Beata Szydło ruszyła wesprzeć "Polskę powiatową"

Pułtusk był pierwszym przystankiem na dzisiejszej trasie Beaty Szydło. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera spotkała się z mieszkańcami tego miasta. Ci opowiadali jej o swoich problemach.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga
    (2015-06-22 14:35)
    O MATKO !
    To wszystko, to opakowanie zastepcze do czasu wyborów,
    To przedsmak Wolskiej Rzeczypospolitej Smolenskiej , jaka zmontuje wam Szydlo, czlowieczek z dupa na brodzie ,
    mlaskacz karlowaty razem Kukizem i Stonoga ,
    jeszcze bedziecie sie modlic do wraku Tupolewa i portretu sw. Chazana.

    Wracamy do modelu PRL. KACZYNSKI to Iszy Sekretarz partii czyli wódz, a premier Szydlo i prezydent Duda to cos w rodzaju z przewodniczacego Rady Panstwa.
    (Kaczynski to Gomulka IV RP)
  • ~Smoleński ŁĄCZNIK
    (2015-06-22 14:34)
    Nazywam sie Szydlo i tak samo jak plastikowy plastus Duda jestem pacynka Nieudacznika Jaroslawa K:))) A sam prezesik
    znowu stchórzyl - bal sie kolejnej przegranej :)))))

    Do klubu królików, w którym sa juz Marcinkiewicz i Duda dolaczyla Szydlo.
    Czy tym razem prezes znowu bedzie mial szczesliwa reke?

    PiS-dzielce za kase skrecona ze SKOK-ów wynajeli firme ze stanów która im doradza jak prowadzic kampanie , co jest utrzymywane w scislej tajemnicy ,
    ale juz zaczyna cos przeciekac
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-22 14:34)
    Parafraza:
    "Nazywam sie Szydlo: przesylajcie oczekiwania, wszystko wam obiecam, by dorwac sie do wladzy!". "Nie jestem kompetentna, ale szopke potrafie zrobic z wszystkiego".
    Oj bedzie wesolo, jakby co.

    Uparta? Takie cechy ma pierwszy lepszy osiol. I wyksztalcenie tez podobne, czyli znajomosc wiejskich obrzedów. Na premiera Bolandy - tak, na premiera
    Polski - wolalbym lepiej rozwiniete zwierze...

