Spec od wizerunku Tuska doradza Ewie Kopacz. Miała dość przecieków do mediów

| Aktualizacja:

Igor Ostachowicz nie cieszył się zbyt długo wolnością od polityki. Doradca od wizerunku PO i Donalda Tuska teraz ma pomóc Ewie Kopacz.

wróć do artykułu
 • ~tt
  (2015-06-17 13:31)
  "Spec od wizerunku Tuska doradza Ewie Kopacz."

  Fakt ten potwierdza tylko to, że w dalszym ciągu nie chodzi tu o zmianę zasad kierowania krajem na lepsze, tylko dalsze okłamywanie ludzi. Tym aroganckim idiotom w dalszym ciagu wydaje sie, że ludzie są tacy głupi iż wystarczy im opowiadać wszekie brednie a oni bedą dalej cieszyc sie jak małpy trąbką.
  Jak widać niczego was nie nauczono, poza kłamstwem.
 • ~Babcia
  (2015-06-17 13:30)
  To zdjecie to kadr z prgramu I D --,,Strachy..'' ---u gory przy tytule--zdjecie.
 • ~pis=kit
  (2015-06-17 13:54)
  W Polsce " IDZIE NOWE" ??? Nie zawsze "nowe" znaczy lepsze. "Nowe" w polityce tym bardziej. Kaczyzm już pokazał swe wykrzywione nienawiścią oblicze do wszystkiego co naprawdę nowe i postępowe. Polski nie naprawią ci co sądzą według siebie i wszędzie widzą spiski i zdrady, oszustwa i złą wolę. Problemy w Polsce nie biorą się z braku ZAMORDYZMU I DYKTATURY ale z powodu złego zarządzania, braku inteligentnych reform i rozumnego wykorzystania zasobów. To można poprawić ale na pewno nie zrobi tego ZACOFANA SEKTA pis i inni prawiczkowi narwańcy...
 • ~Drzazga 101
  (2015-06-17 13:23)
  "To Ostachowiczowi przypisuje się ostatni radykalny krok Ewy Kopacz, czyli dymisje ministrów"
  O Matko, nie no BOMBA !! Pijarowiec DORADZIŁ p. premier rekonstrukcję rządu- świetne, nie ma co, kuervas !! To się nazywa RZĄDZENIE naszą, ukochaną Ojczyzną, made in Poland. Dobre, oby tak dalej, proponuję jeszcze zatrudnienie jakiejś wróżki i Tomusia Jacyków ! Ręce opadają, jak normalny człowiek widzi co wyprawiają te szemrane Platformersy, w mordę jeża, par excellance w pysk !
  Hej !-
 • ~Stan
  (2015-06-17 13:37)
  Wizerunek ten jest brzydki ale pomimo falszerstw wyborczych i tak ktos matolom dal wladzę.Wypada ruszyc glową a zlodziei resocjalizowac przez dlugie lata
 • ~Karol
  (2015-06-17 14:13)
  Ci polityce z PO i PSL to intelektualnie są ...inni...

  Mnie nie interesuje jak on 4-6 miesięcy przed wyborami będzie pracował, mnie interesuje jak ktoś pracuje 8 lat.

  Ja takie PO i PSL nigdy bym drugi raz nie zatrudnił.
 • ~analityk wydarzen
  (2015-06-17 13:12)
  Jej juz nic nie POmoze, a przy okazji ludzie sobie przypomna, ze Tusk nie jest tak dobry jak im sie to wydawalo, bo Tusk, ktorego wybierali to nie byl Tusk, tylko wizerunek Tuska.
 • ~Ostatni gwóźdź do trumny
  (2015-06-17 12:47)
  Teraz Ostachowicz ma razem z Michałem Kamińskim...

  Hurra, Platforma tonie! Teraz jest gwarancja.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-06-18 11:21)
  Sprawdziłem w internecie... Znów powielam kłamstwa z Wybiórczej - po sprawdzeniu okazały się jak zwykle gó.nem. Ale co narzygałem na Polaków koszernymi łgarstwami - to moje.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-06-17 14:50)
  Dupapomoc...znikla
  Duda = oszust!!!
  Obiecanki, cacanki a głupiemu radość.

  Raduj sie ciemny ludzie !
  jedyną grupą społeczną która zyska to będą księża.
 • ~John
  (2015-06-17 15:14)
  Tej wstrętnej,zakłamanej gębie nic nie pomoże.Kopacz trzeba wykopać jesienią.
 • ~mnria
  (2015-06-17 15:54)
  b ronienie sie obstawianie --CZY POMOZE --CZY OGLUPIA POLAKOW ---Wiekszosc juz nie oglada tych geb zaklamanych
 • ~sp
  (2015-06-17 16:27)
  Zamiatanie pod dywan ma swoje granice.
 • ~specjalnie dla debila POoniżej
  (2015-06-18 11:28)
  1. We wczorajszym wydaniu „Gazety Wyborczej” ukazał się artykuł Jakuba Wątora pod znamiennym tytułem „Znikająca Dudapomoc. Sprawdziliśmy gdzie prezydent udziela porad prawnych”.

  Już w tytule dwa kłamstwa. Dudapomoc nie znika bo jest oferowana ciągle tylko w nowym miejscu i nie przez prezydenta Dudę, bo ten do 6 sierpnia jest zaledwie prezydentem - elektem, bez żadnych uprawnień.

  Piszę o tej obrzydliwej akcji „Wyborczej” ponieważ akcji Dudapomocy przyglądam się z bliska od wielu tygodni jako że jej pomysłodawcą jest mój kolega z Parlamentu Europejskiego, poseł Janusz Wojciechowski.

  Rzeczywiście akcja Dudapomocy została uruchomiona w prezydenckiej kampanii wyborczej ale została ona oparta na doświadczeniach pomocy prawnej jaką prowadzi od wielu lat biuro europosła Janusza Wojciechowskiego.

  To do jego biura zgłaszają się od lat setki ludzi pokrzywdzonych przez polskie sądy, prokuratury, administrację rządowa i samorządową, zwykli ludzie od których plecami odwróciło się polskie państwo, czasami tylko po to aby usłyszeć dobre słowo, żeby ktoś wysłuchał ich „historii”, bo na jakiekolwiek działania prawne jest już za późno.

  Poseł Wojciechowski nagłaśnia te problemy w TVP w programie Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”, czy w programie telewizji Polsat „Państwo w Państwie” i często te interwencje kończą się sukcesem, choć sprawy wydają się z gruntu beznadziejne.

  2. Swoje doświadczenia w zakresie udzielania pomocy prawnej zwykłym ludziom poseł Wojciechowski zaoferował kilka miesięcy temu kandydatowi na prezydenta Andrzejowi Dudzie, z przekonaniem, że gdy ten zostanie wybrany na prezydenta, ta pomoc uzyska stempel człowieka wybranego przez Naród.

  Tak powstała właśnie Dudapomoc, która w kampanii wyborczej była świadczona w lokalu na ulicy Pięknej w Warszawie wynajętej ze środków finansowych sztabu Andrzeja Dudy.

  Świadczył ją osobiście europoseł Janusz Wojciechowski, pracownicy jego biura poselskiego ale także liczni woluntariusze w tym tak znani jak Pani Zofia Romaszewska, a ostatnio także prawnicy - połowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości.

  Wraz z zakończeniem kampanii wyborczej skończyła się dzierżawa lokalu przy ulicy Pięknej i Dudapomoc została przeniesiona do siedziby Prawa i Sprawiedliwości na ulicę Nowogrodzką w Warszawie, interesanci są przyjmowani wręcz w „ruchu ciągłym”.

  3. Ponieważ akcja Dudapomocy była od początku bardzo dobrze odbierana przez opinię publiczną, to już od pierwszego dnia jej uruchomienia dziennikarze sympatyzujący z prezydentem Komorowskim, za wszelką cenę chcieli ją zdyskredytować i ośmieszyć. Stąd przez pierwsze kilka dni w lokalu na ulicy Pięknej wręcz koczowali dziennikarze telewizji informacyjnych z kamerami po to tylko aby „złapać’ jakiegoś niezadowolonego, który byłby rozczarowany udzieloną mu pomocą.

  Nikogo takiego nie udało się znaleźć, choć biuro przyjmowało po kilkadziesiąt osób dzienne, zastawiono więc pułapkę 25 maja sądząc, że po wygranej Andrzeja Dudy, biuro będzie zamknięte, wszak kampania wyborcza się skończyła.

  Ale biuro działało i 25 maja i będzie działało dalej, aż będzie można je uruchomić już w Kancelarii Prezydenta po zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy w dniu 6 sierpnia.

  4. Do tej pory biuro przyjęło ponad 2 tysiące różnych spraw, z których aż wylewa się niesprawiedliwość i opresyjność polskiego państwa wobec zwykłych ludzi, często w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

  Pytany o jego skuteczność Dudapomocy europoseł Wojciechowski mówi tak

  My pracujemy w hospicjum sprawiedliwości, a czasami nawet w prosektorium. Sprawy z którymi ludzie przychodzą, to są często sprawy zupełnie beznadziejne, sprawy sprzed lat, prawomocnie zamknięte ale niosące ze sobą poczucie niesprawiedliwości. Jest jednak nadzieja, że posłuży to zmianom w prawie. Niesprawiedliwość i krzywda nigdy nie może być ostateczna.

