Kukiz przegonił Platformę. Trzy partie w Sejmie. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Choć w najnowszym sondażu wygrywa PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem), to największe powody do zadowolenia ma Paweł Kukiz.

wróć do artykułu
  • ~Edek
    (2015-06-13 16:18)
    Dość już tych wstrętnych patologicznych rządów PLATFORMY nie POzwolą w końcu Polakom normalnie żyć.
  • ~trala trala
    (2015-06-13 20:32)
    Sztandar PZPO wyprowadzic .Pis plus Kukiz wiekszosc konstytucyjna .Wpisac w konstytucje dekomunizacje .
  • ~Viggo
    (2015-06-13 13:28)
    coś się ta zadyma Kukizowa robi za delikatnie to mówiąc do bani pchają się tam same niedobitki typu Wipler, Guzioł i ini robi się nieciekawie tacy co to nigdzie nie zagrzewaja długo miejsca:(((((((
  • ~agata
    (2015-06-13 14:30)
    i co dalej panie Kukiz pokaz pan na co stać pana bo ja to wszystko łącznie z pana wypowiedziami głupimi widzę w czarnych kolorach
  • ~wPiSdu
    (2015-06-12 21:40)
    ~Robnad2015-06-12 21:26

    nie bój nic PiSdzielski pomiocie
    w opozycji nie jest źle jak pokazał Bierecki
    spokojnie można kręcić lody
    a o Kukiza się nie martw
    będzie rządził samodzielnie
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-12 19:50)
    Drzazga 1012015-06-12 19:08 COOL OBSERVER z 18.20 Całkiem możliwe, że Kukiz jest ,,supernową''. Ceniłem go jako muzyka (Skóra - super hit), ale na niego nie będę głosował, jednak nigdy nie poniżyłbym się do tego żeby tych, którzy na niego głosują nazywać MOTŁOCHEM!!! Pamiętajcie qervas, że ten tak zwany motłoch wywoływał rewolucje i oczyszczał świat ,,z targowiska próżności''. Uważajcie, bo teraz świat jest globalną wioską i ciężko się ukryć nawet anonimowo!!!
  • ~Kukiz do przodu! Żeby się tylko udało.
    (2015-06-12 20:08)
    |Życzę Kukizowi sukcesu. Żeby tylko nie otoczył się złymi ludźmi, którzy zmarnują jego b. dobry projekt.
  • ~pip
    (2015-06-12 20:17)
    zaKukizem stoja miejscowe kacyki, stad tez wizja JEDNOMANDATOWYCH...kazdy kto trzezwo pomysli wie, ze skas musza pochodzic pieniadze...
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 20:19)
    >>>ZBYSZEK z 19.50
    O Matko, to nie MOTŁOCH wywoływał REWOLUCJE na Świecie, tylko ci, którym się onegdaj lepiej powodziło - vide Robespiere - adwokat, Łoszyngton - plantator, Lenin - rodzina miała niezłe warunki materialne. Motłoch był i jest motłochem, zebyś się nie wiem jak zarzekał, qervas ! Tyle tylko, że dziś motłoch nie musi iść na barykady, jeno do urnów wyborczych, i w tym nasz BUL Ludzieńków cośkolwiek uświadomionych, qervas ! Pzdr.
    Hej !-
  • ~głosuję na KUKIZA
    (2015-06-12 20:45)
    Brawo KUKIZ !
    Tylko Ty możesz rozpie..olić całą tą mafię z Wiejskiej !
    Dość już złodziei z PO-PSL !
    Dość już świrów z sekty smoleńskiej !
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-12 20:47)
    Drzazga 1012015-06-12 20:19 Robespierre-y i inne bez ludu niewiele by zrobili, zresztą Robespierre ,,podłączył '' się później i ,,dobił '' rewolucję. Nadal zostaję przy swoim i współobywateli nie nazywam motłochem nawet meneli, którzy raczej na wybory nie chodzą. Nawet żałosne stworzenia lemingi też nie wyzywam od motłochu, bo to są stworzenia wymagające opieki psychiatrycznej, a więc należy się nad nimi litować, a nie wyzywać!!!
  • ~buuuu
    (2015-06-12 20:48)
    schetyna - najlepszy przyjaciel kukiza baaardzo sie cieszy, szeeeeroki usmiech nie schodzi mu z twarzy!!! a jak zadowoleni sa ci popychajacy finansowo w kampani wyborczej ( ok.milion zl)"samorzadowcy" -glownie z psl, dla ktorycch jow-y to dar z nieba, dopiero pokaza jak sie doi
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 21:12)
    >>>EGZORCYSTA IV RP z 20:20
    O Matko, czyś Ty ocipiał - jaką ja proponuje NOWĄ PARTIĘ, qervas ?! I jeszcze klina klinem, w mordę jeża, par excellance w pysk ?! A co - wedle mojego pomysła - będzie miała WSPÓLNEGO takowa lista kandydatów z Iłży, czy Kutna, z podobniejszą jej listą - dajmy na to - z Węgorzewa i Ełku, qervas, co ?! Pzdr.
    Hej !-
  • ~Robnad
    (2015-06-12 21:26)
    nie rozśmieszajcie mnie dobrzy ludzie.
    wyborcy Kukiza to w większości wydoopcone przez Paradę Oszustów morony.
    swoją wściekłość za ogłupianie przez 8 lat haratania w gałę przenieśli PO prostu na POmysł rozwalenia systemu.
    do pustych łbów nie dochodzi jednak, że tym wszystkim sterują niezatapialni od lat samorządowcy wywodzący się z Parady Oszustów, wietrzący jeszcze grubsze pieniądze przy POmocy JOWów.

    zaś "antysystemowcy", czym prędzej staną się systemowcami, bo zmiany to perspektywa 2019 r.

