CBA sprawdza oświadczenie Michała Kamińskiego. Nie wpisał zegarka?

| Aktualizacja:

CBA sprawdza oświadczenia majątkowe Michała Kamińskiego. Według mediów, przedmiotem kontroli jest niewpisany w oświadczeniu majątkowym zegarek warty 37 tysięcy złotych.

wróć do artykułu
  • ~ppzbb
    (2015-07-23 20:36)
    Dlaczego męczycie kogoś nie znającego się na zegarku i nie umiejącego pisać?
  • ~11
    (2015-03-18 22:28)
    idiotyczne zegarkowe państwo;milionySKOK-ów wyprowadzone zagranicęma w doopie.
    Dlatego brzydzę się Polsko to ostatnie dziadostwo gorsze od Rumuni !!
  • ~Rysiek
    (2015-03-18 19:07)
    PLATFUSY PObrali w swoje szeregi przybłędów złodziei.
  • ~wigraszek
    (2015-03-18 16:34)
    Czy to jest Ruhla NRD-owska,czy też ruski Wostok?
  • ~tt
    (2015-03-18 16:03)
    Jak powiedział Tusk, w Platformie obowjązują standardy: złodziejstwo i oszustwo.
    Po liczbie zwolenników tej parti jasnym jest że to POdoba sie wiekszości jej wyborców. którzy niewiele odbiegają od standardów Platformy, co zresztą czasami widać tu w wypowiedziach.
  • ~antyMOnia
    (2015-03-18 15:28)
    Osobnik, który łączy obie strony wojny POlsko-polskiej ; żadna go nie lubi.
  • ~wot prawda
    (2015-03-18 15:16)
    Dajcie sPOkój Misiowi, Kopaczka go molestuje,
    a jemu na jej widok nie chce stanąć !
  • ~jut
    (2015-03-18 13:28)
    co oni mają z tymi zegarkami? to jakiś kompleks? i większy kabotyn tym droższy zegarek
  • ~cafar
    (2015-03-18 13:25)
    Łysy handlowął zegarkami z Nowakiem ? Poyechało was dziady szmaciane ?!!! Pani premier - na zbity pysk tego dziada - nie za za zegarek ale za głupotę i brukowy gust.
  • ~eva mistrzyni łopaty
    (2015-03-18 13:25)
    Ale to idiota ,no ale do PO się nadaje.
  • ~HEY
    (2015-03-18 13:18)
    ZAPATRZYL SIE NA NOWAKA ot taki mają klimat w PO
  • ~dnoPO
    (2015-03-18 13:17)
    łysek POżyczył zegarek od Nowaka ???
  • ~Diogenes z Kaszub
    (2015-03-18 13:12)
    TO SĄ STANDARDY RZĄDU PO-PSL-NORMA
  • ~góral ze wzgórz Golan
    (2015-03-18 13:08)
    Kto śmie przerywać złote czasy dla POtrzebowskich?
  • ~dziadek Franek
    (2015-03-18 13:08)
    A za kostkę masła sąd skazał głodną emerytkę !!! Oto POLSKA właśnie !!!
  • ~irek
    (2015-03-18 13:07)
    Phi zegarek ?! -wiceszef mazowieckiego NFZ Mirosław J. miał przyjąć prawie 2 miliony złotych łapówki w zamian za podpisanie ugody z jedną z podwarszawskich klinik - donosi Radio Zet.
  • ~Poczekam. Zobaczę.
    (2015-03-18 13:04)
    Ło matko! Brrrrrrrrrrrrrrr... Jak go uniewinnią, też nie wpiszę paru rzeczy. W końcu wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. No nie?
  • ~gloduvka
    (2015-03-18 12:53)
    najego widok nóz sam wyskauje z kieszeni to jest ukrainiec zagłodzony naukraine
  • ~@ katolik bez uprzedzeń
    (2015-03-18 12:52)
    Napisałeś to tak jak przystało na katolika.
    Ale muszę ci powiedzieć ,że oprócz wejścia na drogę prawdy,należy zrobić zadośćuczynienie tym którzy zostali przez niego skrzywdzeni słowem.
    Nie wiem czy on jest wstanie porzucić posadę i kasę dla przyzwoitości.

    Takie cechy posiadają tylko osoby o pozytywnym charakterze.
    On będzie musiał długo pracować nad swoją wiarygodnością.
    Wszystko zależy od niego.
    Módlmy się za takich jak on.
  • ~katolik bez uprzedzeń
    (2015-03-18 12:42)
    Jestem katolikiem,ale ten nieszczęśliwy facet działa na mnie odrażająco.
    Ale ja po katolicku mu doradzę,mów prawdę a prawda cię wyzwoli.
    Miej zawsze przed oczami Dekalog.
    A ty tego nie robisz,przez to jesteś jednym z najbardziej nielubianym człowiekiem w kraju.
    Zawsze jest czas powrócić na prawdziwie chrześcijańską drogę.
    Nad łóżkiem napisz sobie ósme przykazanie z Dekalogu.