Prezydencki współpracownik obraża Kopacz: Jak się raz zdejmuje majtki...

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski ma ponoć za złe Ewie Kopacz, że ugięła się przed strajkującymi górnikami. Tabloid cytuje dosadne opinie na temat pani premier wypowiedziane przez jednego z pracowników Kancelarii Prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~Jaś
    (2015-03-02 13:07)
    Nie ma się czemu dziwić. Całe to towarzystwo jest szemrane: pseudo magister (Kwaśniewski), pseudo hrabia i doktor (Komorowski), a prym wiedzie pseudo profesor (Bartoszewski)
  • ~tiki tak
    (2015-03-02 13:07)
    Moi drodzy ten doradca czy jak go tam zwią to idiota ale nie dlatego że powiedział cos o majtkach kopacz.idiota gdyz nie ma pojecia o czym mówi. Ludzie już maja dosyć tych kłamstw oni strajkuja gdyż widzą iż państwo tyak jak mówił sienkiewicz nie istnieje.Ludzie maj dosyc rozkradania majatku narodowego mają dosyc afer i ciagłego ich olewania. Facet juz sie odrealnił. Gdyby w takich Niemczech Holandii czy nawet Irlandi 50 procent obywateli zarabiała 300 euro to strajkiby sie nie kończyły na opluwaniu ale na regularnej bitwie. Pomyślcie że Niemiec który ma nap minimalną pensję 1650 euro wydaje 250 euro na byty 400 euro na mieisąc na paliwo o żywności i opłaceniu nie wspomnę. Ten ******** który mowił że koparka mogła wytrzymac ciśnienie to łajdak do potegi. mówienie tego że przez to komorowskiemu spada poprcie jest kretyństwem.Poparcie mu spada bo ten paja..c nic nie robi aby pomagać Polakom.On pomaga bankom zagranicznym nas drenować .Nie pomaga rolnikom (1/2 tego co maja holenderscy rolnicy a niby dlaczego) .Ten głab nie widzi że Polacy za chlebem jeżdzą za granicę ze próbuja ułożyć sobie godne życie nie w Polsce ale tam gdzie ich sie poniża artykułami o socjalu który ponoc biorą tylko Polacy.
  • ~józek
    (2015-03-02 13:04)
    O rany!!! Doczekaliśmy elyt
  • ~saf
    (2015-03-02 17:27)
    Misiek z PIS-u te majty zciaga i robi co chce .
  • ~007
    (2015-03-02 18:35)
    Wyszła na wymaz, a Komorowski zaciąga się wydechem.
  • ~tomasz
    (2015-03-02 18:25)
    Kamiński doradca Kopacz chyab się spuszcza przy portrecie Kopaczki bo taka obleśna świnia to tylko potrafi.
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2015-03-02 18:13)
    A czemu pierwsza Dama majtek nie używa ?
    Bo zanim by je sciągła cała kupa by je spaskudziła !
  • ~piotrek
    (2015-03-02 18:10)
    Bredzislaw to postac komiczna . smieszna wrecz groteskowa. O polityce zadnego pojecia dlatego trzeba dolozyc wszelkich staran , aby ten komik zniknal z polskiej sceny politycznej. Polsce wyjdzie to tylko na dobre , ze tez takie zero zostalo prezydentem .
  • ~olek
    (2015-03-02 18:00)
    Kaszalot Komoruskiego to dopiero musi nosić gigamajtasy ;)
  • ~anty leming
    (2015-03-02 17:50)
    Głosujcie na niego ,to anty ludzki typ zasadzi wam kopa i każe pracować do 80 lat
  • ~polak
    (2015-03-02 17:36)
    ale ma racje.. wyczuły ha my że jest mientka i jadą... teraz kapiory. a niech se pośpia do wiosny w namiocie
  • ~POWON
    (2015-03-02 17:33)
    Prezydenckie szambo...Nic dziwnego. Prezydent prostak to i "współpracownikowi" z gumioków słoma wystaje
  • ~Ważny WSIok z PO
    (2015-03-02 17:30)
    Nie tego POwskiego capa leczą lekarze silnymi lekami a nie felczerzy wojskowi ze WSI , którzy mu ciagle aplikują lewatywę
  • ~fgn
    (2015-03-03 09:23)
    Usłużni pracownicy dworu do bulu przewyższają szefa w głoszeniu bzdetów aby bronić swych stołków !!!
  • ~wiśnia
    (2015-03-02 20:35)
    Co dzień to nowa kompromitacja WSIoguna i jego dworu
  • ~Logik
    (2015-03-02 17:26)
    Spin doktor Kamiński w akcji
    Przed wyborami prezydenckimi WSZYSTKO CO ZŁE TO ONA NIE JA!!
    Przed wyborami parlamentarnymi WSZYSTKO CO ZŁE TO ON NIE MY (RZĄD)!!! .
    Najsprytniejsze zagranie to zarzut PLAGIATU.
    Przecież może to zarzucić każdy kandydat każdemu.
  • ~Robnad
    (2015-03-02 18:49)
    Moj prezes tez zdejmuje majtki gdy jest mlody z ochrony.
    Moj prezes Jaroslaw lubi tak jak gornicy wsad z parowki !
    Nie mozemy go krytykowac , my mamy tylko stulic pyski
    on zawsze wie lepiej !
  • ~lekarz
    (2015-03-02 16:58)
    Bronisław Komorowski musi wycofać sie z ponownego kandydowania na urząd prezydenta .

    Powód jest prosty : Komorowski cierpi na jakąś chorobę.

    Kto uważnie obserwuje obecnego prezydenta zapewne zauważył ,bez sensowne i pelne bledu wypowiedzi.z całą pewnością bełkot) .Facet ma jakiś problem nie tylko mowy, ortografii ale tez zachowania WIZYTA szwedzkiej pary kroleskiej ZABRAL SYLWI KIELISZEK wizyta merkel i sarkozego PIERWSZY SIADA W FOTELU NIE PROSZAC NAJPIERW GOSCI, WCHODZENIE NA KRZESLO W PARLAMENCIE JAPONSKIM, SMIANIE SIE PRZY TRUMNACH Z NIEBOSZCZKAMI POLEGLYCH POD SMOLENSKIEM
    Tak nie postepuje ZDROWY NORMALNY CZLOWIEK
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-02 17:02)
    ~wasyl2015-03-02 14:35 paskudne imię masz, czy to pseudonim. Tylko za bardzo nie afiszuj się z tym imieniem, bo u nas Wasyli zdecydowana większość nie lubi, a jak byś trafił jeszcze na kiboli to by było bardzo źle. O moje zdrowie się nie martw, raczej o zdrowie waszego pupila.
  • ~szogun z ruskiej budy
    (2015-03-02 16:43)
    wołodia zabijając opozycjonistę POkazał naszej hołocie z POmyj,PSL,SL,TR miejcie się męty na baczności!!!Już widać,że bredzislaw k. vel szczynukunowicz, osip boi sie ,myślał,że będąc wnukiem bolszewickiego mordercy jest bezkarny.Stróżowi z POd zyrandola chyba nawet już lewatywa nie POmoż

Może zainteresować Cię też: