswietlic kandydata Ucziwosc wyksztalcenie prawdziwe nie kupione --A STARYCH ROZLICZYC DO ZLOTOWKI O ODDAC UKRADZIONE WYKOMBINOWANE MAJATKI ---TAK WYTRZYSCIC POLSKE __Z TEGO SZAMBA ---TEGO ZYCZE POLSCE I POLAKOM NA 2015 rok --swiezego powietrza
  • ~tow. Kaczysław
    (2014-12-30 09:24)
    Kwa, kwa, kwa !
    Sława Jarosławowi ! Jarosławowi sława !
    Wobec ujawnienia kolejnych faktów dowodzących postępującej degrengolady PO przypominam raz jeszcze program naszego wieczystego lidera, syna Słońca - oby żył wiecznie - Jarosława Kaczyńskiego na miarę naszych aspiracji w XXI wieku:

    1. Wsadzić Leppera do kicia
    2. Przejąć jego posłów
    3. Uzyskać pełnie władzy
    4. Wprowadzić w życie wielki program rozbudowy wiezien i obozów pracy.
    5. Wsadzić Niesiołowskiego i Palikota do kicia.
    6. Znaleźć układ na lewicy
    7. Wsadzic wszystkich liderów lewicy do kicia
    8. Znalezc układ w PO
    9. Wsadzic wszystkich liderów PO do kicia
    10. Skonfiskowac majatki wszystkich liderów partyjnych, którzy uczestniczyli w układzie.
    11. Niedobitki z tych partii wcielic do PiS
    12. W partii PiS szukac wrogów partii.
    13. Zdemaskowanych wrogów partii wyrzucać z partii i pozbawiać prawa do pracy
    14. Co piatemu zdemaskowanemu wrogowi partii PiS postawic zarzuty kryminalne i wsadzic go do kicia lub obozu pracy.
    15. Liczyć głosy we wszystkich wyborach tak aby wynik był zgodny z polską racja stanu i oczekiwaniami PiS - koniec z fałszowaniem wyborów !
    16. Obsadzić wszystkie stanowiska państwowe działaczami PiS.
    17. Przydzielić każdemu pełnoletniemu obywatelowi Polski osobistego agenta Tomka.
    18. Zrównać ilość pomników Lecha Kaczyńskiego z ilościa pomników JP II w Polsce.
    19. Wprowadzić w szkołach nowy przedmiot obowiązkowy: Jarosław Kaczyński – życie, twórczość i czyny polityka tysiąclecia.
    20. Utworzyć nowa komisje panstwową i udowodnić zamach Tusko-Ruski w Smoleńsku
    21. Wszystkich winnych zamachu Tusko-Ruskiego osądzić i przykładnie ukarać
    22. Zerwać stosunki dyplomatyczne i gospodarcze z Rosja, odciąć Rosje od Europy gospodarczo i kulturalnie.
    23. Uzyskac pozycje w Polsce analogiczna jaka uzyskal w ZSRR, Gruzin Tysiąclecia, Jozef Wissarionowicz Dzugaszwili od roku 1937. Chodzi o legalna możliwość fizycznej likwidacji za pomoca aparatu państwowego dowolnego obywatela Polski, nie wyłączając najwyżej postawionych osobistości poprzez wykonanie jednego telefonu w odpowiednie miejsce.
    24. Czołgać telefonicznie i publicznie tych przywódców państw UE, którzy nie spełniaja oczekiwań PiS.
    25. Uzyskac dla Polski status państwa stowarzyszonego z USA jak np. Puerto Rico – odpadnie problem wiz.
    26. Rządzić dozywotnio Polska.

    Z pisowskim pozdrowieniem
    tow. Kaczysław
  • ~Trzy telewizje reżimowe - jak za komuny
    (2014-12-30 09:36)
    Będzie to trudne: Kopacz ma 3 telewizje na zawołanie (tvp, tvn, polsat) One stanowią żelazną tarczę obronną zarówno Kopacz jak i Komorowskiego. Pamiętacie maślane Oczka Młynarskiej albo brak transmisji z przesłuchania Komorowskiego (trzy tv kopaczowe kamery na miejscu miały, zadna nie transmitowała). Pamiętacie Olejnik, jak szału dostaje, gdy tylko ma przeprowadzić rozmowę z kimś z PiS, a jak jest słodziutka dla tych z PO?
  • ~Joggi
    (2014-12-30 09:38)
    Zgadzam się z człowiekiem. Demokracja to możliwość zmiany władzy gorszej na lepszą.
    Skoro stara władza nadal rządzi, to znaczy,że "nowa" nie gwarantuje zmiany na lepsze.
  • ~dojrzały
    (2014-12-30 09:59)
    I trudno nie zgodzić sie z prof. Krasnodembskim. Tylko jest jedno pytanie: Czy nasze społeczeństwo zrozumiało choć odrobinę z tego co on powiedział? W czasach prania mózgów przez usłuzne media każe kłamstwo powtarzalne wielokrotnie, staje sie prawda. Najlepszy dowód tych słów to wpisy takich jak:~mirek,~alik,~Stefan2,~tow. Kaczysław i wielu, wielu innych im POdobnych.
  • ~leming aferzysta( skretyniały)
    (2014-12-30 10:06)
    - dojrzałemu- czas spadać,a nie wpisywać takie głupoty...
  • ~prze-śmiewca
    (2014-12-30 10:21)
    Złodziei z PO powinni zmienić młodzi działacze PIS , podam teraz nazwiska kojarzone z młodymi dobrze zapowiadającymi się politykami PIS:
    - Hoffman
    - Antoni Kamiński
    -Rogalski...idzie nowe?
    ewentualnie stare dobre nazwiska znów z PIS? Kurski...
  • ~leming aferzysta( skretyniały)
    (2014-12-30 10:23)
    to nie Ja, tak wielbicieli PO określają mówiący językiem miłości PIS.
  • ~WAW
    (2014-12-30 10:28)
    CO PROPONUJESZ KRASNODEBSKI - PIS WRAZ Z KORWINEM?

    LECZ SIE, FACET...
  • ~WAW
    (2014-12-30 10:32)
    Charakterystyka ludzi głosujących na PiS:

    1. "Osoba stara, schorowana, niedołężna" - człowiek bez wiedzy, bez obycia, bez wykształcenia - za to z doświadczeniem życia w dawnym ustroju. Zazwyczaj nie potrafi pogodzić się z faktem, iż Polska od ponad dwudziestu lat jest państwem wolnym i demokratycznym. Taki człowiek musi ciągle szukać wrogów, jednoczyć się w obronie określonych "wartości" i jest gotowy oddać życie swoje i innych za jedynego, nieomylnego wodza, który stoi na czele anty-systemowego ruchu. Zwykle są to osoby starsze i schorowane, które już dawno straciły umiejętność odpowiedniej percepcji polityczno-społecznej. Naiwni, zapatrzeni, niespełnieni.

    2. "Młody, który chce zrobić karierę na obecnej koniunkturze" - zatwardziali karierowicze, którzy podstępnie próbują wykorzystać specyfikę obecnych warunków politycznych do wypromowania własnej osoby czy działalności. Bezideowi, puści, próżni.

    3. "Człowiek określany mianem "PiT- Piwo i Telewizor - osoba leniwa, która w życiu niczego nie osiągnęła, do niczego nie doszła własną pracą, przedsiębiorczością i kreatywnością. Siedzi całe życie przed telewizorem, narzekając na wysokie ceny, bałagan w urzędach i polityczne działania rządu. Nie chce się kształcić, uczyć, pracować - liczy, że państwo i rząd podadzą jej nowoczesne państwo, dobrą pracę i znakomite warunki życia na tacy. Osoba leniwa, niewykształcona, bez obycia. Malkontent, któremu życie minie na zapatrywaniu się i ocenianiu wszystkich dookoła. Pobiera zasiłek dla bezrobotnych.

    4. "Katolik" - niemający nic wspólnego z wiarą chrześcijańską osobnik, który szuka tylko pretekstu do agresywnych zachowań. Polski odpowiednik Taliba, fundamentalista i radykał religijny. Ekstremista. Co niedzielę zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie podczas mszy św., żeby zachować odpowiedni wizerunek i pozory. Człowiek, który nienawidzi innych, który potrzebuje jedności z większą grupą, który nie toleruje innych, który jest gotowy opluć, obrazić, zniszczyć, zabić. Wszystko w imię Radia Maryja, T. Rydzyka i J. Kaczyńskiego. Często podstępnie wykorzystuje sentymentalne wspomnienia o Janie Pawle II, Pismo Święte oraz naukę Jezusa, jako narzędzia do chytrej, cynicznej gry politycznej. Całkowite zaprzeczenie katolicyzmu. Jest zdolny do profanacji Krzyża i wartości religijnych. Zawistny, mściwy, wulgarny, agresywny. Doskonałe predyspozycje na członka sekty.

    5. "Patriota" - pseudo-znawca historii Polski, który błędnie interpretuje pojęcie patriotyzmu. Wydaje mu się, że patriotyzm to ciągła walka i dążenie do wojny, a nie współpraca i jedność narodu. Lubi dzielić ludzi, wskazywać tych, którzy według niego: Ruskami, Niemcami, Żydami, zdrajcami, agentami, złodziejami. Człowiek mały, zakompleksiony, niedouczony.

    6. "Człowiek chory psychicznie" - osoba, która nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi, regularnie przyjmująca silne środki farmakologicznie, które omamiają i otępiają. Człowiek taki nie jest zdolny do samodzielnego myślenia. Bardzo podatny na manipulację i sugestie. Nie należy ich winić za to, że głosują na PiS.
  • ~mirek z 10.44
    (2014-12-30 10:44)
    mirek z 8.42 skąd ty się wziąłeś lemingu? moim zdaniem niezwłocznie powinieneś poddać się takiemu testowi i nie wypisywać takich bzdur!!!
  • ~Karmen
    (2014-12-30 10:45)
    Coś mało solidarny ten profesor. Powinien promować tą profesorkę konsumpcyjną ,a nie jakiegoś tam kolejnego młokosa.
  • ~pis- WON!
    (2014-12-30 11:00)
    ZMIANA WŁADZY I OWSZEM - ALE NA BOGA NIE NA SEKTĘ PIS!!!
  • ~pis=katastrofa
    (2014-12-30 11:06)
    A KTO MA BYĆ ZA PO? PISSLAM? Kaczy frustrat, mĄcirewicz, sFotyga i reszta bandy której yaro-zbawiciel jeszcze nie wyrzucił bo skutecznie ukrywa swoją miernotę albo przekręty?