Bierecki pisze do Kopacz i pyta skąd "Wprost" miał pismo KNF

| Aktualizacja:

Twórca SKOK, senator PiS Grzegorz Bierecki, pisze do premier Ewy Kopacz. Jego zdaniem Komisja Nadzoru Finansowego nie miała prawa prześwietlać działalności Fundacji na Rzecz Polskich Związków Kredytowych i Spółdzielczego Instytutu Naukowego. Bierecki w piśmie pyta m.in., kto wydał polecenie sporządzenia takich analiz i czy zostały one udostępnione "Wprost" przez KNF. 

wróć do artykułu
  • ~To juz nie jest demokratyczne panstwo
    (2015-03-31 17:39)
    Cale to obecnie rzadzace towarzycho coraz bardziej zalatuje smrodem jakiejs mafijno agenturalnej kliki, ktora pod szyldem PO zaczyna najzwyczajeniej zawlaszczac sobie pieniadze zwyklych ludzi. To samo bylo z OFE zanim Tusk nie prysnal do Brukseli.
  • ~mmm
    (2015-03-25 11:41)
    Złodziej wielki się pyta, żąda wyjaśnień od Premier, jakim prawem go tykają???
    To się nazywa szczyt bezczelności. Nakraść i jeszcze do więzienia posadzić tych co mają odwagę o złodzieju powiedzieć!
  • ~Hania
    (2015-03-12 16:19)
    Kopaczowa lody kręci i wykorzystuje POlitycznie.
  • ~Karmen
    (2015-03-12 12:51)
    Ten Biorący zadaje pytania. Ale ten biorący będzie musiał odpowiedzieć na pytania zadane Biorącemu. Z czego on brał ,czyje on brał ,czy on miał prawo brać , czy ta kasa jest w Polsce ,czy w Luksemburgu. A jeśli w Luksemburgu to dlaczego. Tych parę pytań i odpowiedzi na nie tylko potwierdzi ,że Biorący jest ikoną polskiego patriotyzmu. A nawet polskim SENATOREM.
  • ~wer
    (2015-03-12 11:34)
    SWINIE z PO nie chcą oddać KORYTA
  • ~heliot
    (2015-03-12 11:24)
    Jeżeli to taka wielka afera ,to ciekawe czemu te komisje nadzoru czekały tak długo ? i czemu dopiero teraz przed wyborami zostało to ujawnione??? zaś PO i PSL które tak się troszczą o klientów i wołają o komisje śledcze to czysta hipokryzja, bo dla nich komisje należałoby powoływać co miesiąc bo tyle afer wyłazi jak dżdżownic po burzy!!! a co tam słychać w AMBER i u Józefa Bąka??? a co z taśmami,a co z hazardową? itd,itd...
  • ~wyborca
    (2015-03-12 11:16)
    Przeciez to jasne. Zblizaja sie wybory wiec partia aferzystow PO wymysla afere na konkurencje. Do tego czupiradlo Kopacz przez 4 mies nie pokazywala sie publicznie, a teraz pajacuje co dzien w tv. Problem w tym ze Kopacz zawsze klamala, klamie I klamac bedzie. Jak ktos kto jest publicznym klamaca moze rzadzic czymkolwiek. Nikt jej przeciez nie wybral.
  • ~qwerty
    (2015-03-12 10:46)
    A od kiedy to pisiorów interesuje skad Wprost ma materiały. Może od kelnerow dostali. Nic wam do tego.
  • ~wPiSdu
    (2015-03-12 10:41)
    złodziej przepytuje premiera
    to możliwe tylko u PiSdzielców
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-03-12 10:30)
    ~ech...2015-03-12 10:10

    nikt nikogo nie zmusza by brał kredyty, gdy frank by korzystny przez kilka lat , była cisza , teraz gdy poszedł w górę i trzeba więcej płacić zrobiło się gorąco i dym. Zasada Kalego , nieprawdaż ?

    SKOK to jeden przekręt i powinien podlegać pod KFN od samego początku tak samo jak Provident - hosztaplerzy co żerują pod parasolem parytjnym i jeszcze senator obszczymur, spadkobierca dziada z Wołomina. SKOKi prowadzą działalność bankową o przejęli za frajer spółdzielcze kasy , tak było czy nie?

    A jaki będzie finał ? Kasą się podzielą gdzie trzeba i taki będzie finał jak Amber Gold. Urzędy takie czy inne będą ścigać alimenciarzy, emerytów czy rencistów co podatków od PITu nie zapłacili itd.

