Pięć partii w sejmie, wygrywa PiS. Pierwszy SONDAŻ po dymisjach

Gdyby wybory parlamentarne, gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość - wynika z sondażu Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24. Do sejmu weszłoby pięć ugrupowań.

wróć do artykułu
  • ~hurra
    (2015-06-11 22:10)
    PZPO to dno !!! Sztandar wyprowadzic .
  • ~toni
    (2015-06-11 21:43)
    A gdzie jest (Polska Szuja Ludu)- Czyżby PSL już by był pogrzebany?
  • ~paranoja
    (2015-06-12 02:05)
    czas na kukisyna
  • ~skurkowaniec
    (2015-06-11 21:33)
    mam nadzieję że Kukiz po dobrej kampanii wygra wybory i będzie rządził samodzielnie
  • ~sp
    (2015-06-11 23:16)
    19% to chyba jeszcze za dużo.
  • ~christ
    (2015-06-11 22:59)
    zasraance ze Antkowa i jarkowa i Fotygowa juz sraaja w galoty i majty no bo jak, oni jusz we strachu co to tera robic, no bo co, to tera ten Duda Pan Andrzej Elekt ma rzadzic a gdzie miejsce dla jarka, a gdzie Antek ? ano na rente bydlo POgonic albo do Rosji albo Abchazji !!!
  • ~historyk
    (2015-06-12 00:34)
    Nowoczesna PL to PO bis a Kukiz to JKM bis. Nie traćmy czasu na pierdoły, Dosyć już czasu zmarnowano na polepszenie życia Polaków.
  • ~ja ja
    (2015-06-11 22:23)
    MO i BK wyprowadzili już w maju sztandar POmatolni i to w w TVN-ie, a 19% lemingów o tym nie wie?
  • ~ośmiorniczka z sowy
    (2015-06-11 22:16)
    A na wp, po kilku dniach przerwy, uaktywnili się znowu PO-wscy mafijni hejterzy. I ponownie ich debilne wpisy mają magicznie po kilka tysięcy łapek w górę...
  • ~Cookies with Pis
    (2015-06-12 09:42)
    Partia o nazwie PIS już samą swoją nazwą powala cały świat.
    Co dopiero melanż "Cookies umoczone w Pis". To zatruje każdego człowieka i już tylko urolog z gastrologiem będą mogli pomóc.
    Taka opozycja w sumie reprezentuje nierząd, a chce rządzić ?
  • ~dziadek
    (2015-06-11 21:32)
    Re ~głosuję na KUKIZA2015-06-11 20:48

    Głosuj, ale wpierw - usiądź - pomyśl
    i po namyśle
    głosuj
  • ~fduPO wam durne lemingi
    (2015-06-11 21:33)
    Nu nu ? jak w TVNie mafia tuska ma 19%,
    to w wyborach na 9% pewnie skończy !!!
  • ~obudzony
    (2015-06-11 23:28)
    mam pytanie GDZIE JEST TERAZ SŁYNNY ELEKTRYK a może teraz gra w LOTTO KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • ~tow. POpiedajew
    (2015-06-11 21:31)
    Pakuj się Bronek,
    Pakuj się Ewka !!!
    Wraca Polska dla Polaków !!!
  • ~no no
    (2015-06-11 20:52)
    lawirantka Kopaczka juz 3 ligi.
  • ~głosuję na KUKIZA
    (2015-06-11 20:48)
    tylko Kukiz może uleczyć ten kraj poprzez wyrżnięcie mafii z Wiejskiej
  • ~prezes spółki HEJTER&SSSYNY
    (2015-06-11 20:33)
    Heja hej, siostry hejterki bracia hejterzy w górę serca, Scyzoryca z Szydłowca przywiezie z Brukseli od Tuska dwie tony niebieskich pigułek, dla każdej i każdego za INNOWACYJNY i PLUGAWY wPIS całe kilo niebieskiego dobra, bedziecie szczytować do końca świata i jeszcze trzy noce potem, gdy już wszystkie wasze członki sztywne bedą.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-12 08:07)
    Duda to wypierdek Watykanu , katoli i młodzieży, Polska nie ma prezydenta.

    Będzie rządzić junta Kaczyńskiego.
    Przypominam, że ''The Economist'', który lewicowym pismem nie jest, napisał, że Polska za czasów rządów PiS była pośmiewiskiem Europy.”
  • ~głosuję na KUKIZA
    (2015-06-11 23:34)
    tylko KUKIZ może oczyścić Polskę z mafii z Wiejskiej
  • ~antoni_k
    (2015-06-12 01:05)
    Dla dzikiej radości z niepowodzeń Platformy , jaką demonstrują media mam pełne zrozumienie. Oto bowiem schodzi ze sceny formacja grzeszna, nieobyczajna, nażarta ośmiorniczkami i ozdobiona drogimi zegarkami. Radość z nieszczęścia, czyli tzw. schadenfreude to mimo niemieckiej nazwy cecha bardzo polska, bo katolicka i patriotyczna. Dlatego też trzeba zdecydowanie odciąć się od wszystkiego, co ta złodziejska partia uczyniła temu krajowi. Jak twierdzą zwolennicy Ku-PiS-u, zmierzającego do przejęcia władzy w Polsce -trzeba oddać pieniądze, wzięte z Unii, zburzyć stadiony, zaorać autostrady, obniżyć emerytury do poziomu z pamiętnego roku 2007, kiedy to przy pomocy wyborczych fałszerstw pozbawiony został władzy jedyny wielki i arcypolski mąż stanu -Jarosław Kaczyński, a jego brat 3 lata później zdradziecko , w zmowie z Putinem -zamordowany. Trzeba także zatrzymać emigrację młodych -najlepiej przez zamknięcie granic i wystąpienie z Unii, bo to przez wiele lat było skutecznym sposobem. W obliczu postępującego rozkładu państwa przeciwdziałanie musi polegać na wzmocnieniu sil porządkowych i sądownictwa. Sądy nie mogą działać samopas -więc połączenie funkcji Najwyższego Sędziego, Prokuratora Generalnego z urzędem Premiera da oczekiwany rezultat, pod warunkiem obsady tych stanowisk przez prezesa Jarosława. Ten zacznie wszystko od nowa. Pomożecie?
    Wiatr zmian już wyczuwają wrażliwe nosy dziennikarskie, byle nie te -za długie. Taki Michnik już powinien się pakować. Ale przecież życie, które nie znosi próżni wypełni tę lukę Gmyzami, Ziemkiewiczami czy Karnowskimi.Jeżeli dziura okaże się zbyt wielka -wystarczy zapchać ją Semką. Uda się!
    Ciśnie mi się głupie pytanie: co na to naród? Zależy, gdzie kto mieszka. W Poznaniu nie będą protestować, bo to będzie zabronione, na Podkarpaciu -będą dziękczynne procesje z byłymi komunistami trzymającymi baldachim nad proboszczem,a w Warszawie -kolejka do kas na Okęciu.
    Teoretyczne państwo leży w gruzach. Przez ,k...a, ośmiorniczki!

Może zainteresować Cię też: