To będzie drużyna Dudy w Kancelarii Prezydenta? Są nazwiska, nieoficjalnie...

| Aktualizacja:

Małgorzata Sadurska ma być szefową Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy - dowiedziała się nieoficjalnie TVN24.

wróć do artykułu
  • ~Afery PO
    (2015-06-25 21:52)
    1) Afera taśmowa
    2) Afera hazardowa
    3) Afera wyciągowa
    4) Afera stadionowa
    5) Afera autostradowa
    6) Afera stoczniowa
    7) Afera AmberGold
    8) Afera Elewarru
    9) Afera z informatyzacją MSW
    10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
    11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
    12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
    13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
    14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
    15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
    16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
    17) Podniesienie VAT-u na wszystko
    18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
    19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
    20) Podniesienie akcyzy na paliwo
    21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
    22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
    23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
    24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
    25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
    26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
    27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
    28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
    29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
    30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
    31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
    32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
    33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
    34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
    35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
    36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
    37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
    38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
    39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
    40) Ograniczenie potencjału militarnego
    41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
    42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

    ...
  • ~gość
    (2015-06-25 21:06)
    Wszyscy będą wisieć
  • ~grek nie dla uni
    (2015-06-25 22:38)
    kukiz miedzy po a pisiem moczem panie popis
  • ~ja
    (2015-06-25 21:16)
    A gdzie ci młodzi o których tyle mówił duduś w kampanii ?
  • ~fregat
    (2015-06-25 21:27)
    POLAK mądry po szkodzie
    bedziecie cierpieć i w ciszy myśleć kiedy wróci normalność
  • ~zniesmaczona
    (2015-06-25 21:22)
    Smiechu warty ten duda i jego pajace jeszcze bedziecie baaaaardzo zalowac no i narzekac oj bedziecie ale tak chcieli to tak maja
  • ~hgw
    (2015-06-26 07:50)
    obiecał co nowego?
  • ~jaronale
    (2015-06-25 21:52)
    Widać wpisy samych pupilów Kopaczowej, chyba dostali SMSa żeby szybo wpisywać te bzdury Na nic wam się to zda. Większość Polaków zmiecie was z tej sceny - heyterów Platformy Oszustów także.
  • ~Obserwator
    (2015-06-25 21:45)
    Jędrusiu Dudo. Jak mawiają górale "Hej cosik mi się zdaje, że ci utną jaje" ci nowi współpracownicy. Nie powinieneś zatrudniać w Kancelarii ani jednej osoby, która ma męskie nazwisko na: "ski", "cki" ani "icz" Wybierz sobie pracowników z małych miejscowości, które nie należą do żadnej z ww. grupy. Oni Cię nie zdradzą i będą uczciwymi pracownikami
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-26 07:17)
    "Kontynuacja dziedzictwa Lecha Kaczyńskiego" , było do przewidzenia.
    Cwaniaczek Łopiński dostał fuchę od nielota w Orlenie i w pól roku zgarnął chyba z dwa miliony.

    Kukizu, gratuluję! To twoja robota. I twoich gimbusów.
  • ~x
    (2015-06-25 21:55)
    Pozdrawiam wszystkich POsrańców z tego portalu.
  • ~any
    (2015-06-26 08:01)
    Tak medialne mafie probuja wplywac na decyzje.
    TVN24 sprokurowalo plotke no i mamy wysyp troli.
    Ten TVN24 do niczego Polsce nie jest POtrzebny.
  • ~Polka Normalna
    (2015-06-26 08:46)
    w Polsce jest katokaczyzm a prawdziwych katolikow ze swieczka szukac...
    Nic sie nie zmieni, dopóki Polska nie zrzuci jarzma Watykanu.
    Zaden ustrój tu nie ma znaczenia.
  • ~Baca
    (2015-06-25 22:10)
    Jędruś !!! Tylko nie bierz do siebie Mośków,bo zaraz cię spokrewnią z Izraelem i będzie po Tobie.
  • ~m
    (2015-06-26 07:18)
    może znleśc się tam złodziej i gangster np.Schetyna czy Drzewiecki lub inny bandyta z Po,SLD
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-26 07:59)
    Smierdzi kadzidlem...
    Drużyna zalatuje moherem i kruchtą,

    Drużyna Dudy? moze prezia ??
    Episkopat, to oczywiste!

    raczej gang olsena
    bezzębnego

    Jak za komuny, bedziemy mieli prezydenta ??, premiera ? ?i rzad??,
    a rzadzic bedzie Biuro Polityczne (Prezes !! podlegly...Rydzykowi i episkopatowi)!
    W co my sie pakujemy?
  • ~pis zbliza sie
    (2015-06-25 22:54)
    nowe roże --stare juz sie opatrzyly nic z psiI nic z szkolenie w tworkach--czysto kat olskie to uciecha wrescie świete powietrze w POLSCE --ciag dalszy napewno nastapi odmlodzony przeciwnosc dzisiejszej kadryśpiacy nieruchomy niemowa kleha idzie
  • ~mnpolk
    (2015-06-25 22:41)
    nowe twarze --stare juz sie opatrzyly nic z wSI nic z szkolenie w Rosjii --czysto POLSKIE to uciecha wrescie swieze powietrze w POLSCE --ciag dalszy napewno odmlodzony przeciwnosc dzisiejszej kadry
  • ~klasa
    (2015-06-26 09:37)
    Zatrudni Joachima Helmuta ,,JOJO" miałby duda za darmo adidasy ,JOJO " do bandyta okradał kolegów w Szkole i ściągał z nóg adidasy !
  • ~pis ci da
    (2015-06-25 22:55)
    śpiacy nieruchomy niemowa klecha idzie padać hołoto na glebe

Może zainteresować Cię też: