Polscy politycy o rosyjskiej propagandzie. "Ma w Polsce długą tradycję"

| Aktualizacja:

Polscy politycy zauważają rosnącą w siłę rosyjską propagandę. Dziś zadebiutował rosyjski portal informacyjny Sputnik, a także internetowe Radio Sputnik. Media te należą do potężnego rosyjskiego koncernu.

wróć do artykułu
  • ~JWS
    (2015-02-20 16:17)
    Siemioniak myli się, mówiąc, iż ,,,w Polsce nikt nie ulegnie tej propagandzie""TO JEST ROZUMOWANIE MAŁEGO TOMASZKA.
  • ~Robnad
    (2015-02-20 21:31)
    wystarczy poczytać fora dziennika, a żaden "sputnik", ani żadna "Biełka czy Striełka" jeszcze nie nadawała. Olgino spełnia z nawiązką zadanie.
    resortowych na kopy i mendle.
    przy okazji.
    agenturę wywiało na Madagaskar?
    P.S.
    dlaczego w dalszym ciągu jest otwarte bezwizowe przejście z Kaliningradem?
    o czym tu w ogóle bredzą.
    chyba jednak jesteśmy relatywnie bezpieczni, he, he, he.
  • ~Piast
    (2015-02-20 21:47)
    Re Robnad i JWS.Tak szczególnie od ostatnich 25 lat widac ta propagandę,dzieki której Rosjanie wykupili cały polski przemysł i go zamkneli budując u nas montownie i hurtownie produktów wytwarzanych w swoich firmach . To Rosjanie wykupili nasza bankowosć .Zniszczyli dzieki tej propagandzie flote handlową rybacka . O PGR nie wspominajac. jak sie czyta takie brednie to zastanawia mnie tylko jedno,czy oby amerykanie nie maja racji mowiąc i pisząc o Polakach jako idiotach.Coś w tym musi byc. mam w doopie Rosję USA Niemcy interesuje mnioe mój kraj zwany Polską. Polska która już niczego nie posiada.Niczego nawet armii .I jakoś nie widze w tym rąk rosyjskich tylko właśnie naszych sojuszników.Czy nioe widzicie że PO wie iż Polacy to mało inteligentni ludzie więc używa prymitywnych socjotechnicznych chwytów.Prawda jest niestety inna. Rosja nie jest żadnym zagrożeniem dla Polski.Dla Ukrainy i państw bałtyckich tak ale nas to goowno obchodzi.nie jest dlatego że oni wiedzą że jesteśmy poza zasiegiem Rosji.Żejesteśmy condominium Niemiec i USA w związku z powyższym atak na nas spowodowałby juz prawdziwe działania NATO gdyż w innym razie Nato mogłoby sie jedynie rozwiązać.Ida wybory tumany wiec PO stosuje prymitywne metody gdyz wie że Polacy po 25 latach prania mozgu i słabego poziomu kształcenia ulegną tym metodom. Szkoda mi was.No i jeszcze jedno jedźcie więcej jabłek,albo poproście usa aby kupowało od was gdyż przeczytałem dzisiaj że sadownicy niestety po sankcjach Rosji nie moga sprzedać swoich produktów.Polak był i bedzie głupi dopomki bedą rządzic nami konspiratorzy ,partyzanci lub związkowcy z solidarności vide agenci USA
  • ~Madry
    (2015-02-20 22:48)
    A radio Hobby i pan Fogler nadal jedna piątą budżetu ma z Moskwy? Co na to CBA?
  • ~rengen
    (2015-02-21 08:37)
    "...Wiceszef PiS Adam Lipiński uważa, że od lat w Polsce istnieje rosyjska agentura..."
    Panie Lipiński. Rosyjska agentura działa w Polsce nie od lat, a od wieków. Gdyby nie kupili za złote rubelki wielu polskich magnatów, posłów, a przede wszystkim króla "Stasia" Poniatowskiego, to nie byłoby rozbiorów.
  • ~JAJAJAKI
    (2015-02-21 08:57)
    POCAŁUJCIE PUTINA W DUPĘ NAJEMNE DZIENNIKARSKIE ŁAJZY - TAKIEJ PROPAGANDY NAWET DR GOEBBELS BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ. NAJEMNE ŚCIERWA - CZY NIE DOŚĆ TEGO UJADANIA - WYJEDZCIE Z WARSZAWKI I POSŁUCHAJCIE - ALBO LEPIEJ NIE - LUDZIE WAS ZLINCZUJ,Ą HIENY !!!
  • ~jaś
    (2015-02-21 18:49)
    Ten JAJAJAKI to chyba oszalał. Wypowiedz godna ruskiej propagandy.
  • ~pisior
    (2015-02-21 19:58)
    Mamy tylu "patriotów" w kraju, a pozwalają aby jakieś polskie rozgłośnie transmitowały moskiewskie kłamstwa.
    Czyżby ci "patrioci" trzymali z ruskimi?
  • ~Trufla
    (2015-02-22 17:29)
    Re Jaś albo jesteś głupi albo prymitywna propaganda PO która ma zastraszyć Polaków jest w sam raz na takich kretynów jak ty.W latach 50 tych tez jak ktos uważał że USA ma rację zarzucano mu agenturalność .Teraz widze czasy stalina wracają. prawda głupi jasiu jest taka że wegdług niezależnych badań opini publicznej Polacy najbardziej nienawidza ukraińców. Prawda jest taka że polaków guzik interesuje ukraina i jej oligarchiczne rządy złodzieji. Polacy myslą o sobie gdyz państwo nasze jak widac i słychac o nich nie myśli.Mysli tylko jak zrobic temat zastepczy do tego syfu który w Polsce jest na kazdym kroku. Niech Komorowski jedzie w Polskę i zrobi taki marsz pamieci ludzi zniszczonych przez kapitaolizm(dziki) jaki jest w Polsce. Posłuchaj durnowaty jasiu Polski interes t interes Polski a nie ukrainy.Jeśli możemy cos na tym zarobić to tak jeśli stracic a na to wygląda to olejmy ten sztuczny twór stworzony przez Lenina zwany ukrainą.

Może zainteresować Cię też: