Polityczne transfery do PO. Brudziński: Najpierw krytykowali, teraz leją wazelinę

| Aktualizacja:

Joachim Brudziński nie oszczędza swych byłych partyjnych kolegów, którzy przeszli do Platformy. Jego zdaniem, nic bardziej żałosnego nie ma od polityków, którzy najpierw ostro krytykowali PO, a teraz się "przymilają".

wróć do artykułu
  • ~niestety
    (2015-02-05 17:49)
    Chodzą jak prostytutki po Częstochowie,dla nich tylko kasa się liczy.
  • ~agata
    (2015-02-05 17:27)
    a wy co robicie udajecie warjatów
  • ~łach
    (2015-02-05 16:35)
    Ojej kolejna łachudry kamiński, tomaszewski POrównać ich można tylko z g.i.e.r.t.y.ch.e.m gurułachudrą
  • ~buhaha
    (2015-02-05 15:38)
    "Jeden z najważniejszych polityków opozycji..."
    Ze niby Brudziński ? ha ha...
  • ~STANSIO
    (2015-02-05 15:37)
    HA HA HA P LATFORMA O DPADOW po PIS TAK POWINNA NAZYWAC SIE TA PARTIA ...A M E N D Y JUZ PLUJA NA PANA BRUDZINSKIEGO I PIS ...
  • ~Łowca pisowskich jeleni
    (2015-02-05 15:28)
    ~RE:Kasia2015-02-05 15:21

    Bądź bardziej oryginalny damski bokserze...
  • ~RE:Kasia
    (2015-02-05 15:21)
    Jednokomórkowy pantofelek przy tobie to geniusz
  • ~TEO z Frankfurtu nad Menem
    (2015-02-05 15:19)
    Ja uwazam, ze politycy PiS, zmieniajacy prace do wiele obiecujacej na przyszlosc fimy PO, to ludzie o zdrowych zmyslach i juz teraz wiedzacy, ze firma ' PiS LTD ' juz stoi przed katastrofalna plajta, grozaca im bezrobociem i ich rodzinom bieda i nedza. Najmlodszymi oni juz nie sa i dobrze wiedza, ze tylko firma PO ich jeszcze zatrudni, i zagwarantuje im na lata jakies dochody, wystarczajace na utrzymanie rodziny i standadu zycia, ktory dotychczas mieli.
    Ja tez zmienilem firme kilka miesiecy temu zanim upadla i tego nie zaluje !
  • ~Kola
    (2015-02-05 15:12)
    Panie Brudzinski ,jacy to sa politycy ,oni nawet nie dorosli do tego aby byc politykami ,to szuje .PIS przygarnol to towarzystwo w nielasce ,a ze Panu Kaczynskiemu ,takie osoby nie podskocza to i dobrze ze rozlamowy sie wykruszaja z tej porzadnej parti.
  • ~CC
    (2015-02-05 15:11)
    Korytoluby typu Kluzik nie maja zle, nawet sa nagradzane stanowiskami i co wstrzasa - przez skrajnych idiotow wybierane.
  • ~vhs
    (2015-02-05 14:42)
    Słuchałem wyPOcin Tomaszewskiego jak tłumaczył dlaczego idzie do PO zdradzając PiS , to było OBRZYDLIWE straciłem dla niego cały szacunek ,rzeczywiście na chlebek z masełkiem i szyneczką masz ale kawiorek też ci smakuje dlatego nie oszukuj ani siebie ani nas ,dlatego kij ci w d...ę pajacu , bo c...j w d...ę to byłaby dla ciebie tylko przyjemność
  • ~glodna krystyna PIS
    (2015-02-05 14:29)
    wojsko polskie nie ma dobrej broni
    ale udalo sie jednoski zaopatrzyc w rozance
  • ~Riczard
    (2015-02-05 14:23)
    Akt przymilnego lania wazeliny właścicielowi Pisu jest nieodłączną częścią rytuału w tej chorej organizacji. Brudziński nie może przeżyć, że ten strumień jakby maleje.
  • ~wigraszek
    (2015-02-05 14:12)
    Joachimku-uważaj,bo zostaniesz z kotem,Prezesem ibeką wazeliny sam!
  • ~co za chłystki
    (2015-02-05 14:10)
    Symptomatyczne i jak tupowe dla POlitruków internetowych.Brudziński jak zawsze spokojnie,rzeczowo,celnie i na temat.Nie ma mowy o jakimś porównaniu do oszołomstwa zaplutego typu niesiołek.Ale pajace już na stanowisku i wkoło te debilne slogany typu jojo
  • ~Kasia
    (2015-02-05 14:04)
    Brudzio- jojo,
    od dawna masz pan tych objawów?

    Jojo, a jak tam twoje pociagi? Szykujesz sie juz na goscinne wystepy w Pendolino?
    Brudzinski - czlowiek nie z krwi i kosci, ale z goowna i wazeliny.

    Pawlowicz-Hofman...Zalewska-Kaczynski...Brudzinski-Blaszczak, to pary PiS-oslów,
    które za cholere nie da sie rozlaczyc..!

    Szczecin przeprasza za Brudzinskiego...kasia
  • ~aw
    (2015-02-05 13:27)
    misiu lizał ,lizał i się POlizał
  • ~trzeźwomyślący
    (2015-02-05 13:16)
    1Każdego ciągnie do swoich. PO to partia popaprańców, przekrętów, malwersantów i szemranych interesów, ci zaś co przeszli do ich mafijnego zgrupowania nie widzieli szans na dorwanie sie do żłoba w innej nacji. Każdego ciągnie do swoich!!!
  • ~hi hi hi
    (2015-02-05 13:14)
    ty tlumoku jojo LEPIEJ ODZYSKAC ROZUM NIZ GO WCALE DO KONCA SWOICH PARSZYYCH DNI NI(E POSIADAC!
  • ~Abstantia
    (2015-02-05 13:11)
    Nic nie przebije cwaniactwa, wazeliniarstwa, hipokryzji i braku godności działaczy PiS-u. Nieważne czy wyszli z PiS-u czy dalej w nim tkwią. Takie nazwiska jak Brudziński, Kurski, Czarnecki, Kempa, Błaszczak, Macierewicz, Kaczyński, Hofman, Pięta.. to kamień węgielny anormolności i braku przyzwoitości.