PiS o projekcie PSL dotyczącym emerytur: To akt rozpaczy

| Aktualizacja:

Prawo i Sprawiedliwość krytycznie o przejęciu przez Polskie Stronnictwo Ludowe prezydenckiego projektu ustawy w sprawie emerytur. Anna Zalewska z PiS uważa, że inicjatywa ludowców ma wyłącznie polityczny charakter.

wróć do artykułu
  • ~czerony
    (2015-07-08 00:19)
    Czy ta postkomuna ZSL dalej będzie grabić społeczeństwo!
  • ~ZOŚKA
    (2015-06-26 12:54)
    Po raz kolejny Państwo oszukało WYBORCÓW I MNIE ROCZNIK 60. URODZIŁAM 3 DZIECI PRACOWAŁAM NA ROLI, PRACUJĘ 30 LAT ZAWODOWO I CO ZNÓW W PLECY. URZĘDNIK PAŃSTWOWY
  • ~gość
    (2015-06-04 17:31)
    Dlaczego emeryci mają ratować budżet- bo tak najprościej, najłatwiej. Jest wiele innych możliwości zasilenia budżetu a nie emerytury, tylko trzeba mądrych ludzi do ustanowienia mądrego prawa.
  • ~chłopka
    (2015-05-27 13:38)
    PSL to najgorsza partia w Polsce. Zawsze widzi tylko czubek swojego nosa. Aby utrzymać się przy korycie to zgodzi się nawet na pakt z diabłem.
  • ~leo
    (2015-05-27 13:03)
    żelichowski stara ubecja.idź dziadu szukac nornoc w wałach p.PO=wodziowych. pamietaqsz jak kpiłeś z biednych ludzi w czasie PO=wodzi!
  • ~Lesław
    (2015-05-26 22:56)
    wreszcie ta dziwka psl pójdzie tam gdzie jej miejsce, na barycz (wysypisko śmieci koło Wieliczki). tyle lat dawania d..y wszystkim. dlatego nie żałuję POlskich chłopów
  • ~duda bredzi
    (2015-05-26 21:51)
    duda jutro spotka sie z poroszenką wojsko polsko ukro mołdawsko dakowskie maja blokowac pridniestrowie
  • ~>60
    (2015-05-26 21:03)
    Ja mam w doopie waszą dyskusję . Ja chcę , rok , dwa , czy parę, pożyć
    z emeryturą po 40 latach nie leciutkiej pracy z opłacaną składką ZUS . Wasze dyskusje latają mi kalafiorem . Słyszy mi się że za 6 . 0 0 0 zł to bieńkoszczaki
    nie pracują . Chyba nadchodzi na w a s czas !
  • ~wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-26 20:37)
    Jacek Kurski mówił o PO
  • ~nic was nie uratuje , to wasz koniec
    (2015-05-26 19:34)
    O wiesio13 matoł powrócił , co nadredaktor znowu wysłał cię do raboty ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-26 19:28)
    Kaczyński właśnie zaczyna demontaż państwa...
    .a szef na Kremlu się cieszy.
    Jacek Kurski miał rację, gdy w 2005 r. mówił: "Ciemny lud to kupi".