Tusk o dymisjach w rządzie Kopacz: Takie kroki podejmują ludzie twardzi i mocni liderzy

Takie kroki podejmują tylko twardzi i mocni liderzy - powiedział szef Rady Europejskiej Donald Tusk o wczorajszych decyzjach Ewy Kopacz. Premier poinformowała wczoraj o dymisjach ministrów skarbu, zdrowia i sportu. Z funkcji marszałka Sejmu zrezygnował Radosław Sikorski, a Jacek Cichocki przestał być koordynatorem służb specjalnych. Wszystko z powodu afery taśmowej.

wróć do artykułu
  • ~Ojciec
    (2015-06-11 15:20)
    Faktycznie twarda, powiedziałbym nawet zatwardziała lub twardogłowa. Ale nic jej nie pomoże , Siostra Basen musi odejść - najlepiej do szpitala choć sam nie oddał bym swojego dziecka w jej ręce . Zero sumienia, zero empatii, zero sympatii brrrr
  • ~lemingi
    (2015-06-11 15:22)
    Nie udawaj Donku Tusku takiego wielkiego twardziela, bo my wiemy, ze ty jestes tylko POzornym rusofobem I POzornym twardzielem. Twoj brak charakteru usilujesz ukryc wychwalaniem tej biednej zahukanej lekarki Kopacz. Wstyd nam za Was Donku Tusku, wstyd.
  • ~Robnad
    (2015-06-11 15:23)
    niedługo ciebie zdymisjonują. he, he, he.
    mimo wszystko dbają o pozory.
  • ~obserwator
    (2015-06-11 15:24)
    Przeprosiła wyborców platformy. A resztę Polaków Kopacz traktuje jak bydło, zgodnie ze słowami Bartoszewskiego. Bydła nie przeprosiła.
  • ~Robnad
    (2015-06-11 15:26)
    aha, i nie udawaj durnia.
    jakoś złodziei z ZSLu nie rusza, bojąc się rozpadu koalicji, chociaż tamci maja jeszcze większego stracha przed wcześniejszymi wyborami.

    menelska sitwa PO prostu poprzesuwa swoich na mniej eksponowane stanowiska.
  • ~okradany Polak
    (2015-06-11 15:26)
    zlodzieje...!!!
  • ~iza
    (2015-06-11 15:27)
    a to mięczak
    sam tego nie zrobił
  • ~perun
    (2015-06-11 15:30)
    stary Bąk jak zwykle bezmyślnie coś chlapnął.
    Skoro ona jest "twarda" bo ich wywaliła (z duuużym opóźniem) to jaki ty jesteś skoro ich nie wywaliłeś ?

    teraz to ty się lepiej zajmij przygotowaniem do przesłuchań przed komisją śledczą :-)
  • ~dolnoślązak
    (2015-06-11 15:38)
    Tusk był słaby nie nie wywalił. Facio Tusk tupeciaż... Myśli że Polacy dalej naiwni.
  • ~z
    (2015-06-11 15:50)
    kurcze , chłopie - do Tuska - wiedziałeś co zostawiłeś i mówisz o twardych i mocnych liderach ? czy mówimy w jednym języku ? zostawiłeś to naiwnej Kopacz ? to ty i twoje towarzystwo rozwaliło rząd . ona teraz tka , tka i bez sensu .
  • ~sebek
    (2015-06-11 15:50)
    Jan Tomaszewski na ministra sportu!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-11 15:51)
    a w jakim to języku przemawiał Tusk do Kopaczowej?
    czyżby po hiszpańsku?

    Swój swego zawsze POzna. PO zapachu.
  • ~hiPOkryzja
    (2015-06-11 16:03)
    Najpierw się namówili, a teraz "gratuluje"...
  • ~jozio i kaska.........
    (2015-06-11 16:03)
    a rudy oszust tylko okradal kraj razem ze swoimi kumplamii uciekl jak szczur do Brukseli
  • ~TFU, swołocz
    (2015-06-11 16:06)
    Dymisje ROK PO UJAWNIENIU AFERY oznaczają TOTALNĄ SŁABOŚĆ URZĘDU PREMIERA, który rok temu pełnił... kto był rok temu premierem ??? Nie pamiętam, ale był totalnie MIĘKI, choć chciał uchodzić za twardziela...
  • ~pssss...
    (2015-06-11 16:06)
    SPOKO. Po prostu TUSK PUŚCIŁ BĄKA !!!
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-06-11 16:18)
    A co miał powiedzieć? Na jesieni oboje przed prokuratorem za stan państwa.
  • ~Hahaha
    (2015-06-11 16:27)
    A ja jestem nadal nieprzeproszony.
  • ~Platforma na śmietnik.
    (2015-06-11 16:27)
    Przecież za Tuska podpalali budkę rosyjską,aby winę zrzucić na opozycję to dopiero świństwo.
  • ~SYLVEK
    (2015-06-11 16:33)
    Niech sobie jeszcze odpoczna na wakacjach bo to ich ostatnie - a PIS Kukiz Korwin
    do wapnowania Kiejkut na powitanie wczasowiczow.

Może zainteresować Cię też: