PO: Duda atakuje KNF z powodu SKOK-ów

Andrzej Duda atakuje Komisję Nadzoru Finansowego i polski system bankowy z powodu SKOK-ów, uważa Platforma Obywatelska.

wróć do artykułu
  • ~januszek
    (2015-03-17 17:58)
    Duda ma ADHD !!!
  • ~wasyl
    (2015-03-17 21:14)
    ~Robnad2015-03-17 21:08

    Ty jesteś takim debilem sam od siebie PiSdzielski pomiocie czy płacą ci za to ?
  • ~olo
    (2015-03-17 22:04)
    To przecież jasne, że KNF jest winna, iż ochraniane przez PiS SKOKi nakradły miliardy.
  • ~dlatego szczam na PiSs
    (2015-03-17 22:01)
    ~Do durnych jełopów.2015-03-17 21:58
    Duda ma rację. Tylko kretynom wmawiają, że Wołomin i Kopernik to nie to samo co Amber Gold!

    masz racje
    Wołomin i Kopernik to dokładnie to samo co Amber Gold
  • ~stach
    (2015-03-17 22:00)
    Prezydent to wizerunek Polski.
    Wybierajcie który lepszy !
    Nie podpowiadam.
  • ~janecki
    (2015-03-17 22:25)
    Prezydent to wizerunek Polski !
    Głosuje na tego który godnie będzie reprezentował Polskę.
  • ~Do durnych jełopów.
    (2015-03-17 21:58)
    Duda ma rację. Tylko kretynom wmawiają, że Wołomin i Kopernik to nie to samo co Amber Gold!
  • ~usmiechniety student
    (2015-03-17 21:57)
    sorry pomyliłem się
    100 % studentów Politechniki Wrocławskiej na p. Dudę.
  • ~słuchacz
    (2015-03-17 21:56)
    Pozdrowienia dla pana Dudy z Wojskowej Akademii Medycznej Łódz
  • ~wolnomularz
    (2015-03-17 21:50)
    Jakim trzeba być małym, zakłamanym hipokrytą i człowieczkiem, aby bronić mafijnych układów w PiS, a do tego niesamowicie bezczelnym, aby kandydować do najważniejszego urzędu w państwie!!! Kto wreszcie popiera i chce wybierać takiego krętacza, który ukrywa niewygodne fakty ze swojego życiorysu?
    Obrzydzenie mnie bierze, gdy czytam i słyszę o głupotach, które głosi publicznie i bezczelnie, a przy tym dopuszcza się wielu kłamstw!!!
  • ~usmiechniety student
    (2015-03-17 21:50)
    80 % studentów Politechniki Wrocławskiej na p. Dudę.
  • ~WAW
    (2015-03-17 21:19)
    DLACZEGO CZESC ELEKTORATU PIS POPIERA KOMOROWSKIEGO, JAK MAJA TAKIEGO WSPANIALEGO KANDYDATA - DUDE?
  • ~WAW
    (2015-03-17 21:16)
    MUAHAHAHHAHAHA!!! :)))

    TECHNICZNA PAPROTKE - DUDE, TO ALBO JUZ CHYBA POS.RALO KOMPLETNIE Z TEGO NIESZCZESCIA, ALBO ZLE ODCZYTAL SMS-A CO MA MOWIC :))
  • ~Robnad
    (2015-03-17 21:08)
    ~Karmen2015-03-17 20:36

    wiesz co to jest WOCCU, i jakie stanowisko zajmuje Bierecki?

    wiesz moronko, które to SKOKI zostały, jak to ładnie ujęłaś, sPIS-dzione?
    te, które były w gestii WSI, kumpli analfabety sPOd żyrandola.

    Tworki welcome to2015-03-17 20:07

    prymitywie. mam zabawę uświadamiać takim jak ty skąd się wzięliście, i wszystkie "przymioty" z tym związane, czyli mentalność i inteligencję pastucha, he, he, he.

    student Politechniki Wrocławskiej2015-03-17 19:17

    sądząc PO emocjonalnym przesłaniu, wieczorowo-zaoczny specjalnej troski, ha, ha, ha, ja.

    w każdym razie uświadom sobie, że najwyżej będziesz prymitywem z cenzusem

    J232015-03-17 20:14

    następny inteligent.
    ćwoku, pisz przynajmniej wspak, będzie śmiesznej.
    P.S..
    nie masz koszmarów przykrywając się GieW, i kładąc łeb na "niusłiku" robiącym za POduszkę?
    może miałeś bliskie sPOtkanie III stopnia z bronkobusem?
    POdobno kretynizm staje się nieuleczalny.
  • ~rodzina Koneckich
    (2015-03-17 22:28)
    PO głębszej analizie jednak na Dudę zagłosuję. Cała rodzina zmienia zdanie.
  • ~Karmen
    (2015-03-17 20:36)
    Nawet dobrą ,sprawdzoną ideę spółdzielczxych kas oszczędnościowych (np. USA ,Kanada) można sPIS-dzić. POLAK POTRAFI.
  • ~realista
    (2015-03-17 20:28)
    To raczej posłowie PO atakują Dudę z powodu jego krytyki banków które pobieraja największe prowizje w Europie i nabijaja sobie kabze naszymi pieniedzmi a PO im przyklaskuje razem z szanownym prezydentem pełnym bulu
  • ~dociekliwy