Marek Belka nie poda się do dymisji. "Prezes NBP kontynuuje swą misję"

Prezes NBP nie zdecydował się pójść w ślady Radosława Sikorskiego i podać się do dymisji. W specjalnym komunikacie bank centralny zapowiada, że Marek Belka zostanie na stanowisku do końca kadencji.

wróć do artykułu
  • ~Andrzej
    (2015-06-12 09:18)
    W tym kraju propagandę manipulacyjną typu gebelsowska prowadzi tylko i wyłącznie pisior, wraz z zapleczem typu- duda , który dudli, klempa, waszczykowski,mastalerek ,Błaszczyk , Kamiński ,szczerski, i cała ta banda ,dzieki wam Polacy ze wybraliście tak zasłużonych , będziecie już niedługo płakać krokodylnemi łzami, gratuluję...
  • ~hihi
    (2015-06-12 09:12)
    trzyma się świnia koryta jak może!!! juz niedługo
  • ~wam
    (2015-06-12 01:50)
    towarzysza Belki nie oderwie się od koryta nawet granatem. Mocno się wczepił pazurami.
  • ~czepiajew
    (2015-06-12 00:30)
    na czym polega ta misja ? w praktyce nie teoretycznie
  • ~polak88
    (2015-06-11 18:38)
    każda świnia trzyma się koryta
  • ~bertsi
    (2015-06-11 16:55)
    PO chce by Belka podał się do dymisji, by Komorowski na następną kadencję mógł mianować swojego człowieka. Oczywiście PO-wskie trolle i "pożyteczni idioci" to popierają. O tym planie pisał Dziennik zaraz to wyborze Dudy.
  • ~Ciułacz
    (2015-06-11 15:27)
    PO obiecywało (grillując kiełbasę wyborczą) znieść podatek od zysku od oszczędności ..
    Tymczasem zamiast znieść podatek to jeszcze zatrudnili Belkę na stanowisko Prezesa NBP.
    To jest arogancja wobec społeczeństwa ...
  • ~TYPEK
    (2015-06-11 14:39)
    Poczaytajcie o EUREKO i Belce !!!
    ZŁOdZIEJ !
  • ~Podatek Belki
    (2015-06-11 13:51)
    Jaką misję ? Okradania Polaków ?
  • ~Beata
    (2015-06-11 13:42)
    Pozbawić tych złodzieji narazie z PO-PSL MAJĄTKÓW potem SLD
  • ~kasiarz
    (2015-06-11 13:41)
    Po co się będzie poddawał, gdy kasa płynie szerokim strumieniem.
    Kasa misiu, kasa
  • ~dla lemingow
    (2015-06-11 13:40)
    Platforma kolejny raz manipuluje

    Skomentuj 3
    Platforma kolejny raz manipuluje Premier Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej przeprosiła „wyborców PO, którzy słuchali nagrań”. Cytat już przekształcono na przeprosiny dla wszystkich Polaków. Manipulacja PO nie zna granic
    Ewa Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej powiedziała: "Wiem, jak wiele trudnych chwil mieli w ostatnim czasie, a może i w ciągu tego ostatniego roku, mieli wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy bardzo często oburzeni, poirytowani słuchali tych nagrań. Im się należą przeprosiny. I ja dzisiaj w imieniu Platformy Obywatelskiej bardzo serdecznie przepraszam".

    Jak widać, nie ma wśród adresatów słów Kopacz Polaków, jest "Wyborców Platformy Obywatelskiej".

    Niestety na oficjalnych kanałach PO oraz w mediach społecznościowych i Gazecie Wyborczej pojawiała się zmanipulowana wypowiedź Kopacz, która przeprasza nie wyborców PO, lecz „Polaków”.

    Owy przekształcony cytat zamieściła na swojej pierwszej stronie Gazeta Wyborcza. Wedle „GW” premier stwierdziła: „Tym, którzy słuchali tych nagrań (...)”.

    Manipulacja PO jest już naprawdę niestrawna!

    mm/Telewizja Republika

    11.06.2015, 11:29
    manipulacjaPlatforma ObywatelskaEwa Kopacz
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:37)
    kiedy klamca lustracyjny zdejmnie z Podatek BELKI z bankow
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:36)
    ale za to wszystkie TELEWIZJE POstawily sobie za cel RATOWANIA rzadu pani CIOPAC ,jak sluszu tyc POlglowkow z telewizii PUBLICZNEJ i sterowalnej robiom wszystko jak Pomuc pani CIOPAC
  • ~..................................................
    (2015-06-11 13:34)
    Telefony , telefony jaki nr masz wykręcić ...
  • ~Marek
    (2015-06-11 13:34)
    Nic tylko pozamykać drani
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:30)
    bela bela ewi i na tuska belka spadlo tak sie skonczyla TUSKOmileriada a zostawil dlugi i sp i er d o l i l do LUMINATOW
  • ~Ewcia
    (2015-06-11 13:27)
    Ale to banda
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:26)
    ladne oczy PINKNE oczy smutne usta bez usmiechu ,stoje patrzac w te resorty jakich dzieci narobily w POrty
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-06-11 13:24)
    Belka chce udowodnić, że "ma większego chu.a" - czym chwalił się w knajpie - niż Hausner?