Duda w specjalnym oświadczeniu: Czas, aby afery się skończyły

Najwyższy czas na to, aby skończyły się afery - mówi Andrzej Duda. W specjalnym oświadczeniu prezydent elekt wyraził nadzieję, że w polskiej polityce nastąpią zmiany i do władzy dojdą ludzie, którzy będą kierowali się interesem kraju.

wróć do artykułu
  • ~moskali
    (2015-06-11 12:22)
    czas cudów ma sie skonczyć nie było zadnych cudów nad wisła do 6 sierpnia siedz cicho i po takuj nie po dskakuj
  • ~ccc
    (2015-06-11 12:22)
    Duda to powinien się sam wytłumaczyć ze swoich lewych etatów zanim kogokolwiek zacznie pouczać.
  • ~konstytucjonalista
    (2015-06-11 12:32)
    Bywszy Mudżahedin, w Afganie mający "na rozkładzie" ponoć niejednego sowieckiego bajca, w Polsce znany jako specjalista od wyrzynania watah, chciał zaje...ć PiS, ma pozamiatane a kończy w atmosferze skandalu - R a d o s ł a w S i k o r s k i zrezygnował z funkcji marszałka Sejmu.


    R a d o s ł a w S i k o r s k i – dużo poniewczasie – zrezygnował z funkcji marszałka Sejmu. Rezygnując nie krył, że chodzi o pudrowanie PO przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. – Podjąłem tę decyzję w trosce o Platformę Obywatelską – przyznał i dodał, że jako dla wiceprzewodniczącego partii interes PO jest dla niego ważniejszy niż stanowisko.


    S i k o r s k i nie przestanie być jednak marszałkiem Sejmu natychmiast. – Zamierzam pełnić funkcję marszałka do czasu powołania mojego następcy. Nastąpi to w najbliższych dniach – zapowiedział.

    Dodał też, że będzie wspierał swoje ugrupowanie nadal i wystartuje jako lider listy PO w Bydgoszczy w najbliższych wyborach parlamentarnych.

    Rezygnacja S i k o r s k i e g o – zapowiedziana przez Ewę Kopacz w czasie konferencji prasowej – to pokłosie afery taśmowej. Marszałek Sejmu jest jednym z jej głównych bohaterów.


    - Jego nagrane rozmowy z Jackiem Rostowskim są, oprócz wynurzeń Bartłomieja Sienkiewicza o teoretycznym państwie oraz "chu..u, dupie i kamieni kupie", jednymi z najgłośniejszych.


    - Jak można usłyszeć z nagrań to właśnie S i k o r s k i planował „zaje...ć PiS” komisją śledczą. Oto fragment gaworzenia obu dostojnych byłych już członków rządu kliki POWSI-PSL:

    S i k o r s k i : "Ty, ja uważam, że można zaj..ać PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza".
    Rostowski: "No a co innego jest dzisiaj?"
    S i k o r s k i : "No taaaak. Kaczyński się przyspawał do Macierewicza i teraz trzeba Macierewiczem ich obu na dno pociągnąć. To, co jest w materiałach prokuratorskich jest miażdżące. Można zrobić dwuletni cyrk. I niech oni się tłumaczą"
    Rostowski: "Dobrze, tylko trzeba namówić. Musisz Donalda namówić".
  • ~wyborca
    (2015-06-11 12:34)
    Duda - my Ci pomożemy - zrobić porządek ze złodziejstwem i nepotyzmem.
  • ~plaski misiek
    (2015-06-11 12:37)
    nie wiem dlaczego, w zwiazku z zaistniala sytuacja -przypomniala mi sie historia senatora PO jak lezy w damskich cicuchach w otoczeniu prostytutek, *********** narkotykami. Uwazni obserwatorzy napewno zauwazyli politykow, nadmiernie pobudzonych, z czerwonymi oczami i worami opuchnietej twarzy ? ten jad, te dziwne wpisy na twitterze, nieracjonalne decyzje, belkot - czy juz nadszedl czas aby zadac pytanie jako role odgrywaja narkotyki w najwyzszych sferach wladzy ?
  • ~tommii
    (2015-06-11 12:38)
    Dyzma - duda jak zwykle bredzi.
  • ~dorota
    (2015-06-11 12:38)
    pan elekt sie mocno zagalopowal -2% przewagi nie czyni z nikogo jedynowladcy...
  • ~solidaruch
    (2015-06-11 12:39)
    To da sie zrobic. Po prostu Andrzeju - rozpisz wczesniejsze wybory.
  • ~J 23
    (2015-06-11 12:40)
    Dla "tommil" : W kartotekach FSB pod litera "P jak POlaczyszki" figurujesz jako POlski POtinowiec.
  • ~Robnad
    (2015-06-11 12:41)
    już dwóch tu bydlaków jąkatych psi\synów z godzin 12:22 i drugi ten sam z 12:22, to trolle z czerskiej, już wam jąkać nic nie pomorze tylko zarzucenie worka na łeb i wybatożenie takim chłopskim lubelskim batem
  • ~wszyscy siebie warci
    (2015-06-11 12:42)
    pie rd oli tam
    drugi bronek, tylko młodszy i bardziej kościołowy
  • ~z
    (2015-06-11 12:42)
    "Polacy potrzebują uczciwej polityki i uczciwych polityków - powiedział Andrzej Duda" . ale czy walnie się w pierś ? przecież najlepiej wie jak jest . i lepiej by takich słów nie wypowiadał . bo nie ma uczciwych polityków - panie Duda .
  • ~SYLVEK
    (2015-06-11 12:43)
    P.P Elekt moze sie nie obawiac -zmian ustrojowych -bo Sejmu niema, Komorowskiego tez niema go do podpisania (zniknal w mediach jak kamfora chory albo urlop ?? po ciezkiej przegranej kampanii) a do ccc podpisz sie lepiej cccp chcesz wskrzesic to co juz odeszlo w niebyt ??? dla kogo Duda -Duda a dla ciebie wyksztalciuchu PAN PREZYDENT ELEKT - dla mnie tez
  • ~kosc ciołowy
    (2015-06-11 12:44)
    brunek młodszy do 6 sierpnia nie masz nic do gadania
  • ~kosc ciołowy
    (2015-06-11 12:45)
    brunek młodszy do 6 sierpnia nie masz nic do gadania gierek po morzecie??
  • ~come back
    (2015-06-11 12:46)
    najlepszy bedzie stan wojenny koko mumio wróc
  • ~jąjająąą ja katol
    (2015-06-11 12:48)
    mihnikt na jąąą katego
  • ~Lily
    (2015-06-11 12:54)
    Hejterzy jak widzę działają. Nic to nie da. Polacy wreszcie się obudzą , bo to już dno.
  • ~Samo Obrona pokaze ci gdzie twoje miejsce.
    (2015-06-11 12:55)
    TS.. dla bandy frajeruf z po psl i kretynuf sld...to oni kraj do ruiny doprowadzilii szubinica dla tej bandy jest gotowa 8lat molstowanie kraju mordy niewyjasnionee ty kalis ty gangryno czeerwona ty jako pierwszy z gajowym kopara i tuskem powinisciee wisiec na snurecku wy rasowe mordercy, wystarczy waszych wystempuf wy banda oszustuf recydywy z pzpr wy bezebuby...
  • ~Pan Prezydent Komorowski
    (2015-06-11 12:57)
    duda to nowy Dyzma Nikodem, wiec badzcie spokojni o koniec tejgo pajaca.Ktoregos dnia obodzicie sie w dudaszambo.