Duda w specjalnym oświadczeniu: Czas, aby afery się skończyły

Najwyższy czas na to, aby skończyły się afery - mówi Andrzej Duda. W specjalnym oświadczeniu prezydent elekt wyraził nadzieję, że w polskiej polityce nastąpią zmiany i do władzy dojdą ludzie, którzy będą kierowali się interesem kraju.

wróć do artykułu
  • ~promyk
    (2015-06-12 23:16)
    Pomóżmy panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie zrobić porządek
    z tą bandą złodziei i aferzystów peowskich .
  • ~KORALIK
    (2015-06-12 23:13)
    Zwyciężyła mądrość Polaków . Pan Andrzej Duda został Prezydentem Polski.

    Hejterzy , opłacone palikoty piszą chamskie wypowiedzi na jego temat.
    Ale hejterzy , opłacone palikoty to szambo nie warte uwagi.!!!
  • ~Leszek
    (2015-06-12 10:13)
    Wreszcie mamy mądrego prezydenta,widać że Polska leży mu na sercu! Hejterzy nie wiedzą jak go poniżyć,więc piszą tak głupio że stracą resztę zwolenników PO.Myślę że w końcu i do nich dotrze że Polacy zdecydowali w wyborach i to demokratycznych. W państwach totalitarnych rządzą zawsze ci sami dyktatorzy,a w Polsce jest demokracja więc to uszanujcie.Pozdrawiam was i życzę więcej radości z pozytywnych zmian jakie nadchodzą.
  • ~lech1
    (2015-06-12 09:28)
    Jeszcze nie raz ze zlosci bedzie sciskal te rece po katolicku ze jak jego kolesie zaczna obrabiac polske z biskupami Dupa odnowiciel i jaki juz wielki mysliciel a te przyboczne jego dupki juz dzisiaj gafy strzelaja Jestem ciekawy kiedy co wybuchnie narazie to zbieraja haki -tabloidy musza z czegos zyc nie z dobrego slow
  • ~qq
    (2015-06-12 08:22)
    CZAS AFER TO NIEKOŃCZĄCA SIĘ HISTORIA... --->
    Dopóki przepisy i regulaminy się nie zmienią to żadna przyszła partia nic nie zmieni, ani działania nie będą inne !
    Tak więc panie i panowie - PiS-PSL-SLD-PO to te same "bajki"...
  • ~Tpi.
    (2015-06-12 02:38)
    peowskie zlodzieje bez ambicji i honoru .Otakich swiniach przez pol wieku nie slyszano.
  • ~Tpi.
    (2015-06-12 02:38)
    peowskie zlodzieje bez ambicji i honoru .Otakich swiniach przez pol wieku nie slyszano.
  • ~jula
    (2015-06-11 19:58)
    Duda znów głupawo podudrał ?
  • ~myk
    (2015-06-11 19:27)
    po prostu święty elekt
  • ~anka
    (2015-06-11 19:25)
    już wszyscy zapomnieli o lewym zatrudnieniu o blokowaniu etatów na uczelni - czy sam jest taki wzorowy
  • ~anka
    (2015-06-11 19:23)
    niech się cieszy - za jakiś czas nie on będzie krytykował tylko jego będą krytykować - biskupi nie pomogą
  • ~Darek
    (2015-06-11 16:02)
    Polską rządzą skorumPOwane tłuste świnie.
  • ~Darek
    (2015-06-11 16:02)
    Polską rządzą skorumPOwane tłuste świnie.
  • ~Halina
    (2015-06-11 15:50)
    pełowcą grunt się pali pod nogami, trzeba było podać się do dymisji już rok temu! Ale chęć grabieży Polski była większa, zamietli wszystko pod dywan, wielcy pokrzywdzeni politycy dmuchali tylko o nielegalnych podsłuchach ale im włos z głowy nie spadł, za to co wygadywali przy winku na który żaden zwykły Polak nie mógł by sobie pozwolić... oj biedni Ci politycy biedni!

    WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ I NA CAŁY ŚWIAT ZA TYCH PEŁOWCÓW!
  • ~krk
    (2015-06-11 15:22)
    hejty pe-oków są niebywale głupie, "mentalista" bredzi o jakiejś zgodzie ze zwykłymi złodziejami, "agata" o jakimś siedzeniu pod miotłą. czemu nie krytykujecie bronka? co bronek na to, co się teraz dzieje? co robi bronek, coś cicho o nim? przecież bronek jeszcze kilka tygodni jest rezydentem.
  • ~janek
    (2015-06-11 15:06)
    dla tego w najbliższych wyborach zagłosuję na PiS
  • ~mentalista
    (2015-06-11 15:06)
    Tak sobie myślę, że lepiej byłoby, gdyby ten chłopaczyna wybrał karierę w stanie kapłańskim. Agresywny apel, który dziś wygłosił, był bliższy połajankom biskupa, niż prezydenta, który jeszcze niedawno obiecywał nam wszystkim zgodę.
  • ~nokolo
    (2015-06-11 15:05)
    Jak to się PiSowcom pięknie układa, najpierw prezydent, potem taśmy, następnie wybory i wygrana PiS, boicie się Kukiza jak diabeł święconej wody, nie chcecie dopuścić aby jego ugrupowanie, jeśli zdąży do jesiennych wyborów, wygrało przed wami, wtedy kto inny rozdawał by karty, a do tego nie chcecie dopuścić, ot takie to liski chytruski z tej prawej i sprawiedliwej partii???,
  • ~agata
    (2015-06-11 15:03)
    prezydencie jeszcze za wcześnie abyś się odzywał sieć lepiej pod miotłą a znajdą cię jak będzie potrzeba
  • ~Waldus