"Wprost": Wódka, wino i whisky. Tak Kamiński świętował swój awans

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" relacjonuje to, co działo się w położonym niedaleko Sejmu Klubie Demeter. To właśnie ten lokal Michał Kamiński miał wybrać, jako miejsce świętowania swojego awansu. Polityk został szefem Centrum Informacyjnego Rządu. 

wróć do artykułu
  • ~goń wypchańca
    (2015-02-08 13:09)
    To jest "misiu" na skalę platformianych możliwości...
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    (2015-02-08 13:09)
    Zazdrościcie Kaminkiemu że pije whisky ? Tez sie napijcie !
  • ~Kac
    (2015-02-08 13:10)
    Za klasykiem, "nie można szamba nazywać perfumerią". Tośmy się doczekali elit.
  • ~kokos
    (2015-02-08 13:13)
    tak się bawi mafia z PEŁO.
  • ~ajax
    (2015-02-08 13:14)
    Faktycznie wyjątkowo obrzydliwe towarzystwo tzw. ludzie chorągiewki.Jak było wygodnie to pluli na Platformę, niektórzy całkiem niedawno, bo jeszcze w zeszłym roku.
  • ~kicha
    (2015-02-08 13:20)
    No i z Panią Premier przyszło "NOWE" - nawet nie warto komentowac
  • ~rom
    (2015-02-08 13:23)
    jaki rzad tacy POlitycy / a moralnosc komuchów , jak ktospije z opozycji to pijak a jak z nadludzi to GENIUSZ
  • ~koko
    (2015-02-08 13:23)
    Jaka partia taki sukces.
  • ~dziadek
    (2015-02-08 13:33)
    Najwięcej zazdroszczą Kamińskiemu PISowcy.Widać to po wpisach. HA ha ha.Jak zmądrzejecie to też przejdziecie do trochę mądrzejszych od waszej sekty.
  • ~slowianka
    (2015-02-08 13:40)
    P Kaminski wszystko koszerne bylo .
  • ~pije Kuba . . .
    (2015-02-08 13:41)
    Był kiedyś taki łyżwiarz taneczny o imieniu Grzegorz. On też , gdy udawało mu się
    po dwakroć a czasami po trzykroć obrócić nad lodem i bezpiecznie wylądować,
    to cieszył się niezmiernie . Jest tu jakaś taka analogia chyba . Tak mi się to skojarzyło jakoś. A Pani Premier powinna chyba zdyscyplinować zawodnika i nakazać wręcz świętować sukcesy całej "drużyny " a Michałek przecież , w "tej"
    drużynie jeszcze się nie sprawdził . Mam nadzieję , że pan Michał radował się i fundowal zaproszonym gościom - z własnej, prywatnej kieszeni .
  • ~ale syf
    (2015-02-08 13:45)
    Tylko jego przyjaciel Pinochet nawet nie zadzwonił z gratulacjami.
  • ~NIC INNEGO
    (2015-02-08 14:02)
    BO NA NIC INNEGO GO NIE STAĆ
  • ~dziadek
    (2015-02-08 14:05)
    tak się bawi partia małoobywatelska - piszę z małej literki , bo nie zasługuje na miano partii politycznej. Tak się bawi chałastra - wyjątkowo obrzydlwe i pasożytnicze stworzenia.
  • ~Stiff
    (2015-02-08 14:06)
    Tak mieszać no to kac musiał być straszny
  • ~ja
    (2015-02-08 14:07)
    To weźcie do towarzystwa Kurskiego i Czarneckiego. Ps. Koniec głosowania na PO.
  • ~matylda
    (2015-02-08 14:07)
    Czy teraz dziwicie się dlaczego Polska była 150 lat pod zaborami? Mając takie elity nigdy nie wiadomo komu sprzedadzą kraj. Szkoda tylko tych solidarnościowców którzy w dobrej wierze poświęcili zdrowie a niektórzy życie dla takich miernot jak to towarzystwo. Oj potrzeba nam bata żeby pogonić to tałatajstwo. Stalin z Hitlerem przetrącili Polsce kręgosłup jakim była przedwojenna inteligencja i zastąpili ją pseudo-elitami na użytek obcych.
  • ~oldi
    (2015-02-08 14:09)
    PO najwiekszym lumpeksem w kraju. Przyjmie kazda szmate
  • ~Adaś H.
    (2015-02-08 14:11)
    Dobra rada: Misiu, szanuj wątrobę przede wszystkim !
  • ~janek
    (2015-02-08 14:19)
    Pasuje do nich. Jaki on takie PO .. jakie PO taki Kamiński. Myślałem kiedyś że PO to partia z klasą... a to okazuje się że to zbiór tałatajstwa.