Lek na bezrobocie? Janusz Palikot o gospodarce

| Aktualizacja:

Niższa składka ZUS, to według Janusza Palikota lek na bezrobocie, zwłaszcza wśród młodych ludzi. "Dzięki temu znikną umowy śmieciowe i wzrośnie płaca minimalna", tłumaczył przewodniczącego Twojego Ruchu podczas spotkania z radomskimi studentami.

wróć do artykułu
  • ~kwk123
    (2015-06-24 16:10)
    Panie Palikot jest Pan naiwny myśląc że ten kto dostał w łapę będzie chciał zmienić przepisy. Może jedynie wyrazić chęci a wtedy może znowu coś dostanie. Należy wziąć pod uwagę że ludzie którzy mogli by to zrobić nie mają zielonego pojęcia czy to jest dobry pomysł a nuż będzie wpadka i wyleci stołek z pod d... lepiej nie ryzykować.
  • ~życzliwy
    (2015-06-24 10:10)
    Janusz już odejdź. Naprawdę ludzie cię mają w d...e.
  • ~vh
    (2015-06-24 08:53)
    Mam gdzies gospodarka, znacznie wazniejsza jest dyskryminacja mniejszosci seksualnoetnicznych...
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-06-24 06:20)
    WON!!!
  • ~mirabelki i szczaw niesiolka
    (2015-06-24 05:11)
    lekiem na bezrobocie to oPOdatkowanie palikmiotow i zlodzieji POmatolskich takich jak nowaczek i jemu POdobnych...
  • ~Tpi.
    (2015-06-24 01:16)
    Kiedy ty swinski ryiu z Bilgoraja przestaniesz doradzac.
  • ~..
    (2015-06-24 00:53)
    Oczywiscie, ze ma racje co do obnizki skladki ZUS-owskiej. Spierac sie mozna tylko o kwote. I ma racje, ze skarbowka powinna wreszcie sciagac podatek od pieniedzy wyprowadzanych za granice (glowne przez korporacje)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-24 00:12)
    PIS i Ojciec Swiety Jaroslaw Zawsze Dziewica dozywotni prezes !
    Ta Zawsze Dziewica nigdy nie mial,nie ma i nie bedzie mial nic konkretnego i konstruktywnego dla Polski do powiedzenia.
    On chce tylko i wylacznie WLADZY i tylko to sie liczy,reszte ( lacznie z Polska i narodem)
    to on ma gleboko w doopie.

    Niech Szydlo odpowie konkretnie na jedno pytanie: skad wezmie pieniadze na realizacje obietnic Dudy, które uznala za wlasne. Na pierwszy ogien ma isc obnizenie wieku emerytalnego, 500 zl na dziecko i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Gdybysmy mieli kompetentnych dziennikarzy, to oni przycisneliby w tej sprawie najpierw Dude, teraz Szydlo, i nie dali im sie wykpic lgarstwami, ze dziesiatki miliardów (a w ciagu 5 lat 300 mld) da sie sciagnac od banków
    i hipermarketów, w dodatku bezbolesnie dla ich klientów...tylko kretyn i wyborca PIS ciemny lud w to wierzy !
    Jak ceny w Biedrace poszybuja w gore bo PIS oblozy podatkiem.
    ...wtedy bedzie za pozno !!
  • ~spier......aj.
    (2015-06-23 22:15)
    Sex od tyłu i to dwuch chłopa to według tego przygłupa lekarstwo na polską gospodarkę.
    Walikot stracił rozum...z gorzały i marychy.
  • ~behemoy
    (2015-06-23 22:12)
    oto signum temporis - nawet na forum już nikt ni ma ochoty komentować Palikota. Panie Januszu, wróć pod Lublin pędzić bimber i nie zawracaj ludziom głowy.
  • ~insseminarium
    (2015-06-23 22:05)
    janusz po kulu ty wiesz jak robic tanie wina niedoszły klechapo semi narium
  • ~tanie wina