Tusk o dymisjach w rządzie Kopacz: Takie kroki podejmują ludzie twardzi i mocni liderzy

Takie kroki podejmują tylko twardzi i mocni liderzy - powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk o wczorajszych decyzjach Ewy Kopacz. Premier poinformowała wczoraj o dymisjach ministrów skarbu, zdrowia i sportu. Z funkcji marszałka Sejmu zrezygnował Radosław Sikorski, a Jacek Cichocki przestał być koordynatorem służb specjalnych. Wszystko z powodu afery taśmowej.

wróć do artykułu
  • ~BOLEK
    (2015-06-19 18:56)
    Ryży to obciach dla POLSKI
  • ~pytam
    (2015-06-16 12:08)
    Czyli co .? Przyznaje sie , ze jest slaby ?
  • ~POLAK
    (2015-06-16 08:54)
    tusk twoie miesce jes na łubiace
  • ~Jorg
    (2015-06-16 02:27)
    PO---sra---łeś się Kaszebie nie Orginalny tylko z nazwy Spaprałeś
    Rud Kaszebski w stosunku do Polskości
  • ~martin
    (2015-06-12 12:36)
    Trudne decyzje , ? zgoda jak trzeba za afery wywalić kolesi od koryta a nijaki Tusk po prostu uciekł jak szczur z tonącego statku to jego kolesie sa zamieszani w afery i do tego maja statut poszkodowanego .
    To Polska i Polacy sa poszkodowanie bo tacy osobnicy ośmieszyli nasz naród i nasza ojczyznę .
  • ~gość
    (2015-06-12 09:25)
    Takie kroki podejmują nie tylko ludzie twardzi, ale także ci, którym grunt się pali pod stopami.
  • ~wojtek
    (2015-06-12 09:01)
    Tusk wybrał na swojego następcę najgorszy z mozliwych wariant, czyli Kopaczową, jeszcze gorszą od niego (dobro kraju nie miało z tym nic espólnego), by móc za chwilę w glorii chwały na białym koniu powrócić do kraju jako zbawca narodu, który miał mu wybaczyć, że jest cienkim Bolkiem ...
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-06-12 07:56)
    ALE Bełkot sprzedawczyka !!! PO na dno , jedyny ratunek dla Polski !!!
  • ~gość
    (2015-06-12 06:05)
    Już dla rudego szykują celę.
  • ~jkm
    (2015-06-12 06:04)
    A ten rudy ryj znów kłamie.
  • ~przyszłość platfusa
    (2015-06-12 05:19)
    Koniec ryżego bliski jak PiS jesienią dojdzie do władzy cofnie mu rekomendację w UE a wówczas drzwi więziennej celi staną otworem
  • ~jada wozy kolorowe z donaldami
    (2015-06-12 02:42)
    Falszywy sprzedawczyk i oszust dalej wspiera oszustow z ktorymi przez tyle lat oslabial Polske by przypadkiem nie stala sie powazna konkurencja w Europie i by dalej to Polacy tulali sie za praca.
  • ~Wincent
    (2015-06-11 23:13)
    Do blidyzacji. Albo utrata praw honborowych i obywatelskich na zawsze
  • ~delegalizacja PO
    (2015-06-11 23:07)
    Ta szuja i menda trzęsie POrtkami, bo mają opublikować akta STASI. POżyteczny szkodnik na polskim POdwórku był najlepszym "premierem Niemiec i Rosji" po 1991.
  • ~POmatolskie fekalia rozlane
    (2015-06-11 23:03)
    koparka mocna w kroku... dlugo mocz trzyma ...a donek eunuch ma jeszcze cos doPOwiedzenia
  • ~LOL!
    (2015-06-11 22:14)
    Kopacz dymisjonuje, Tusk chwali, PO się rozpada.
    Groteska :-D
  • ~///////////////////////4
    (2015-06-11 22:06)
    donald tusk - za jego okupacyjnych rządów , dokonywano grabieży
    Polski , afery , bieda , nędza Narodu Polskiego .
    Dobrze wiodło się tylko złodziejom i burżujom.!!!
  • ~Hania
    (2015-06-11 21:56)
    No widzisz rudy ! Ewa ma jaja a nie watę tak jak ty !!!
  • ~Bronio
    (2015-06-11 21:45)
    Żałośni POpaprańcy!Mafia nie rząd!
  • ~maniek
    (2015-06-11 21:42)
    OSIEM LAT oszustwa i przeprowadzone doświadczenia na żywym organizmie -SPOŁECZEŃSTWIE!! ROZLICZYĆ TYCH PRZESTĘPCÓW !!DOŚC JUŻ !!WON ZNIMI

Może zainteresować Cię też: