Miller do Napieralskiego: Przestań się mazać, chłopaki nie płaczą

| Aktualizacja:

"Grzegorz Napieralski jest kowalem własnego losu. Mogę mu jedynie desygnować tytuł znanego filmu: przestań się mazać, chłopaki nie płaczą" - mówił w Poranku Radia TOK FM szef SLD, Leszek Miller.

wróć do artykułu
  • ~tt
    (2015-04-06 18:54)
    Miller, juz wiadć to wyraźnie jest jak eunuch, nic sam spłodzic nie potrafi tylko jak papuga powtarza za Tuskiem "chłopaki nie płaczą". Pożałowania godne...
  • ~lewicujący
    (2015-04-05 12:36)
    Na lewicy bez zmian,...czyli dziadostwo.
  • ~abababak
    (2015-04-03 21:49)
    nie płaczą tylko jak wiadomo idą do Samoobrony
  • ~stary lewicowiec
    (2015-04-03 13:15)
    Napieralski nie zadawaj się ze zbokami od Walikota,...lewica to coś innego.
    Jeśli nie weżmiecie ludzi pracy w obronę ,...to przegracie i znikniecie ze sceny politycznej.
  • ~ulisse
    (2015-04-03 10:27)
    Generacja "agentow Tomkow" wychowala sie na cynicznych gniotach typu "Chlopaki", "Poranek" i innych "Kilerach"
  • ~-
    (2015-04-02 20:04)
    Zaczynam Millera szanować bardziej niż zdrajców z PO .Teraz w SLD zostali ludzie ideowi ,a hołota odeszła do PO .
  • ~serce po lewej
    (2015-04-02 15:08)
    ... i znowu tzw. " bicie piany na lewicy" ...lewicy która już od dawna nie istnieje...bo zjadła sama siebie...następcy też tej partii nie widać...lidera nie widać również bo Ci którzy sobą coś reprezentowali dawno już się z tą partią pożegnali. Najgorsze jest to że lewica w kraju jest potrzebna..pt Leszku Miler ...daj pan już spokój...w życiu już tak jest " coś się zaczyna ale też coś się kończy"...pora przestać żyć wspomnieniami i zająć się wnukami.
  • ~Macisław ROD
    (2015-04-02 14:46)
    ~Teresa~nowa partia o profilu Lewicowo-Narodowym już powstała to partia ,,Zmiana" Mateusza Piskorskiego.Bo już dość szwindli wykonaniu P.O i PiS ,dość partii agrarno-obrotowej PSL ( czyli z każdej strony Mnie ---) ,dość partii wzajemnej adoracji mieniący się ,,Lewicą "SLD .MUSI wejść do Sejmu NOWA Siła( tzw.miotła) która obroni resztki Wolności-Niezawisłości- Słowiańszczyzny .
  • ~lefty
    (2015-04-02 14:25)
    Słusznie Miller. Wywalać renegatów, którzy szkodzą partii.
  • ~Teresa
    (2015-04-02 14:16)
    Już nie długo panie Miler sam pan będziesz płakał, kiedy powstanie nowa partia lewicowa, a pan skończysz na dnie.
  • ~echo
    (2015-04-02 13:46)
    Matka Partia karmi ich chore, narcystyczne umysły.