Komorowski: Straszenie Polaków wojną to brak odpowiedzialności

Polska jest bezpieczna - mówi prezydent po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Było ono poświęcone sytuacji na Ukrainie i przygotowaniom do przyszłorocznego szczytu NATO w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~heliot
    (2015-02-18 13:51)
    Jeszcze niedawno bo ok 5 lat wstecz nasi rządzący z panem Komorowskim ,tłumaczyli nam że Rosja to nasz bardzo dobry sąsiad,budowano pomnik ku czci czerwonoarmistów w bitwie o Warszawę z 1920 roku, i co ??? więc po co słodzić Polakom, lepiej być przygotowanym na ciężkie czasy,,,oby one nigdy nie nadeszły.
  • ~ha
    (2015-02-18 13:55)
    A to dlaczego nie można Ukraine dostarczyc broni Panie korduplu ?
  • ~nie głosuję na Bronka dla wlasnego dobra
    (2015-02-18 13:56)
    Panie prezydencie Komorowski. Na straszenie jest już za póżno.To się już dokonało.Teraz trzeba działać sprawnie i szybko z trzeżwym spojrzeniem na sytuację ale jak widać po pana wypowiedzi tego u pana nie ma i chyba nigdy nie było.Minął czas przecinania wstęg i przypinania orderów.Panu już dziękujemy. Polakom potrzebny jest żwawy w sposobie bycia i myślenia przywódca kraju.
  • ~Polacy czas na zmiany dla dobra wlasnego
    (2015-02-18 14:02)
    A co oni mogą na tej radzie bezpieczeństwa narodowego naradzić ? Wypija kawe,coś zjedzą ,a potem pan prezydą ogłosi co ogłosi i najważniejsze że PiSu tam nie bylo.Chyba tylko po to zwoluje te radę. Szkoda czasu na te miernoty
  • ~wiesia
    (2015-02-18 14:06)
    znów nieprzytomnie. Pierwszą wzmiankę o wojnie usłyszałam w tvp z ust ministra Rostowskiego. Co poniektórzy to chociaż mają broń myśliwską
  • ~ha
    (2015-02-18 14:06)
    Aco kalesony śmierdzą a kolega Komoruwski był taki ZAKOCHANY w Rosyji PuntinA KACZYNSKI JEST SUPER ŻE DO TEGO BAGNA NIE NALEŻY
  • ~sed
    (2015-02-18 14:08)
    Mam coraz silniejsze wrażenie, ze jest odwrotnie. Już dziś mówi się o granicy frontu na Ukrainie, od której może powinno się ogłosić mobilizację.
  • ~przyszlosc ukrainy
    (2015-02-18 14:16)
    Kiedys Poroszenko bedzie musial walczyc na dwa fronty: Przeciwko inwazji rosyjskiej ze wschodu i przeciwko inwazji polskiej z zachodu.
  • ~obywatel RP
    (2015-02-18 14:17)
    Prezydencie przestan juz lgac .. nie licz na wzrost slupkow.. sam dobrze wiesz , ze zagrozenie jest duze..
  • ~ZbyszekD
    (2015-02-18 14:26)
    ,,Prezydent oświadczył, że Polska wspiera Ukrainę na arenie międzynarodowej'' - czasem fajnie jest przeczytać zabawny tekścik. Bo jakoś ostatnio nikt nie zwrócił uwagi, ani na prezydenta Polski, ani prezydenta Europy przy negocjacjach w sprawie Ukrainy - nie ma nas jakbyśmy byli jakimś księstwem Monako.
  • ~internautów 50+
    (2015-02-18 14:31)
    Mówienie Polakom ze jesteśmy bezpieczni to też brak odpowiedzialności, bo jesteśmy tak samo bezpieczni jak Ukraina.Ona też miała i to3ech gwarantow. bezpieczeństwa swoich granic a co jest widać!
  • ~Bogusław Radziwiłł
    (2015-02-18 14:35)
    ten pan co dzień pieprzy coś zgoła innego. I jak takiemu wierzyć , jak takiemu zaufać. Jak takiego popierać . No... jak ? Ten człowiek jest nieprzytomny .
    Bronisław Nieobecny.
  • ~jan byl jasiem
    (2015-02-18 14:35)
    co takigos wie , ktoy na drwiach od stodoly chce latac,
    ponadto ma amnezje , nie pamita czy czytal raport wsi
  • ~prozydencie WSI przeinaczasz slowa DUDY
    (2015-02-18 14:40)
    ...jestes zerem -wstawionym przez agentow POstPRLu z WSI i UB
  • ~bujaj mnie bujaj kochanie , na żyrandolu
    (2015-02-18 14:41)
    Już się zaczynam bać , bo wszystko co mówią kamraci z PO to kłamstwo .
  • ~kalin
    (2015-02-18 14:42)
    Przy takich rzadach niedlugo bedzie po nas.
  • ~nie róbcie sobie jaj
    (2015-02-18 14:45)
    A gdzie jest ta ładna fota z tą głaciutką buzią , ta fota jest zrobiona złośliwie .
  • ~markosek
    (2015-02-18 15:08)
    Komorowski nie rozumie w jakiej sytuacji znalazła się Polska. To tylko świadczy o totalnej ignorancji tego pana. Komorowski musi odejść,
  • ~tele-wic
    (2015-02-18 15:29)
    A straszenie kaszalotem jest cacy?
  • ~tt
    (2015-02-18 15:29)
    "Straszenie Polaków wojną to brak odpowiedzialności"

    I słusznie, lecz lekceważenie potencjalnego zagrożenia i to przez prezydenta kraju to już zbrodnia przeciw państwu.

Może zainteresować Cię też: