Bierecki pisze do Kopacz i pyta skąd "Wprost" miał pismo KNF

| Aktualizacja:

Twórca SKOK, senator PiS Grzegorz Bierecki, pisze do premier Ewy Kopacz. Jego zdaniem Komisja Nadzoru Finansowego nie miała prawa prześwietlać działalności Fundacji na Rzecz Polskich Związków Kredytowych i Spółdzielczego Instytutu Naukowego. Bierecki w piśmie pyta m.in., kto wydał polecenie sporządzenia takich analiz i czy zostały one udostępnione "Wprost" przez KNF. 

wróć do artykułu
  • ~pix
    (2015-03-11 18:03)
    dlaczego wszystkie pisiory mają takie wstrętne opasłe ryje?Tak się nażarli na naszej biedzie?
  • ~Aboj
    (2015-03-11 18:10)
    Wiadomo że to propagandowy Numer w wykonaniu Popaprańców aby ratować D osła Brunka analfabetę.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-11 18:19)
    Ta POdczerwień to co WYBORY PObiela takie BREDNIE co sie KUPY nie TRZYMAJĄ lepiej by sie zajeli ADAMOWICZEM co ma 7 OBSZERNYCH MIESZKAN i 2 POsiadłosci i nie płaci POdatków oraz SOWIMI OLIGERCHAMY
  • ~Tomek z W-wy
    (2015-03-11 18:22)
    Aco na to GARGAMEL Bronek
  • ~Kalder5
    (2015-03-11 18:22)
    Bezczelny q...s
  • ~lama
    (2015-03-11 18:25)
    Dobre, on jeszcze chce przesłuchiwać innych...
  • ~skurkowaniec
    (2015-03-11 18:33)
    PiS niczym nie różni sie od PO, SLD, PSL i innych z Wiejskiej
    taka sama banda złodziei
  • ~WAW
    (2015-03-11 18:42)
    Jak WYBORY to i SKOKI taką mamy skorumPOwanych POpapranców to sie czepiają bo sami są na chodzi eKORUPCYINYM jak rządziła CZERWONA ZARAZA za MILLIERA też tak grabili i teraz są POd kraską razem z MNIŚ OGÓREK
  • ~Papkin
    (2015-03-11 18:42)
    Glowny sponsor Kaczynskiego bedzie teraz robil za prokuratura ?.
  • ~wPiSdu
    (2015-03-11 18:46)
    złodziej przepytuje premiera
    to możliwe tylko u PiSdzielców
  • ~Obywatel RP
    (2015-03-11 18:51)
    pyta skąd "Wprost" miał pismo KNF

    ODPOWIEDŹ: Od mnie - bo zlod...ie..i się tępi.
  • ~nic to nie da
    (2015-03-11 18:53)
    Wazniak i jego tuby medialne atakują.
  • ~pytanie
    (2015-03-11 18:54)
    ~pix2015-03-11 18:03
    ile ci płaci wazniak/ciamajda?
  • ~Toja
    (2015-03-11 19:05)
    Jak można tak ciężko doświadczonego pana JK nazywać Ważniakiem/Ciamajdą?! Skandal
  • ~wasyl
    (2015-03-11 19:06)
    może dowiemy się ile kasy ze SKOKów popłynęło do sekty smoleńskiej i kaczego świra
  • ~ka
    (2015-03-11 19:07)
    Ja nie straszę, ja uprzedzam np. tych którzy senatora Biereckiego oskarżają o np. złodziejstwo. Senator to nie łagodny Kaczyński i potrafi tych którzy go pomawiają pociagnać do odpowiedzialności.
  • ~taka prawda
    (2015-03-11 19:15)
    bezczelny PiS-owiec. Może by si tak wytłumaczył, a nie zachowywał jak świta krowa. SKOK-i to największy przekręt III RP, większy nż Amber Gold. Wszystkie małwersacje odbywały się pod parasolem ochronnym PiS-u.
  • ~Robnad
    (2015-03-11 19:24)
    "„Chcę przypomnieć, że środki Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych nigdy nie były środkami publicznymi, ani środkami spółdzielców. Były to fundusze przekazane Fundacji przez konkretną organizację – Światową Radę Unii Kredytowych (WOCCU) – na konkretny cel. Fundusze te dysponowane były zgodnie z wolą Fundatora. Tak też były dystrybuowane po zakończeniu – zgodnie z wolą WOCCU – działalności Fundacji, co potwierdzają załączone do niniejszego oświadczenia pisma” – napisał senator."

    macie tutaj morony, i postarajcie się zrozumieć, choć nie sądzę by do betonu POkemońskiego o IQ skrzeku coś trafiło.

    rządzący geszefciarze uważają was za debili, a wam to naprawdę sprawia radochę? he, he, he.
  • ~Życzliwy
    (2015-03-11 19:27)
    ****** nie szczekać i do budy.
  • ~gazeciarz
    (2015-03-11 19:30)
    Szanowni Państwo,
    W nawiązaniu do publikacji tygodnika Wprost i Gazety Wyborczej oświadczam, że wszystkie zarzuty podnoszone w tych artykułach to kłamstwa. Kłamią na mój temat również politycy Platformy Obywatelskiej, z premier Ewą Kopacz na czele, prowadząc w ten sposób brudną kampanię wyborczą.
    Chcę przypomnieć, że środki Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych nigdy nie były środkami publicznymi, ani środkami spółdzielców. Były to fundusze przekazane Fundacji przez konkretną organizację - Światową Radę Unii Kredytowych (WOCCU) - na konkretny cel. Fundusze te dysponowane były zgodnie z wolą Fundatora. Tak też były dystrybuowane po zakończeniu — zgodnie z wolą WOCCU - działalności Fundacji, co potwierdzają załączone do niniejszego oświadczenia pisma.
    Publikacje na mój temat pojawiają się w czasie trwania intensywnej kampanii wyborczej. Nie mam wątpliwości, że rzeczywistym celem brutalnego ataku są Prawo i Sprawiedliwość oraz kandydat tej partii na prezydenta - Pan Andrzej Duda. Dlatego też do czasu wyjaśnienia sprawy wnioskowałem o zawieszenie w prawach KP PiS. Za pomocą kłamstwa próbuje się też odwrócić uwagę od prawdziwych afer związanych z obozem władzy a dotyczących m.in. gigantycznej korupcji.
    Oświadczam, że nie pozwolę na wykorzystywanie mojego nazwiska do walki z obozem patriotycznym, obozem, który zmierza do wyborczych zwycięstw w maju i październiku. Kłamców spotkają konsekwencje prawne - będę dochodził swoich praw w sądzie, kierując pozwy przeciwko osobom i instytucjom powielającym skandaliczne oszczerstwa.
    senator Grzegorz Bierecki