Kukiz przegonił Platformę. Trzy partie w Sejmie. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Choć w najnowszym sondażu wygrywa PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem), to największe powody do zadowolenia ma Paweł Kukiz.

wróć do artykułu
  • ~waldemar K....
    (2015-06-27 19:10)
    Petru i ta jest sterowany z Jerozolimy, jak donek z berlina , poprzednio również z moskwy taki to był donek kond,,,
  • ~trala trala
    (2015-06-13 20:32)
    Sztandar PZPO wyprowadzic .Pis plus Kukiz wiekszosc konstytucyjna .Wpisac w konstytucje dekomunizacje .
  • ~Edek
    (2015-06-13 16:18)
    Dość już tych wstrętnych patologicznych rządów PLATFORMY nie POzwolą w końcu Polakom normalnie żyć.
  • ~agata
    (2015-06-13 14:30)
    i co dalej panie Kukiz pokaz pan na co stać pana bo ja to wszystko łącznie z pana wypowiedziami głupimi widzę w czarnych kolorach
  • ~Viggo
    (2015-06-13 13:28)
    coś się ta zadyma Kukizowa robi za delikatnie to mówiąc do bani pchają się tam same niedobitki typu Wipler, Guzioł i ini robi się nieciekawie tacy co to nigdzie nie zagrzewaja długo miejsca:(((((((
  • ~Rychu
    (2015-06-13 12:09)
    Specjalistów od rozpie..dalania jest u nas dostatek i pojawia się ich coraz więcej. Do tego nie potrzeba żadnych kwalifikacji, wiedzy, doświadczenia i umiejetności. Wystarczy wiele słów i niewiele myśli.
    To jak zburzenie czyli rozpie..dolenie domu. Ale żeby wybudować dom, to już całkiem inna sprawa. Do wybudowania domu ci specjaliści od rozpie..dalania się nie nadają, po prostu są za głupi i ograniczeni, jak widać nawet nie maja żadnej koncepcji czy planu na temat budowy czy odbudowy.
    Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy, stanowia plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie maja władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówia prawdę
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-13 11:12)
    Jarosław z Warszawy2015-06-13 08:56 przeprosiny były, ale wyborców POmatołów, a resztę społeczeństwa mają w d...Jak to miło patrzeć jak wy się męczycie a waszej sitwie spada - bezgraniczna radość - to są dni WIELKIEJ RADOŚCI!!! Na jesieni pójdziecie grzebać w śmietnikach - w W-wie jest sporo tego!!!
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-13 09:59)
    ->>>EGZORCYSTA IV RP z 22:14
    O Matko, Ty musiałeś już przysypiać pisząc: - "No właśnie NIC! bo po zmianie chorego systemu NIE BĘDZIE ŻADNYCH LIST!!!"
    To jak to sobie wyobrażasz, że Ludzieńki i Naród gdzieś z Iłży, czy Kutna będą głosowali na JEDNEGO kandydata - TAK, lub NIE, czy jak ?! MUSI być jakaś lista, qervas z alternatywą, czyli możliwością wyboru pomiędzy wykluczajęcymi się kandydatami - kwestią jest KTO ją układa i jacy kandydaci się tam znajdą. Jak żeś się wyspał, to mam nadzieję, że przyznasz mi recht. Pzdr.
    Hej !-
  • ~Ola
    (2015-06-13 09:53)
    Do: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki: to nie polski wywiad i kontrwywiad zostały zlikwidowane, ale ROSYJSKI !!!
  • ~głosuję na KUKIZA
    (2015-06-13 09:46)
    Brawo KUKIZ !
    Tylko Ty możesz rozpie..olić całą tą mafię z Wiejskiej !
    Dość już złodziei z PO-PSL !
    Dość już świrów z sekty smoleńskiej !
  • ~kubi
    (2015-06-13 09:08)
    Aż miło popatrzeć jak platfonsy wiją się z wściekłości jak przydeptane butem ohydne robale. Na jesieni będą całkiem rozdeptane. Będzie tylko ciche trrach... i wypłynie z nich paskudna żółto-zielona maź. Nie szkodzi - podeszwę buta wytrze się o trawę i po zawodach.
  • ~marian
    (2015-06-13 09:04)
    Wiecie, kto najbardziej boleje z tego faktu - sam andrzej morozowski z tefałki, a może cała tefałka!
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-13 08:56)
    Z jednej strony mamy dymisje i przeprosiny, a z drugiej,kompletna cisze po SKOK-u tysiaclecia
    przez PIS ...
    SKOK stulecia, 3 mld juz wcielo, a zainteresowanie nieproporcjonalnie slabe
    ..moze chociaz pan elekt taki blisko ludzi..ludzi SKOKów tez..wyrazi glebokie zaniepokojenie,
    albo prawego i sprawiedliwego inaczej, kolege Biereckiego z PIS przytuli do serca..

    PIS cynglu ?
    Sprawisz, zeby pieniadze, które p. Bierecki z PIS wywiózl do Luksemburga wrócily do Polski? Jesli nie to ryj w kubel.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-13 08:55)
    Przypomninam sobie, ze polski wywiad i kontrwywiad zostaly zlikwidowane przez Macierowicza z poparciem braci Kaczynskich i teraz wywiad rosyjski hula po Polsce jak im sie podoba realizujac wspolnie z pis doktryne Putina o destabilizacji krajow osciennych a przede wszystkim Polski.
    Beda wspolnie realizowac likwidacje demokracji, likwidacje wolnosci slowa wzorujac sie na Orbanie.
    Glowne zadanie to wyrwanie krajow osciennych z NATO i UE.
    Putinowi sie nie spieszy, a pis rozkolysal destabilizajce Polski,
    wkrotce prezes z torunskim biznesmenem zamelduja wykonanie zadania.
    Jakos nie wierze, zeby za podsluchami stal tylko handlarz weglem. !!!

    Zgadzam sie z Toba w 100%. Zaslugi prezesa PIS dla Rosji trudno przecenic.
    Taki agent jest wart wiecej niz polowa roayjskiej armii. Historia lubi sie powtzrzac.
    To co dzieje sie w Polsce przypomina sytuacje w XVIII.
    Rosjanie doskonale znaja chrakter Polakow i bez watpienia wiedza jak to wykorzystac.
    Pieniactwo glupota zawisc to wszystko
    widac w opiniach powyzej swiadczacych o skrajnym debilizmie.
  • ~slazak
    (2015-06-13 08:32)
    Wylazi polska natura awanturnikow, niezaleznie od poziomu inteligencji lub wyksztalcenia. A media ? jacy dziennikarze takie i media
  • ~laurenty
    (2015-06-13 08:10)
    KUKIZ I DUDA TO DRABINKI PO KTOREJ WEJDZIE KACZYNSKI I MACIEREWICZ..
  • ~Kt2
    (2015-06-13 08:02)
    Panie Kukiz,daj Pan spokój.Wierzę w Pana uczciwość i chęć naprawy Polski.
    Zaraz Pana okrążą sępy,a potem będzie coraz gorzej.Lepiej graj.
  • ~sklave
    (2015-06-13 06:41)
    K.U.K.I.Z - Komitet Ustawionych Kompanów Inicjatyw Zbójeckich. Bezpartyjni Ideowcy Grzechu, Zbychu, Rychu, Miro no i kto jeszcze?
    Więcej na sklave.smieszne-zdjecia?
  • ~Knurek
    (2015-06-13 03:56)
    Do Jarosława z Warszawy : dla Ciebie Polska to kto ? Żydy ?
  • ~z sieci do Kukiza
    (2015-06-13 02:15)
    Kukiz!
    Jak dotychczas - to przekształcasz się w jełopa Palikota i pewnie jeszcze jedna dekada będzie zmarnowana dla Polski.
    ZAMIAST z PISem oczyścić Polskę z gnoju POmatolskiego, to ten GNIEWNY WŚCIEKŁY I WKUR---WI---ONY lata krzyczy...
    Zastanów się, czego chcesz - czy może będziesz załatwiał swoją wściekłość z hienami cmentarnymi - ze Schetyną i Chlebowskim?
    Jeśli teraz nie określisz swoich działań społeczeństwu - to szybciej dupę zmoczysz niż paligłup

Może zainteresować Cię też: