Katastrofalna kampania Komorowskiego. Zamęt, potworny bałagan i frakcyjne walki...

Potworny bałagan i frakcyjne walki - tak wyglądała otoczka kampanii Bronisława Komorowskiego. "Gazeta Wyborcza" pisze, że tak naprawdę funkcjonowały dwa sztaby, z których jeden budował przekonanie, że prezydentura Komorowskiego jest "tak świetna, więc sama się obroni".

wróć do artykułu
  • ~łowca PIS debili
    (2015-05-27 09:52)
    Putin zadowolony
    Znikajacy atrament, podwójne dna urn, krzyzyki na kciukach, szkolenie w GRU, serwery w Rosji, wygral Duda...
    + ukradzione 280 milionow ze SKOKow-
    PIS wygral !
  • ~@lowca PIS debili
    (2015-05-27 09:59)
    POmatolski KRETYNIE - POrazke trzeba umiec godnie przyjac a nie goooownem walic w klawiature darmowego kompa!
  • ~kubi
    (2015-05-27 10:02)
    re: ~łowca PIS debili2015-05-27 09:52
    No właśnie. Nic już nie POmogło, bo Duduś mimo to wygrał. Pewnie naprawdę miał kilkanaście % przewagi i wszystkie szwindle razem okazały się niewystarczające. A ze SKOKU Wołomin kolesie z byłego WSI ukradli dużo więcej - masz jakieś słabe informacje.
  • ~Pisowski Pisowiec
    (2015-05-27 10:20)
    Serdeczne podziekowania Miskowi Kamińskiemu
    Bardzo sie nam przysłużył
  • ~hory kłaj
    (2015-05-27 10:27)
    pól miliona dziennie kosztuje polske prezydentura czy to jest normalne??? jest jasne ze polska nic z tego niema po co dawać pól miliona dziennie a korzysci zadnych
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-27 10:35)
    Trzy dni już z kibla nie wstaję POmimo,
    braku LEWATYWY i nie mogę wam
    kochani rodacy przekazywać moich
    wspaniałych komentarzy o PiSdzielcach !!
    Wasz ukochany Wieś ...
    o znów mnie wzięło !!!
  • ~warszawianin
    (2015-05-27 10:42)
    Ma minę jakby puścił bąka.
  • ~warsza wianin
    (2015-05-27 10:50)
    miernota zasta pił miernote z czego te pis dzielcy sie ciesza połowa polski głosiowała pół miliona kosztuje dziennie prezio iz czego hołota sie cieszy ze to chore jak hołota
  • ~wiesio 13
    (2015-05-27 10:53)
    gdyby ludzie byli madrzy to by zrobili bojkot wyborów tylko by zakonnice ikler głosował ale to najemnicy watykanu im jest obojetne jak tosłuza mamonie i niewidzialnemu
  • ~frayery pracuja
    (2015-05-27 10:59)
    kler kosztuje 15 miliardów rocznie a prezio duduś poł miliona dziennie opłaca sie polaczkom pracować na nierobów ???
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-05-27 11:02)
    W Rosji nie ma miejsca dla ludzi o orientacji seksualnej Balbiny.Wspolczesna Rosja broni wartosci , ktore sa zapisane w Biblii .Tam juz uchwalno prawo , ktore ma waznosc 100 lat !.Katolicka Irlandia szybko stala sie rajem dla homogenizowanych.Bog stworzyl Adama i Ewe , a nie Balbine i Adama.
  • ~Furman
    (2015-05-27 11:02)
    Przestańcie Temu Wiesiowi 13 odpisywać,niech się męczy sam na forum.Sam piszę i sam to czyta.Koniec Tłustych Kotów wyhodowanych na pracy Narodu.
  • ~babina wont
    (2015-05-27 11:02)
    zakaz głosoawania klehom zakonnicom ip[olactwu na zachodzie i w usa to ludzie oderwani od rzeczywistposci oraz ludziom bez wykształcenia prostaki głosuja jak kosciul kaze
  • ~abcd
    (2015-05-27 11:02)
    Cenzorze dzienniczka, gdzie są moje komentarze, czy może latają w galaktyce bo zabłądziły na forum?
  • ~yup
    (2015-05-27 11:03)
    Wszystkim tym cieszacym sie z porazki chcilbym zeby nie zapomnieli co dzis pisali na forum , wg mnie wielum nalezy sie dobry bat wladza kartofla i nieplaczcie pozniej. hahaha
  • ~wall konia
    (2015-05-27 11:09)
    konrad wallenrod wział slub z koniem dawno temu kon był senatoorem
  • ~A]LA
    (2015-05-27 11:11)
    Kogo te rozliczenia w PO obchodzą , ziemia nie rozstąpiła się życie toczy się dalej, teraz szykują na gwałt jakieś niby wspaniałe rzeczy dla POLAKÓW ,ale jak się potem okaże , będzie to ewentualnie dotyczyło nielicznych, albo projekt po czasie wycofa się .
  • ~Wiarus
    (2015-05-27 11:11)
    W dużej mierze Bronkowi podziękowali studenci,gimnazjaliści,licealiści i młodzież co mnie widzi żadnych szans we własnym kraju bo wszystkie koryta obsadzone swoimi lewusami co nie potrafią zadbać o uczciwą pracę i płacę a POpierają śmieciówki,oraz emeryci i renciści za rewaloryzację 17zł renty zawodowe i-26 zł emerytury netto.
  • ~biblia to glina
    (2015-05-27 11:12)
    bók stworzył adasia michnika i ewę a tesciowej nie stworzył przygłup konrad czas na zdychanie kokokko hanie konrad to po yeb boga
  • ~rok2015