    wszyscy pracuja na Jarusia, który cale zycie sie op.ierdzi.elal
  • ~wiesio13 bicz na PISmatolki
    (2015-06-22 15:40)
    A JAK TEN NIEROB CHCE POPRZEC POLSKE POWIATOWA ? SWOIM SZCZEKANIEM ??! SZCZEKACZY W POLSCE JEST JUZ ZA DUZO !
  • ~Grzegorz
    (2015-06-22 18:19)
    Na forum tylko hejterzy z Po,nie ma z kim dyskutować.Pycha,nienawiść oraz fałszywe obelgi na tyle was stać. Jest was tak dużo, że sami ze sobą prowadzicie dyskusję.Większość tak jak ja przestaje już komentować i czytać te bzdury jake piszecie.Pozdrawiam!
  • ~JOHNY BRAVO
    (2015-06-22 16:51)
    BEATKA MY LOVE! <3
  • ~mnpolk
    (2015-06-22 16:04)
    Jedno co umie Kopaczka to atakowac Ona boi sie ludzi Beposrednio napewno nie bedzie spotkac MOGA BYC NAGRANE PRZEZ SWOICH CO MUSZA SIE RZYMAC REKAMI NOGAMI B Y C I Z Y C ---I WYPUSCIL SWOICH BLOGIEROW I MYSLI ATAKAMI WYGRAC nIC NAUCZYLA SIE OD KOMOROWSKIEGO ___GLUPOTA ATAKAMI PYCHA NIE W>YGRA SIE -tylko madrosc ucziwosc prawda prawda wygra nie tedy droga to droga ruska ---
  • ~Rysiek
    (2015-06-22 15:54)
    To jest mądra kobieta ta Beata i wie co robi.
  • ~szydłowanie
    (2015-06-22 15:47)
    Z Szydło taka ekonomistka po średniej szkole, jak ze mnie klecha po katachezie. Dla niej dług publiczny i deficyt budżetowy to jest to samo. W małych miastach według Szydło nie ma nic. Nie ma poczty, nie ma aptek, nie ma autobusów. Za to jest szydłobus i będzie nim wozić swoich zwolenników do aptek, na pocztę i może do dyskontów i to do Warszawy. W moim małym miasteczku (ok. 15 tyś. ludzi są trzy apteki, jedna poczta i dwa punkty pocztowe, są autobusy, taksówki, są dyskonty, żabki, i inne tego typu placówki handlowe. Gdzie zatem żyje Szydło? W Sejmie. Szydło to jedyna Polka, która dba o dom, ma dzieci. Sprząta, gotuje, pierze. Bierzcie przykład kobiety z Szydło. Według wielu pseudopolityków PIS kobita powinna siedzieć w domu. robić śniadania, kolacje, gotować obiady, opierać męża, dzieci i siebie, sprzątać i broń Boże mieć gdzie indziej jakiś etat. A szydło nie siedzi w domu. To jak to jest. Szydło to heros baba, chyba. Głupota, ściema i opowiadanie bajek. Dudobusem jeździła z Dudą wzdłuż i wszerz Polski od rana do wieczora. Kiedy miała czas dla swojej rodziny? Przecież ona nie wie jak jej dzieci wyglądają, no chyba że wysyłają jej zdjęcia. Jak słyszę takie brednie od starego, zgniuśniałego kawalera, który nie splamił się żadną robotą, bo mu służą jak do mszy, to mnie krew zalewa. Matki Polki to według Kaczyńskiego jego matka i Szydło, kiedyś Szczypińska - piguła i ta z Klanu - księdzowa.
  • ~PiS be with you
    (2015-06-22 14:33)
    Ta szydlo to chyba jakis trans , jak jej prezio..
    Jestem Beata Szydlo po prostu Beata Szydlo i nic wiecej o czy wie mój maz..
    robilam szopki o Jezusku w muzeum.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-22 14:31)
    Duda i PIS obiecal...))
    PIS obiecuje wszystkim gruszki na wierzbie kretyni im wierza
    Przy korycie utucza sie na nasz koszt ...zmienia konstytucje i juz nigdy wladzy nie oddadza !

    Trzeba bedzie zastosowac rumunskie rozwiazanie sprawy z prezesem i jego klika !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-22 14:48)
    Jak przegral Komorowski, to bylem zly. Teraz z cala przyjemnoscia bede obserwowal
    rozmodlonego pana Dude
    jak bedzie wprowadzal w zycie swoje obietnice. Jak mawia mój 80-letni sasiad z dolu,
    "jak PO jest przy wladzy w kraju burdel, ale spisz spokojnie. Jak PIS nastanie ,
    burdel bedzie taki sam, ale spac spokojnie juz nie bedziesz". !!!
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-22 14:37)
    Polacy to jednak podwojni glupcy. Nie tylko dlatego ze PiS ma 31% ale dlatego
    tez ze Kukiz ma 19%.
    Cooorvy beda mialy wiekszosc konstytucyjna. Nie zostanie kamien na kamieniu.
    Za kilka lat, zapijaczony i nacpany rockman powie "przepraszam ",
    tylko po hooi mi jego przeprosiny, jak pozwoli knypkowi z PiS zalozyc Wolske w miejsce Polski.
    Glupi naród bedzie mial, tak jak chce.