  „Gazeta Wyborcza”, która przyznała prezydentowi Komorowskiemu tytuł „Człowieka roku” i nigdy go nawet nie zapytała czy jego Kancelaria zatrudniająca setki urzędników, pomogła przez 5 lat choć jednemu człowiekowi pokrzywdzonemu przez państwo, próbuje w ordynarnie obrzydliwy sposób zdyskredytować przedsięwzięcie świadczone od wielu tygodni przez woluntariuszy.
 • ~gosc
  (2015-07-15 13:50)
  Ten spec żeby się nie wiadomo jak wysilal i uczył klamczynska Kopacz ,to i tak nic nie da.No ale chłop niech sobie zarobi na koniec.
 • ~byłyPOwyborca
  (2015-07-19 14:37)
  Ta Pani nie nadaje się do rządzenia naszym krajem tak jak poprzenik. Ja bym już nie skorzystała z jej usług jako lekarza bo jest niewiarygona. Kiedyś zawierzyłam PO ale teraz już żałuję tego.
 • ~kisiel
  (2015-07-16 19:55)
  o co wy dbacie? o wizerunek? a może o POLSKĘ zadbacie, pewnie zapomnieliście za co kasę bierzecie. Żenada-zastanawiać się przez specjalistę za grubą kasę jak ma się ubrać premier zadłużonego na 3 biliony kraju. chore czasy. Nigdy więcej PO.
 • ~WAW
  (2015-06-17 13:27)
  CZEKAMY AZ W SIECI POWSTANIE "DUDA-WATCH", GDZIE BEDZIE SPRAWDZANA REALIZACJA OBEITNIC WYBORCZYCH REZYDENTA-ELEKTA:

  - dołoży na każde dziecko 500zł od drugiego poczynając
  - nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni żadnego górnika
  - reaktywacja Stoczni w Szczecinie
  - przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast 67/67
  - (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje VAT8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną najniższą stopę VAT w danym kraju)
  - obniży VAT do 22%,
  - da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę Program „Twoje mieszkanie”
  - podwyższy pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2
  - przewalutuje frankowiczów,
  - zwiększy 3 krotnie kwotę wolna od podatku,
  - podniesie renty i zwiększy emerytury,
  - podniesie najniższą krajową do poziomu UE Polacy muszą godnie zarabiać,
  - podwoi nakłady na polską naukę
  - repolonizacja banków
  - nowe opodatkowanie hipemarketów i banków
  - lekarz i dentysta w każdej szkole
  - darmowe przedszkola
  - obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby
  - wycofanie się z pakietu klimatycznego
  - stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych
  - likwidacja NFZ
  - konstytucyjna ochrona lasów państwowych
  - będę stał po stronie utrzymania polskiej waluty tak długo, jak to tylko konieczne, by Polacy mogli żyć godnie i bezpiecznie
  - będę bronił polskiej ziemi przed wykupem
  - będę aktywnie działał na rzecz odbudowy nowoczesnego polskiego przemysłu dającego Polakom miejsca pracy i godne wynagrodzenia
  - wyrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników
  - polscy rolnicy powinni dostac należne im rekompensaty związane z embargiem rosyjskim
  - zmian dotyczących tzw. ustaw śmieciowych.
  - Odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia
  - NFZ powinna być zlikwidowana, pieniadze na ochronę zdrowia przekazac wojewodom
  - informatyzacja ochrony zdrowia
  - sieć szpitali zapewniajace pacjentom bezpieczeństwo.
  - wzrost liczby lekarzy i pielęgniarek
  - prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci
  - likwidacja gimnazjow, przywracenie 8- klasową szkołę podstawową i 4-letnie liceum
  - likwidacja systemu testowego
  - umacnianie polskiej kultury, instytucji jej służących
  - promowania treści, które dają poczucie dumy z naszej wspólnoty
  - zlikwidowanie dysproporcji pomiędzy klientami banków a tymi instytucjami
  - opłaty za usługi bankowe na takich zasadach i wysokości jak w innych krajach UE
  - Bankowy tytuł egzekucyjny, przekleństwo wielu polskich rodzin, musi być zlikwidowany
  - Zwiększenie popytu poprzez podniesienie płac, wsparcie eksportu- program uruchomienia biliona 400 mld zł. na inwestycje, łącznie z funduszami europejskimi
  - rozwój budownictwa mieszkaniowego
  - Program reindustralizacji
  - odbudowanie polskiego przemysłu
  - wycofanie się z paktu klimatycznego
  - instytucje naukowe muszą zostać odbiurokratyzowanie
  - pałac prezydencki bedzie miejscem, gdzie na neutralnym gruncie mogą spotkać się przedstawiciele różnych grup społecznych
  - Będę Prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, jest arbitrem
  polska gospodarka musi być oparta na wolności działalności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych
  - Powołanie Narodowej Rady Rozwoju
  - Powolanie Rada Przedsiębiorczości
  - sprawna i skuteczna dyplomacja
  - stworzenie bezpieczeństwa energetycznego
 • ~makaron530
  (2015-06-17 15:19)
  A powiadają że pieniędzy w budżecie brakuje.
 • ~polak
  (2015-07-17 09:57)
  Ludzie PO wszędzie żle pracują, oszukują, kłamią. Widać to po Polsce. Zadłużyli państwo, rozkradli kasę, mieszkańców,, uciszają,,