Przed wyborami może powstać nowa partia na lewicy

| Aktualizacja:

Będzie nowa siła na lewicy? Wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka chce, by powstała jeszcze przed wyborami parlamentarnymi.

wróć do artykułu
  • ~rafeal
    (2015-03-30 09:33)
    Lewactwo nie jest nikomu potrzebne.
  • ~darek
    (2015-03-30 10:19)
    Kobieto, daj sobie spokój, szukaj roboty gdzie indziej...
  • ~slava buratino
    (2015-03-30 09:20)
    pani nowicka marne szanse nie lubie panią
  • ~dziennikarz
    (2015-03-30 10:20)
    Po przegranych przez Hollandea wyborach regionalnych we Francji wszelkie lewactwo ma pelno w majtach.
  • ~dzwonek
    (2015-03-30 09:22)
    akopacz to nie czubek nie on jeden dlatego tak długo funkcjonuje dzieki czubkom
  • ~mentalista
    (2015-03-30 10:29)
    I wreszcie spełnią się marzenia o właczeniu Polski do ZSRR. Z wszystkimi, byle nie z tą panią.
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-03-30 10:30)
    Proponuję nazwę - ANUS POLONIAE.
  • ~rafel
    (2015-03-30 09:46)
    prawactwo nie jest nikomu potrzebne.
  • ~Dzwoni Jarosław z Warszawy
    (2015-03-30 09:04)
    Pytanie do ludzi ,którzy widzieli ,,na zywo" J.Kaczynskiego-
    --Czy on jest niedorozwiniety umyslowo,czy to jest jakis montaz,jakies ,,video-foto-shopy"montowane przez wszystkie TV i gazety?
    To czubek... zgadzam sie z tym 10000%
  • ~Babcia Leokadia z Lublina
    (2015-03-30 09:04)
    Prezesie, caly czas przegrywamy !!
    Czas na emeryture...spieprzaj dziadu !
    Rozstrzelajcie wszystkich mezow zaufania PIS
    , ze przez 8 lat nigdy nie dopilnowali wynikow, to jakes lajzy musza byc okrutne.
  • ~rotua
    (2015-03-30 10:20)
    Następna lwica lewicy z odzysku. Na szczęście, ta rasowa lewica będzie powoli znikać razem z umierającymi komuchami. Nowi czerwoni mogą spokojnie oprzeć się o ramie peło, spadkobierczyni pzpr.
  • ~Gregory
    (2015-03-30 11:16)
    Nowicka jest za tłusta i gruba, aby zgrabnie poruszać się w składzie porcelany, a szczególnie w polityce. Dobrze by jej zrobiła praca na świeżym powietrzu, najlepiej jako cieć...
  • ~agenci ikolaboranci z WSI w akcji...
    (2015-03-30 12:03)
    wiadomo jak Palkotowi nie wyszlo trzeba inna przybudowke wprowadzic do sejmu - na to POstPRL , SB , WSI maja pieniadze z prywatyzacji i innych zlodziejstw
  • ~lewak
    (2015-03-30 13:31)
    Nowicka to taki Palikot w spódnicy. Ta baba bardziej nadaje się na szefową kiboli, mafiozów niż przewodzić polakom o poglądach lewicowych.
    Syn Nowickiej Michał Nowicki szydzi z Polaków pomordowanych w Katyniu i gloryfikuje działania Stalina. Wyssał antypolonizm, nienawiść do polskiego narodu mlekiem matki.
  • ~Ja-Nina
    (2015-04-02 12:05)
    100 000 glosow nie zebrała a partię chce zakladac a do roboty tak jak inni w Biedronce za 1200 zł