    Polacy .. jedyne co potrafia to ksiedzu zlizac bita smietane z kolan .
    nie sluchaj ksiedza, mysl samodzielnie...
  • ~Robnad
    (2015-06-22 14:36)
    PiS - kwalifikacje do rzadzenia ciemnym ludem/Polska
    Jest kilka dziedzin w których PiS doszedl do perfekcji osiagajac absolutne mistrzostwo Swiata.
    Oto ne:
    Sianie nienawisci.
    Dzielenie Polaków.
    Wywolywanie i prowadzenie wojen polsko polskich.
    Podkladanie swin.
    Odwolywanie ministrów, premierów i wicepremierów opozycyjnych i swoich!
    Opieka nad prezesem!
    Ochrona prezesa.
    Hipokryzja.
    Judzenie.
    Buczenie i pier_dzenie na cmentarzach.
    Prowokacja polityczna.
    Awanturnictwo polityczne.
    Skladanie nierealnych obietnic.
    Samoobalanie sie.
    Dodam jeszcze , ze PiS jest jedyna partia, która spotkal taki zaszczyt: Jedna pani minister z tej partii otzrzymala amerykanski tytul wiceidioty roku!

    Czyz jest jeszcze druga taka partia na tym padole?
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-22 14:39)
    Czego sie boi ? prezes kaczynski ?
    Ochrona tego starego pierdy kosztuje ponad 2 000 000 zl rocznie ,
    czyli dziennie grubo ponad 5000 zl !!!
  • ~szydllo
    (2015-06-22 14:32)
    O moj Stalinie i Leninie - Sloneczko ludzkosci...ZSSR
    Jestem dumna, ze jestem czescia tego aparatu. Pan prezes znów obdarza mnie glebokim zaufaniem. Dziekuje mój Panie i wladco, bede calowala Pana buty i robila co tylko Pan chce, a nawet wiecej, by wywolac usmiech na Pana buzi. O mój Panie
    i wladco kocham Cie i oddam za Pana zycie, a takze rozum
  • ~warszawiak
    (2015-06-22 14:35)
    Racje miala Staniszkis oglaszajac publicznie,
    ze Dudus to male dziecko wymagajace twardej reki mamusi.
  • ~Robnad
    (2015-06-22 14:32)
    Prezes wydymal technicznego Glinskiego !
    a gdzie sie podzial profesor Glinski? do worka wrocil ??
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-22 14:31)
    PIS i jego podstawione marionetki-duda-szydlo...
    "Prostacki pomysl"... A czym byly "dziadek Tuska", "smolenski zamach" czy ostatnie masowe...p o d s l u c h y... prominentnych czlonków rzadu... CALY OSLAWIONY "GENIUSZ" KACZYNSKIEGO JEST OPARTY NA TAKICH WLASNIE POMYSLACH... A to ze jest to skuteczne...wcale nie jest wina Kaczynskiego... Tylko w ogromnej mierze jest wina Kosciola naszego przenajswietszego, który jest tak zajety sprawami seksu ze...n i e m o r a l n o s c i...takich dzialan nie zauwaza
    i Kaczynskiego popiera bezwarunkowo oraz w calosci.

    prezes przyczajony.
    Po wygraniu wyborów natychmiast uaktywnia sie smolenskie hieny i rozpocznie sie budowa pomników LK.
  • ~Robnad
    (2015-06-22 14:56)
    OLEJ LGARSTWA PIS , to ja wam mowie stary PISiok
    Kaczynski J nie bedzie premierem gdy jego brat byl prezydentem.
    tylko tym razem mami szydlem a nie marcinkiewiczem
    Beata Szydlo to, nie Kazik Marcinkiewicz! Szydlo to zwykla "niemota"!
    Nie ma wlasnego zdania ani zadnych pogladów innych niz poglady prezesa!
    Szydlo bedzie precyzyjnym wykonawca polecen prezesa! Nigdy nie zagrozi jego pozycji w pisie.
    Z Marcinkiewiczem bylo inaczej. Jako premier stal sie bardzo popularny i zagrozil pozycji
    Jaroslawa Kaczynskiego w partii! Beata Szydlo nigdy nie bedzie popularna w Polsce, ani nigdy
    nie bedzie jest stac na przeciwstawienie sie Kaczynskiemu!
    ON CIAGNIE ZA SZNURKI !

Może zainteresować Cię też: