Premier Ewa Kopacz pochwaliła się sukcesami. Półrocze rządu w 10 minut...

Zrobiłam ponad połowę tego, co zamierzałam - mówi premier Ewa Kopacz. Szefowa rządu podsumowała na konferencji prasowej pół roku swych rządów. Wystąpienie trwało 10 minut. 

wróć do artykułu
  • ~po h wała
    (2015-03-31 14:53)
    pohwa sie pohwaliła sie cudami katechetami bzdetami i i hgw
  • ~żegnaj PO i WSI
    (2015-04-01 08:41)
    Mam nadzieję, że tyle samo czasu zajmie jej spakowanie swoich manatków po wyborach! Byle szybko, byle daleko. od żłobu!
  • ~Samo Obrona pokaze ci gdzie twoje miejsce.
    (2015-03-31 22:06)
    po psl = OO...
  • ~Marta
    (2015-03-31 21:43)
    W ostatnich pięciu latach na prezydenta i jego pracownikow Polacy płacą dwadzieścia milionów więcej, tak sobie hulają za nasze pieniądze.
  • ~Tadek
    (2015-03-31 21:40)
    Kopaczka i ten cały spadek PO Rudym matole , to cymbały.
  • ~kaczor Donald
    (2015-03-31 20:52)
    Spójrzcie na zdjęcie.To tylko garstka pasożytujących na waszych podatkach gnoi.
  • ~RWPEG...
    (2015-03-31 19:48)
    Jusz gorszgo SYFU JAK po i psl nibylo od 8lat..wasze miejsce jest na latarniach ...
  • ~Harnas... z Bukowiny T....
    (2015-03-31 19:42)
    ona ta czarownica z krzywymi nogami jak ja niewstyd wciskac ciemnote tyle ubludy i klamnstfa ...
  • ~OAS..
    (2015-03-31 19:37)
    ta niedojda z gajowym kazala strzelac do gornikuf ta stara lampucera dalej niech nosi kanapki z bufetowa i fedruje w tuska portkach tylko tyle umi to scierwo.. wystarczy twojeego smrodu ladacdznico z gajowym w ruskij eeej budzie..
  • ~kwaszniewski matol z komorusem.......
    (2015-03-31 19:52)
    8 lat przy korycie ale wszystko winien jest PIS oj wy szmaty z pzpr...
  • ~chciałbym wiedzieć
    (2015-03-31 21:55)
    Co to za konferencja prasowa, na której dziennikarzom nie wolno było zadawać pytań?
  • ~Wilga
    (2015-04-01 08:38)
    Takie przemówienie ,jakie sukcesy. Nie było sukcesów to i przemówienie trwało aż 10 min. To chyba rekord w powojennej Polsce.
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-04-01 09:26)
    PRL-owski pijar , smród ,dupa i kupa kamieni przekształcone w sukces !!! Parodia rządów mafii Tusko-Kopacz !!! A czy kłamcy należy wierzyć ???
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-03-31 20:04)
    Aż 10 minut się przechwalała nieórbstwem??? a przecież wystarczyła by 1 minuta...i to aż nadto!!!
  • ~komentarz do wypowiedzi
    (2015-04-01 10:42)
    Szanujcie naszą premier. Została nim niespodziewanie i dobrze sobie radzi. Otoczona armią cwaniaczków kręcących swoje lody z okazji zajmowanych stanowisk. Co się dzieje na całym świecie. Jest równie dobra jak nasza b. min. Mucha /sport/. Biernat /obecny min sportu/ to dupek przy ministrze. Podobnie jak nowy min.spraw zagr./ambitny dureń F. Sch..na/ czy Sikorka /tego temperament roznosi/. Popiera polską rację stanu - czyli durną Ukrainę i chroni rodzinę polską. Czego sprzedajne gnoje z agencji rzymskiej nie robią. To bardzo wiele jak na pół roku.
    No i nie dajcie się nastawiać przeciw Moskwie. Ludzie USA chętnie zrobią w Polsce Jugosławię i Syrię, a Niemcy chcą mieć kraj z granic z przed 1939 r. /rewelacje BND/ Oczywiście nie cały naród niemiecki. Ale jak mówi chuligan Korwin - rozumie imperialne zakusy Putina, to i niemieckie też. Boi się za to, ten bezczelny starzec, narodowców. No i na narodowcach polskich chce wjechać na urząd prezydenta Polski. Takich durnowatych mamy facetów. Obłudą i głupotą przerastają ich tylko agenci Rzymu. A wszy z czarnej mafii i wszy rodzaju męskiego w rządzie i Zgromadzeniu Narodowym, żyją z podatków ograbionego narodu. Wsłuchajcie się w słowa gnojków z PiS-u - Bóg ukarał nas takimi durniami.
  • ~miko
    (2015-03-31 16:49)
    Po 7,5 roku mamy "pół roku rządów", wcześniej kolejne "nowe otwarcia", "drugie expose" itp. Śmieszne to, ale widać w mediach się sprzedaje
  • ~PRL
    (2015-03-31 16:49)
    "Gdyby nie PiS, wyrobilibysmy juz 120 proc normy!" hehe
  • ~ojej
    (2015-03-31 15:54)
    Kilka sukcesów, więcej porażek, rządy dość słabe. Ale cóż, PO dawno przestałoby rządzić, gdyby nie ogromne wsparcie ze strony PiS, dokąd istnieje alternatywa jedynie miedzy tymi dwiema partiami, Platformie trudno będzie przegrać, nieudolność rządów Marcinkiewicza i Kaczyńskiego, a potem te wszystkie kompromitacje, od mniejszych i większych afer po blamaż Smoleński, trudno zapomnieć.
  • ~non
    (2015-03-31 15:48)
    Jakie sukcesy? Lewatywa nie ma zielonego pojęcia o rządzeniu państwem.
  • ~Dajcie im 12 lat rzadow bedzie jak w Rosji
    (2015-03-31 15:16)
    Normalnie jak za PRLu i PZPR z pierwszymi sekretarzami wieszczacymi kolejne sukcesy. Puste gesty puste slowa.