    Ten chory system tylko mógł się zrodzić w obecności takiego pacanka ryżego co się teraz chowa po kątach w Brukseli, bo ni daj Boże złapią go gdzieś na korytarzu dziennikarze i zapytają po angielsku o sprawy reform i gospodarcze. Ale też pod egidą PISu, gdzie Kaczyńscy dali przykład jak się bierze za darmo nieruchomości skarbu państwa czy inne avoiry jak afera FOZ itd.
  • ~to ruń
    (2015-03-12 10:19)
    FACET TY SIĘ NIE PYTAJ SKĄD KOPACZ ? TYLKO ODDAJ CWANIACZKU PIENIĄDZE TAM GDZIE ONE BYC POWINNY!
  • ~ech....
    (2015-03-12 10:10)
    Ciekawe dlaczego właśnie teraz robi się dym ze SKOK-ami? Tworzy się wrażenie, że wszystkiemu złu winne są obrzydliwe "PRYWATNE" i związane z PiS-sem SKOK-i. Dziwny trafem właśnie teraz uchwalane są nowe przepisy dotyczące banków, które uniemożliwią wnoszenie przeciwko bankom pozwów zbiorowych. Co jest więc grane? Dlaczego premier Kopacz i to całe KNF bardziej dbają o interes banków niż interes obywateli. Ilu ludzi zostało naciągniętych przez banki a ilu przez SKOK-i. W żadnym europejskim kraju banki nie są tak rozpasane. Wystarczy popatrzeć na zyski. Niby jest kryzys a zyski banków są niebotyczne, a są to zyski, które są ujawnione. A ile było tego, co zostało wyprowadzone zagranicę?
    Reputacja banków nigdy jeszcze nie była tak kiepska. Co jednak banki wespół z KNF i rządem robią by ją podnieść? Niszczą konkurencję w postaci SKOK-ów, które przy jeszcze większym rozpasaniu banków mogłyby przejąć ich klientów.
    Oczywiście jeśli Bierecki popełnił przestępstwo powinien siedzieć. Może warto byłoby powołać komisję śledczą w sprawie SKOK-ów, ale takowa powinna również zbadać działalność banków, czy zamiecioną pod dywan sprawę Amber Gold.
  • ~młodzieżówka , która kocha Jarosława Kaczynskiego
    (2015-03-12 10:05)
    Młodzi z PIS zbieraja pieniądze na zbudowanie pomnika Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu . Geniusz musi być uwieczniony , dlatego proponujemy jeden ogromny pomnik , około 15 m wysokości albo w każdej parafii mniejszy .Pan Kaczyński na cokole walczy z komuną
  • ~007
    (2015-03-12 10:01)
    Proszę mnie nie podrabiać , jak kocham Pana Kaczyńskiego , a to ,że jestem gejem [ tego się nie wstydzę \ to bardziej go kocham .Powiem tak , jesli by się zgodził być ze mną mój ukochany Jarosław to polecę boso do niego
  • ~007
    (2015-03-12 09:59)
    Kłamczyński gdzie się pojawi tam narobi smrodu , Dziadu stary Jarosławie na emeryturę idź bo stary jestes jak grzyb
  • ~młody
    (2015-03-12 09:57)
    Będzie szał -SKOKI finansowały partię geniusza politycznego i sekte z Torunia , ale się narobiło .PIS-dzielce teraz trzęsą gaciami , bo nie bedzie lewej kasy .Rydzyk niemoty was ustrzeli , a moherom każe głosowac na PO . Panie rydzyk , zbliż się do PO tam będzie wiecej kasy dla ciebie i olej tego nieudacznika kłamczyńskiego
  • ~007
    (2015-03-12 09:55)
    PO dla celów POlitycznych usiłuje zniszczyć to co Polskie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-12 09:52)
    Robnad
    Jak zwykle za wszystkie przekręty świata jest winne PiS. PO to swieta krowa. Ogarnij sie człowieku. Mysl samodzielne.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-12 09:32)
    Falszywka PIS--- 2015-03-12 09:00 pseudo Wiesio

    Robnad
    Jak zwykle za wszystkie przekręty świata jest winne PO. PIS to swieta krowa. Ogarnij sie człowieku. Mysl samodzielne.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-12 09:00)
    Przede wszystkim SKOKI były prywatne tak jak AMBER GOLD. W AMBER okradziono kilka tysięcy ludzi. Pytanie czy przy SKOKACH tez bo jak narazie nic nie słychac