    P.S.
    ciekawe dlaczego Kukiz po rewelacjach "Matki Kurki", potwierdzonych bełkotem "jego" ludzi w Hybrydach siedzi cicho.
  • ~konstytucjonalista
    (2015-06-12 21:40)
    PLATFORMERSOM JUŻ NAWET LEŻENIE KRZYŻEM PRZED OŁTARZEM NIE POMOŻE BO WSZYSTKO CZYNIĄ NIESZCZERZE, KONIUNKTURALNIE I DLA PICU. UDAJĄ ANIOŁKÓW A DIABŁA MAJĄ ZA PAZUCHĄ.


    AFERY ICH ZAŁATWIŁY NA AMEN.
    I RADECZEK - SWOJĄ DYPLOMATYCZNĄ ELOKWENCJĄ, W KNAJPIANYCH POGADUCHACH PRZY OŚMIORNICZKACH, WINKU PO 1200 $ FLASZKA I HAWAŃSKICH CYGARACH - WSZYSTKO ZA NASZĄ KASĘ.
    DLACZEGO TYLE PLÓTŁ? ZDURNIAŁ DO IMENTU.

    MOŻE TE OŚMIORNICZKI CO ZEŻARŁY ZANIM ON JE SKONSUMOWAŁ I MU ZASZKODZIŁY? A MOŻE MU TE HAWAŃSKIE CYGARA ZASZKODZIŁY, ŻE TAK PLÓTŁ ? LICHO WIE, ZRESZTĄ ZA DUŻO WCZEŚNIEJ Z TRAMPKARZEM DONKIEM SIĘ KUMPLOWAŁ A TO I NAJMĄDRZEJSZEMU NIGDY NA DOBRE NIE WYSZŁO.



    TERAZ, I PLATFORMA I RADEK MAJĄ POZAMIATANE - RADKA JAK DO DYPLOMACJI WEZMĄ KIEDY, TO CHYBA NA WOŹNEGO ALBO DO KNAJPY NA WYKIDAJŁĘ. ZDROWO MUSIAŁ CHYBA PRZED JOHN ELLIS J. BUSH'EM SUMITOWAĆ SIĘ.
    NAROBIŁ OBCIACHU NIE TYLKO SOBIE ALE I WŁASNEJ ŻONIE BO ONA ZNANĄ DZIENNIKARKĄ JEST (Anne Elizabeth Applebaum, po mężu S i k o r s k a (ur. 25 lipca 1964 w Waszyngtonie) – znana amerykańsko-polska dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera (2004), publicystka „The Washington Post”. Absolwentka uniwersytetu Yale, London School of Economics i Oksfordu. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1988 jako korespondentka „The Economist” w Warszawie; jest specjalistką od spraw Europy Wschodniej. Do 1991 opublikowała serię artykułów o przemianach społecznych
    i politycznych w Europie Wschodniej. Pracowała następnie jako redaktor działu zagranicznego a później zastępca redaktora naczelnego tygodnika „The Spectator” w Londynie. Obecnie jest korespondentką i publikuje m.inn. na łamach „Washington Post”).

    A TERAZ WSZYSTKIE MEDIA ŚWIATOWE, W TYM I AMERYKAŃSKIE, MAJĄ UŻYWANIE I DOBREGO NEWS'A, WZIĄWSZY NA TAPETĘ JEJ, "DOBRZE URODZONEGO", STARANNIE WYKSZTAŁCONEGO I PRZYSTOJNEGO MĘŻUSIA, TAKŻE PRZECIEŻ KIEDYŚ WZIĘTEGO, WIELOKROTNIE NAGRADZANEGO, DZIENNIKARZA, KORESPONDENTA I FOTOREPORTERA WOJENNEGO.



    John Ellis J. Bush na spotkaniu z Andrzejem Dudą



    Dziś po południu polityk John Ellis J.Bush, wymieniany jako kandydat Partii Republikańskiej na urząd prezydenta USA, spotkał się z prezydentem elektem Andrzejem Dudą. Wcześniej Bush rozmawiał z posłem PO R a d o s ł a w e m
    S i k o r s k i m, szefem MSZ Grzegorzem Schetyną i ustępującym prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wraz z małżonką J. Bush odwiedził również muzeum Powstania Warszawskiego.

    Wiadomo, że Duda i Bush rozmawiali głównie o wzajemnych stosunkach na linii Polska–Stany Zjednoczone oraz kwestii zażegnania konfliktu na Ukrainie i postawy Rosji na scenie międzynarodowej. Zarówno Andrzej Duda, jak i John Ellis J. Bush stanowczo opowiedzieli się za dalszym utrzymywaniem sankcji gospodarczych wobec Rosji. Jak relacjonował po spotkaniu Krzysztof Szczerski, który prawdopodobnie ma się zajmować w kancelarii przyszłego prezydenta sprawami międzynarodowymi, omówiono także większe militarne zaangażowanie Waszyngtonu w Europie Środkowo-Wschodniej. Bush pytał również o to, jak skutecznie wygrać wybory prezydenckie.


    - Wcześniej John Ellis J. Bush spotkał się m.in. z posłem PO R a d o s ł a w e m S i k o r s k i m, będącym uczestnikiem afery taśmowej. Tego dnia amerykańska prasa szeroko cytowała niechlubne słowa S i k o r s k i e g o pod adresem USA, które zostały nagrane podczas jego spotkań w warszawskiej restauracji Sowa i Przyjaciele.


    - O co chodzi ? Wyjaśniam: Szef MSZ Radosław S i k o r s k i oficjalnie mówił o Amerykanach jako najważniejszych sojusznikach Polski, w oparciu o których możemy budować naszą potęgę geopolityczną. Sojusz i zapowiadana stała obecność wojsk amerykańskich w Polsce wpływa na naszą stabilność geopolityczną. Podnosi również notowania polskiej gospodarki i zwiększa gotowość zagranicznych inwestorów do inwestowania w naszym kraju. Sojusz to coś, co się ma na czarną godzinę – mówił cytowany przez IAR R a d o s ła w S i k o r s k i , przebywając w marcu 2012 r. z wizytą w Waszyngtonie.


    Co jednak naprawdę myślał S i k o r s k i o współpracy Polski z USA – wyszło na jaw przy okazji kolejnych taśm z podsłuchów. W nagranej prywatnej rozmowie S i k o r s k i o stosunkach polsko-amerykańskich mówił coś zupełnie innego; "Sojusz Polska – Stany Zjednoczone jest: „nic niewartym robieniem loda Amerykanom, którzy traktują nas jak murzynów. Bullshit (z ang: g... prawda) kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy" – to słowa szefa MSZ wypowiedziane do Jacka Rostowskiego.Takie sformułowania z ust ministra S i k o r s k i e g o padły podczas jego nagranej rozmowy z Jackiem Rostowskim w warszawskiej restauracji Amber Room.


    - Od wczoraj media światowe zajmują się aferą taśmową i dymisjami w polskim rządzie cytując niechlubne słowa
    S i k o r s k i e g o pod adresem USA, które zostały nagrane podczas jego spotkań w warszawskiej restauracji
    Sowa i Przyjaciele.

    - Polska dyplomacja została obnażona i ośmieszona. Czy przez sześć lat sprawowania funkcji ministra spraw zagranicznych R a d o s ł a w S i k o r s k i okłamywał Polaków, zapewniając ich o ważnej roli sojuszu polsko-amerykańskiego ?


    - Pikanterii całej sprawie związanej z publikacją artykułu w w/w sprawie na łamach „Washington Post” dodaje fakt, że to właśnie na łamach tego dziennika publikuje Anne Applebaum – żona R a d o s ł a w a S i k o r s k i e g o.
    Tymczasem amerykańscy dziennikarze na łamach „Washington Post” przypominają jego niewybredne porównanie stosunków polsko-amerykańskich (służalczości strony polskiej do Amerykanów) do seksu oralnego.


    Bush porozmawiał dziś także z szefem MSZ Grzegorzem Schetyną i ustępującym prezydentem Bronisławem Komorowskim.


    Dziś John Ellis J. Bush wraz z małżonką odwiedzili muzeum Powstania Warszawskiego.
    Wzruszająca wizyta u ściany pamięci w Warszawie. Columba i ja złożyliśmy hołd tym którzy zginęli za wolność Polski - napisał John Ellis J. Bush na Twitterze.
  • ~kukiza
    (2015-06-12 21:46)
    w kosciele juz nie bedzie komuna tylko kukizy
  • ~mutl do krowy
    (2015-06-12 21:42)
    kukiz jaka wiare wy znaje bo wszystkie wiary to siary koopa goowna
  • ~ania do wiesza
    (2015-06-12 21:44)
    za kukizem kleru sznurem dać sznur klehom do wiesz ania
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 19:08)
    >>>COOL OBSERVER z 18.20
    O Matko, jakżesz PRAWDZIWIE brzmi Twój wpis, qervas !! Sam się zastanawiałem, co musiało ZAJŚĆ w ciągu tych pięciu dni, od ENTUZJASTYCZNEGO wjazdu do Jerozolimy Pana Naszego Jezusa Chrystusa, do momentu wydania Go na śmierć i ułaskawieniu Barabasza, z okazji święta Paschy. Masz recht - to MOTŁOCH ! Pzdr.
    Hej !-
  • ~kate heca
    (2015-06-12 21:50)
    kukiz spal kopacz na stosie to wiedzma i to ohydna baby na stos katechetki naw ogien piek jelny

Może zainteresować Cię też: