To będzie drużyna Dudy w Kancelarii Prezydenta? Są nazwiska, nieoficjalnie...

| Aktualizacja:

Małgorzata Sadurska ma być szefową Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy - dowiedziała się nieoficjalnie TVN24.

wróć do artykułu
  • ~dziadek
    (2015-06-25 18:57)
    Same TUZY; czekamy na następnych
  • ~dus komara
    (2015-06-25 18:58)
    pół miliona dziennie koszta sie nie zmieniły dudek zastapił czubek
  • ~koscielne jaja
    (2015-06-25 18:59)
    polska zachwyc a sie pasozytami lubi tasiemce
  • ~kukuzzzi
    (2015-06-25 19:05)
    u dudy tradycyjnie same czuby
  • ~3,14sdziec
    (2015-06-25 19:13)
    zamienił dudek na czubek
  • ~hiro ssi ma
    (2015-06-25 19:15)
    6 sierpnia bedzie wojna atomowa dudus nie doczeka
  • ~miele
    (2015-06-25 19:28)
    dyżurni PO w akcji nadają przekaz dnia
  • ~rychu
    (2015-06-25 19:32)
    same psy lancuchowe Jareczka i katolskiej mafii !!!
  • ~Gratulacje!
    (2015-06-25 19:37)
    Brawo Duda, super drużyna!
  • ~mnpolk
    (2015-06-25 19:38)
    brawo -wrescie ucziwi ludzie w kancelarii Czekamy na nastepnych --NIC Z WSI NIC NIE SZKOLENIA W ROSJII ---POLACY PATRIOCI ODNOWA POLSKI i MILE TWARZE GEBY STRASZAKOW ODEJDA
  • ~Brawo!
    (2015-06-25 19:47)
    Brawo Duda! Nareszcie!
  • ~balka
    (2015-06-25 19:52)
    a ja przeczytałam ksiązkę NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI B KOMOROWSKIEGO ,radzę wszystkim przeczytać wiem dlaczego w Polsce jest tak jak obecnie h... d...i kamieni kupa, panstwo teoretycznie istniejące,przemiany w Polsce ,było to dobrze wyreżyserowane, a Kaczynsci Olszewski i PIS im przeszkadzało
  • ~jan
    (2015-06-25 20:03)
    Duda wszystkie decyzje uzgodni z Jarosławem i biskupem
  • ~silesian
    (2015-06-25 20:13)
    duda plaskikon rusza!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-25 20:16)
    Czy jest tu moze jakis psychiatra co mi wyjasni jak trzeba
    miec nierówno pod beretem
    aby chciec powrotu takiego panstwa PIS:
    - Gdzie partia rzadzaca umarza wlasne dlugi, a wyludzony
    panstwowy majatek wyprowadza w fundacje PIS!
    - Gdzie na pokojowo protestujace przeciwko glodowym pensjom
    pielegniarki nasyla sie uzbrojony po zeby oddzial policji!
    - Gdzie organizuje sie publiczne zbiórki dla ratowania zycia
    chorych na raka dzieci, a przeznaczone na to w ZUSie 40 mln
    zlotych przeznacza sie na budowe swiatyn!
    - Gdzie rzad sklada sie w znaczacej mierze z aferzystów,
    pospolitych przestepców i aktywistów PZPR!
    - Gdzie pierwsza osoba w panstwie wydaje lekka reka
    na alkohol setki tys zl, a zakup pól tysiaca "malpek"
    tlumaczy sie koniecznoscia wyposazenia barku prezydenckiego
    samolotu!
    - Gdzie ponad milion Polaków wygania sie za granice
    chwalac sie obnizeniem bezrobocia!
    - Gdzie dla bogatych daje sie tysiece zlotych obnizki
    podatków, rzucajac 10 PLN dla ubozszych!
    - Gdzie rujnuje sie finanse ZUSu wprowadzajac kolejne
    przywileje emerytalne i jednoczesnie obniza sie skladki!
    - Gdzie poslów z innych partii przekupuje sie obiecujac
    splate weksli z kasy sejmu !
    - Gdzie pazerni poslowie z bossem na czele po calych dniach
    prawia moraly o uczciwosci, a jednoczesnie wyludzaja
    z kasy sejmu nienalezne pieniadze za posiedzenia w
    których nie brali udzialu!
    - Gdzie masowo zamyka sie oddzialy szpitalne z powodu braku
    pieniedzy, a kolesie rzadzacych kroja budzet na setki mln
    handlujac dlugami zadluzonych szpitali!
    - Gdzie kiboli zaangazowanych w rozboje, demolowanie
    stadionów i handel narkotykami kreuje sie na
    bohaterów narodowych!
    - Gdzie oglasza sie, ze sasiednie panstwo od którego
    jestesmy uzaleznieni w dostawach ropy i gazu, jest
    z nami w STANIE WOJNY, bo glówny pasazer samolotu
    zdecydowal by ladowac w mgle na lotnisku o standarcie
    zaoranego kartofliska w kolchozie!
    - Gdzie obywatele pala sie ze wstydu gdy zagraniczna
    prasa pisze o nieudacznych kartoflach co dorwali sie
    do rzadzenia, a premier oswiadcza za granica ze w
    jego formacji jest pelno pederastów!
    - Gdzie najwazniejsza osoba w panstwie zwraca sie do
    bezdomnego SPIEPRZAJ DZIADU! , a do dziennikarki
    JEST PANI NA MOJEJ KRÓTKIEJ LISCIE,WYKONCZE PANIA!!!

    A dlaczego Klamczynski i Tupolewicz ukrywaja sie przed swoimi wyborcami ?
  • ~warszawiak
    (2015-06-25 20:17)
    Macierewicza schowali do szafy , skuli mu morde a pawlowicz kopniakami zapedzili do piwnicy !!
    PIS POTRAFI !! BRAWO PREZES !!
  • ~gość
    (2015-06-25 21:06)
    Wszyscy będą wisieć
  • ~ja
    (2015-06-25 21:16)
    A gdzie ci młodzi o których tyle mówił duduś w kampanii ?
  • ~zniesmaczona
    (2015-06-25 21:22)
    Smiechu warty ten duda i jego pajace jeszcze bedziecie baaaaardzo zalowac no i narzekac oj bedziecie ale tak chcieli to tak maja
  • ~fregat